Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Zimske razprodaje 2013

Pojdi na stran 1 , 2
Jessyka
Starost: 35Pridružen: 6. avg 2005Prispevkov: 64Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2013 18:11
Povezava do prispevka

Torej jutri se začnejo zimske razprodaje Smile Zanima me  v katerih trgovinah se najbolj splača kupovati na razprodajah..Kje imajo največje popuste..Najboljše razmerje med kakovostjo in ceno..Tako sedaj v času razprodaj kot nasplošno.

Sama sicr največ nakupujem v New Yorkerju, vendar ni kvaliteta..Two way se mi zdi malce boljši kar se kvalitete tiče..Predvsem me zanimajo trgovince ki ponujajo male številkice (34, xs).

Isto me zanima tudi za trgovine z obutvijo..Kakšne so kaj vaše izkušnje glede razprodaj in nasplošno:)

Nothing lasts forever
0
Nazaj na vrh
sneguljcica2002
Starost: 51Pridružen: 24. dec 2005Prispevkov: 86Kraj: ŠenčurStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2013 18:24
Povezava do prispevka

Trgovine so že cel december imele popuste, zato  se bojim, da se ne bo nič kaj pametnega dalo kupiti Smile no sej nič hudega bo pa več denarčka ostalo smiley

 

sneguljcica
0
Nazaj na vrh
tempo
Starost: n/aPridružen: 14. maj 2012Prispevkov: 92Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2013 18:58
Povezava do prispevka

meni sta za razprodaje dobr hm in orsay Smile

Nimam podpisa.
0
Nazaj na vrh
saraH...
Starost: 34Pridružen: 23. dec 2012Prispevkov: 40Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2013 1:31
Povezava do prispevka

V Two Wayih imajo do -70% smiley meni je njihova basic kolekcija the best. Lani sem si kupila vse barve majic, vsaka je bila 4,99 eur. smešno, pa itak vedno prav pridejo smiley. Tako, da grem jaz jutri kar tja (oz. danes, šele zaj vidim koliko je ura smiley). jessyka drugače pa v two wayu vedno ostanejo samo xs št., ker vem, da moram vedno brskati da najdem svojo št. in je povsod samo xs Smile :)

.... I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, than you sure as hell, don't deserve me at my best...
-Marilyn Monroe
0
Nazaj na vrh
redkitty
Starost: 35Pridružen: 15. nov 2010Prispevkov: 107Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2013 8:34
Povezava do prispevka

Jaz tudi najraje kupujem v Two way. Navadne majčke (kratke ali dolge) so super. Najdem pa tudi kakšne bolj zanimive kose. Znižano pa je precej v primerjavi z drugimi trgovinami. Včasih so imeli znižan tudi nakit. Ampak mislim da ga nimajo več (na žalost).

0
Nazaj na vrh
saraH...
Starost: 34Pridružen: 23. dec 2012Prispevkov: 40Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2013 22:06
Povezava do prispevka

Danes bila  v Two wayu, nakit je - 70% aaaaa kaj mi je delalo smiley uhančki po 1,20 € smileycelo vrečko sem nabrala smiley

.... I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, than you sure as hell, don't deserve me at my best...
-Marilyn Monroe
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jan 2013 20:21
Povezava do prispevka

Jaz sem pa zelo razočarana nad kvaliteto zimskih oblačil, predvsem pletenin. Zaradi tega frdamanega akrila, ki je izgleda najcenejši material, se ne da za normalno ceno (ali pa kakršno koli ceno sploh) dobiti bombažnega ali volnenega puloverja. Vse je bodisi tanko, da se kar čez vidi (res, blazno uporabno, ko je zunaj -10 smiley) ali pa akrilno, kjer smrdiš po potu prvi moment, ko ti postane malo pretoplo. Sem prehodila že 2 trgovska centra in nisem domov odnesla nič. Pa samo en črn pleten pulover iz prijetnega materiala rabim.

0
Nazaj na vrh
Latika
Starost: n/aPridružen: 2. nov 2009Prispevkov: 617Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 8. jan 2013 20:58
Povezava do prispevka

Mene pa zanima, če katera ve, ali bodo v Emporiumu še kaj dodatni popusti? Imam ogledanih par kosov, pa je zaenkrat samo -30%. Ne vem, ali bi kupila zdaj ali bi počakala, da še malo znižajo (če sploh bodo?). Anyone?

0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2013 14:35
Povezava do prispevka

Latika, ponavadi spustijo na - 50, samo šele kasneje. Pa ne vem, če čisto vse. Jaz bi kupila sedaj, če bi zares hotela nek kos.

 

Lubenica, popolnoma se strinjam s tabo glede pletenin.

Jaz akrilnega puloverja ne kupim več. Pika. Volna ali bombaž imata pa seveda svojo ceno  - vsaj 50 EUR ali raje precej več. Ampak jaz raje dam več, kot da bi nosila akril, ki bo po eni sezoni tako muckast, da bom izgledala kot zadnji klošar! Pa tudi pika me in daje občutek cenene cote.

