Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Cenejši hoteli v Londonu

kora
Starost: n/aPridružen: 1. sep 2006Prispevkov: 4Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2006 13:24
Povezava do prispevka
Ali mi lahko kdo pove za poceni hotel v Londonu-center, Hyde park? Rada bi, da je čisto, in seveda sanitarije in tuš v sobi. Hvala in lep pozdrav, Kora
0
Nazaj na vrh
soraia
Starost: 44Pridružen: 27. okt 2005Prispevkov: 2871Kraj: KrasStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2006 13:26
Povezava do prispevka
Jaz namestitve ne poznam, se pa sama decembra odpravljam v London, pa me zanima, kaj se splača tam ogledati, kaj se splača kupiti...
 
V Londonu bom približno 1 teden.
0
Nazaj na vrh
inga
Starost: 42Pridružen: 30. nov 2004Prispevkov: 2410Kraj: RatečeStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2006 14:13
Povezava do prispevka
Midva sva bila maja v Londonu in sva bivala v tem hotelu, ki sva ga rezervirala kar preko te spletne strani in je vse štimalo. Cena za ta hotel (soba s kontinentalnim zajtrkom) je bila v primerjavi z drugimi hoteli nizka (8000 sit/osebo/noč), zato naju je bilo kar malo strah, kako bo, da bo soba grozna, itd. Ampak je bilo vse super, soba čista, prenovljena, s televizorjem, le zajtrk je bolj reven, ampak kaj se že najde, sicer pa tako ali tako še zunaj kaj poješ. Če vaju zanima karkoli, lahko brez problema vprašata. Hotel ni težko najti. Greš na podzemno Circle line(rumena proga) in izstopiš na postaji Bayswater. Za nadaljno pot me lahko tudi vprašata.
Nekaj o mojem obisku v Londonu sem napisala že tukaj https://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?t=11742&start=18.
Da te bar mogu probuditi...
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 42Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. sep 2006 14:22
Povezava do prispevka
Jaz sem vedno našla poceni hostle na tej strani http://www.hostelworld.com/
 
Ogledati se splača dosti stvari, kupit pa bolj malo, ker je drago  Kupit se ti splača karkoli, kar se pri nas ne dobi (kozmetika, oblačila ipd.).
 
Glede ogledov imam jaz kar standard turo opravljeno: Tower of London, London Dungeon, Shakespeare s Globe, Tate Modern, British Museum, Greenwich. Sprehodiš se še mimo London Bridga, Big Bena in tam okrog, greš na Picadilly Circus, Covent Garden, Trafalgar Sq., China Town, Oxford St., Buckingham Palace... Voščene lutke me niso pa nikoli zanimale.
0
Nazaj na vrh
kora
Starost: n/aPridružen: 1. sep 2006Prispevkov: 4Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2006 14:00
Povezava do prispevka
Hvala za informacijo, sem preverila in za 5 dni bi prišlo za dva 405 GBP., zelo drago. Vseeno hvala za pomoč. Lp, Kora
0
Nazaj na vrh
LIVvy
Starost: 42Pridružen: 4. jan 2006Prispevkov: 4786Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2006 16:21
Povezava do prispevka
Kora, London je drag. To je dejstvo. Sploh če hočeš hotel v centru s tušem in sanitarijami.
 
Če si pripravljena spustiti svoje kriterije, ti povem, da sem na zgoraj omenjeni spletni strani vedno našla poceni hostel v centru, kar pomeni cca. 4.000 sit/osebo/noč z zajtrkom v sobi za 8 ljudi s sanitarijami na hodniku.
Saj lahko omejiš iskanje tudi na sobe za 2 s sanitarijami in dobiš za 2 osebi za 5 dni najcenejšo varianto za 240 funtov, kar je precej ceneje od cene, ki jo zgoraj navajaš. Še malo pobrskaj.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Cenejši hoteli v Londonu
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Večina žensk (in tudi vseh ostalih) si predstavlja menopavzo povsem napačno.