Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Res srečnica ali morda le ne? ;)

sunshine85
Starost: n/aPridružen: 4. apr 2006Prispevkov: 742Kraj: vsako minuto drugjeStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2006 15:27
Povezava do prispevka
 kopirano iz strani 24ur.com

Po navedbah britanskega časopisa News of the World ima rjavolaska Ellie Allen zelo redko bolezen, ki se imenuje sindrom neprekinjene spolne vzburjenosti (Permanent Sexual Arousal Syndrome - PSAS). In kaj to pomeni? Srečnica doživlja okoli 250 orgazmov na dan. Ellie Allen
Ellie svoje stranke vedno postreže z nasmehom. Včasih jim celo nameni kakšen vzdih
Ellie vzburi že najmanjša stvar, kot je na primer vožnja z avtobusom ali avtom čez manjše luknje na cesti. Večkrat pa jo to spravi v zelo neugoden položaj. Spominja se trenutka (oziroma orgazma), ko jo je ustavil policist, ker je v križišču prevozila rumeno luč.

0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 43Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2006 15:47
Povezava do prispevka
heheheh svašta..... hmmmmm hja no ni lih srečnica za moje pojme...neki vmes je pa idealno zame.....
0
Nazaj na vrh
*milla*
Starost: n/aPridružen: 26. apr 2005Prispevkov: 804Kraj: domžaleStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2006 15:53
Povezava do prispevka
hehe.. bi blo fajn si sposodt tole "bolezen" za par dni.. kaj več pa ne
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 42Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. maj 2006 16:52
Povezava do prispevka
Meni bi bilo to stresno, saj niti normalno ne bi mogla na avtobus in na fax 
0
Nazaj na vrh
*urška*
Starost: 41Pridružen: 31. jan 2005Prispevkov: 4944Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 13:36
Povezava do prispevka
Britanka Michelle Thompson boleha za zelo redko boleznijo, zaradi katere doživi več sto orgazmov dnevno.
Moski in zenska lezita v postelji
Si predstavljate? 300 orgazmov na dan!

Medtem, ko v raznih časopisih, revijah in publikacijh strokovnjaki opozarjajo, da stres in hiter tempo življenja negativno vplivata na ženski libido, pa s tem nima problemov Britanka Michelle Thompson.

Michelle namreč boleha za sindromom stalnega seksualnega vzburjenja (SSSV), zaradi česar doživi tudi do 300 orgazmov dnevno. Seksualni vrhunec lahko doživi kjerkoli in kadarkoli, tudi med opravljanjem čisto vsakdanjih opravil, kot so pospravljanje stanovanja, nakupovanje, med vožnjo z avtobusom...

Orgazem med čiščenjem stanovanja? Zame je to povsem normalna stvar, pojasnjuje Michelle. Ob tem pa priznava, da so ji silni orgazmi včasih tudi v veliko breme. Nekoč sem se v trgovini pogovarjala s trgovcem, ko sem kar naenkrat v sebi začutila tisti občutek in enostavno mi je prišlo kar pred njim je še dodala Britanka.

Za svojo nenavadno bolezen je Michelle izvedela šele pred kratkim, ko si je po naključju po televiziji ogledala dokumentarec o sindromu stalnega seksualnega vzburjenja. Po desetih letih tihih vzdihov in skrivnega drhtenja so ji zdravniki postavili diagnozo SSSV.

"To je zelo redek sindrom in vzroka še ne poznamo. Domnevamo, da je sindrom povezan z motnjo v delu možganov, ki je zadolžen za občutje užitkov, pravi dr. Carol Cooper, ki proučuje sindrom stalnega seksualnega vzburjenja.

 

vir:24 ur

0
Nazaj na vrh
mojcej
Starost: 49Pridružen: 16. okt 2004Prispevkov: 10057Kraj: My planetStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 14:36
Povezava do prispevka
Hmmm, mislim, da ne bi bila rada v njuni koži... No ja, če dobro pomislim, pa se kakšnega takšnega dneva vendarle ne bi branila
Packarije http://mojcej.moj-album.comBedarije :) http://mojcej.webs.com
0
Nazaj na vrh
amorella
Starost: n/aPridružen: 16. mar 2006Prispevkov: 1229Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2006 14:56
Povezava do prispevka
Za kakšen dan bi si pa tudi jaz "sposodila" tale sindrom...
0
Nazaj na vrh
Pierre
Starost: 50Pridružen: 23. maj 2006Prispevkov: 65Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. maj 2006 13:37
Povezava do prispevka
Punce, punce, a ni to pol zabavno počet z nekom, kot pa da ti kr prihaja sred ulice pred neznanimi facami?!

Tud fantje zmoremo kr precej tega (sicer ne 300 na dan, khmm, no ja, redki tudi 30...).

Dajte mal spodbost svoje žrebičke pa se bodo tudi vam prikazale

P
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Res srečnica ali morda le ne? ;)
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Pomanjkanje spanja izčrpa duševne sposobnosti, poslabšuje duševno zdravje in resno ogroža telesno zdravje.