Baje se dobi  puloverje iz boljših materialov v Italiji.

Si pogledala kak Stefanel?

 

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
viola***
Starost: n/aPridružen: 10. jan 2013Prispevkov: 25Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2013 20:18
Povezava do prispevka

Jaz sem svojega kašmir-volnenega (brez dodatkov akrilasmiley) našla v Xyz v Cityparku. Vprašanje pa, koliko jim je še kaj ostalo od razprodaj. Jaz sem nakup opravila v začetku decembra, ko so imeli znižanje samo za imetnike kartice xyz.

0
Nazaj na vrh
Masii
Starost: n/aPridružen: 17. mar 2011Prispevkov: 181Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jan 2013 14:37
Povezava do prispevka

Mene tudi ful moti to...da recimo vidiš kako lepo stvar..potem pa vidiš, da je z akrila... Ker potem pa je po parih nošenjih že lahko tak namuckan, da zgleda, kot da ga maš najmanj par let že. Videla sem eno ful lepo jopco v Tom Tailorju, pa si je zaradi polyakrila ne bom kupila. Ker je nekje 80% tega pa 20 samo volne...Pa še draga je..redna cena je bila 90€. Ne vem, kaj jim dela da za take maeriale postavljajo take visoke cene. 

Aja, pa v Zari zadnjič malo gledam. In so imeli ene ženske srajce...redna cena je bila 99, potem so pa bile znižane na 49€. Pa iz polyestra (ali nekaj podobnega). Ne rečem, da bi bila svilena....Ne vem, če kdo to kupi ali kaj... Jaz sigurno ne bi. 

0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. jan 2013 14:55
Povezava do prispevka

Ma, res so boge tele naše t. i. razprodaje. Bunda v Zari, prej je bila 100 €, zdaj je znižana na 80 €. To zame ni razprodaja, daleč od tega. Sem mislila, da si bom kupila kakšno bundo, te svoje stare sem že malo naveličana, ker jo imam že tretje leto (sej je super ohranjena, praktično kot nova, ji ne zgleda, da je dala že marsikaj čez), ampak mislim, da kar počakala do naslednje zime.

Danes sem gledala v eni naši lokalni trgovini, bundo/jakno od Mustanga, bila je 150 €, zdaj je znižana za pol cene. Ko sem šla gledat sestavo, sem pa videla, da je polnilo 100 % poliester. Mislim, halo? 

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
meme
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2011Prispevkov: 1393Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 13. jan 2013 15:22
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem bila danes zelo razočarana smiley
Obljubljajo ne vem kakšne popuste, potem ko pa ti je kakšen kos všeč ta sploh ni znižan ali pa je znižan za 20%.
Poleg tega da je očitno res padla kakovost (da ne omenjam Tally Weijl, kjer so res same cunje), sem bila še v Tom Tailorju - nič posebnega + še vedno kar precej drago ali pa ni številke, Modiana (Guessove torbice znižane za 20%, nekaj tudi 30%, ampak meni ni bilo nič všeč), pa tudi kvaliteta znamk tam se mi na otip in izgled ne zdi nič boljša od H&M-a ali pa katere druge znamke, tako da sem domov prišla praznih rok. 

0
Nazaj na vrh
Bruneta
Starost: 11Pridružen: 14. okt 2012Prispevkov: 1774Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jan 2013 15:43
Povezava do prispevka

Two way ima en navaden klump kar se tiče cunj. Včeraj sem probala hlače, pa sem v garderobi ugotovila, da je uničena zadrga. Majčke so res ugodne, samo je treba prej dobro preveriti, če ni kje kaj strgano, sploh po šivih. Čevljev pa ne bi nikoli tam kupovala, pa so lahko še tako znižani. 

Vse kar se zgodi, se zgodi z razlogom.
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jan 2013 9:01
Povezava do prispevka

Jaz letos nisem kupila še nobenega kosa oblačil / obutve.

Morda bom enkrat šla na ogled za kakimi črnimi balerinkami (ker s pomladno robo bodo same svetle prišle).....pa za smučanje rabim pancarje in eno toplo debelo spodnjo športno majico (čim manj sintetično po občutku).

Spotoma sem šla v Intimissimi in me ni pritegnilo čisto nič.  V bistvu razen zgoraj navedenega ne rabim nič.

Škornje sem kupila že na enem novembrskem znižanju......modne cunje pa itak vedno kupim takoj, če me sploh kaj pritegne.

Edino Extreme intimo me vedno znova premami, da kaj kupim tudi, ko ne rabim, ker so enostavno preveč lepe reči iz kvalitetnega bombaža, pa že tako ali tako je v redu cena.

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Zimske razprodaje 2013
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.