Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Depiliranje

Pojdi na stran 1 , 2
soncek
Starost: 45Pridružen: 22. okt 2003Prispevkov: 784Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2003 19:08
Povezava do prispevka

Pozdravljene!


 


No, jaz pa sem ravno gledala in malo brala tole stran, pa me nekaj zanima. S čim se draga dekleta depilirate? Moram povedati, da imam sama občutljivo in suho kožo in me potem vse "srbi", pa take čudne pike se mi naredijo in je groza, sploh na bikini predelu. Ker se kopam-veliko, tudi pozimi me je seveda groza ko vidim tole zadevo. A mi lahko katera svetuje kaj boljšega!


 


Hvala pa lep dan še naprej!


 


Soncek

"Misli nas varajo...Občutki nikoli!" (E. Flisar)
0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2003 19:13
Povezava do prispevka
Sonček,

jaz bi te poslala kar na depilacijo bikinija h kozmetičarki. Kako si ga pa zdaj depiliraš? Imaš probleme tudi po nogah in pod pazduho ali je tam ok z britvico?

Pa še mimogrede za Čokoladno, ki sem ji na Lisu obljubila, da ji bom poročala - no, zdaj bi že bil čas za ponovno depilacijo! Se mi zdi, da je zdržalo skoraj kakšne 3 tedne.
0
Nazaj na vrh
anka
Starost: 47Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2322Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2003 20:27
Povezava do prispevka

Sonček, tudi jaz ti svetujem kozmetičarko. Sama sem kar nekaj časa to počela doma, tudi z voskom, samo je to sam ena velika packarija pa ne narediš tako kot je treba.


 


LP

LP,Anča
0
Nazaj na vrh
Sasha
Starost: 42Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1227Kraj: UKStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2003 22:49
Povezava do prispevka

Je že bila katera na depil. v kakšnem mariborskem kozmet. salonu? Saj vem, da imajo to praktično v vsakem salonu, samo da ne bom ravno v najslabšem pristala...  
Ravno sem obupala nad britjem (rdeče pikice, ker se mi je mudilo in sem prehitro dala spodnjice gor - vse vneto ).
Če ne želiš v salon je ok baby puder, aloe vera gel ali pa ognjič (samo pazit je treba, da se koža "umiri" preden se dajo spodnjice gor... drugače je kriza, če ima človek občutljivo kožo).


 

Sasha
0
Nazaj na vrh
spely
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 978Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. okt 2003 23:58
Povezava do prispevka

Sasha, baje ima BeautySan ok ponudbo, je pa na Turnerjevi blizu Kmetijske sole(malo prej)..


ali ze ves za ta salon?


lp,

Spela
0
Nazaj na vrh
his1stprincess
Starost: 43Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 372Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 10:11
Povezava do prispevka
Jaz pa sem to poletje po dolgih letih končno odkrila depilacijsko kremo, ki mi ne draži kože. Še celo na bikini predelu je vse pod kontrolo in to cel teden, skoraj dva. In sicer je to depil. krema Pilca, za občutljivo kožo. Sploh nima neprijetnega vonja, pa tudi zadeva se opravi brez bolečin .
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 11:12
Povezava do prispevka
Punce, kako pa zgleda vsa stvar, če si greste odstranit dlake na bikiniju h kozmetičarki? Mogoče je slišati čudno vprašanje, ampak si najbolj ne predstavljam; se čisto slečeš ali kako ...?
0
Nazaj na vrh
soncek
Starost: 45Pridružen: 22. okt 2003Prispevkov: 784Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 11:15
Povezava do prispevka

Hja, mislim da bom šla kar lepo v kozmetični salon pa bo lepše izgledalo če že ne kaj drugega. Drugače pa nimam drugje problemov, uporabljam pa kar britvico pa je vse ok. Ampak tam pa je katastrofa. Bom šla pogledat ta salon ki ga je Špela omenila. Bomo videli.


 


lp

"Misli nas varajo...Občutki nikoli!" (E. Flisar)
0
Nazaj na vrh
spely
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 978Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 13:55
Povezava do prispevka

soncek..jaz upam da bo ok, jaz sem sicer sla tja povprasat za testerje od dermalogice in moram rect da imajo tako super urejeno..mi je prav vsec..ce pa je tudi ponudba tako na nivoju pa ne vem ceprav je se nihce ni pograjal..sem tudi sama razmisljala da bi sla tja na nego in ciscenje obraza, ampak ne vem ce mi dermalogica odgovarja..


Tanja, ali imas kaksne info o dermalogici, tako na splosno?za necisto kozo mislim..


Drugace pa ce katero zanima..


depilacija celih nog=4.900SIT


depilacija bikini=2.000SIT


depilacija nog do kolen=3.500SIT


lp,

Spela
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 13:59
Povezava do prispevka

Jaz sem pa dosedaj uporabljala kar britvico. A mogoče katera ve koliko dolge dlake moraš imeti, da ti sploh lahko naredi depilacijo v salonu?

0
Nazaj na vrh
Nadja
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2003Prispevkov: 41Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 14:11
Povezava do prispevka

Sasha, jaz hodim na depilacijo v lepotni salon Simak, v Mb. Nasproti nove živilske šole (Beograjska ulica). Ker imam tudi sama občutljivo kožo, in sem se prej brila, zdaj to naredi kozmetičarka, in potem se ok počutim!


Pozdravček, Nadja

LP Nadja
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 14:30
Povezava do prispevka
Nobena mi noče povedati, kako to zgleda, če si greš voskat bikini!!! In seveda, koliko dolge dlake je potrebno imeti!!!
0
Nazaj na vrh
Lakshmi
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 78Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 16:49
Povezava do prispevka

No, ravnokar sem prišla od kozmetičarke. Bila sem na depilaciji bikini predela in podpazduhe.


Kako zgleda? Slečeš se v spodnjice (tangice) in modrc. Pri depilaciji bikinja mene osebno malo boli le prednji del (močne dlake). Kozmetičarka najprej nanese topel vosek, nanj položi trakec in potegne. Grmiček ti oblikuje po želji, lahko ti ga stanjša in populi tudi par cm pod popkom, ali pa le ob straneh. Kot želiš. Kasneje moraš malo potelovadit , tako, da dvigneš najprej eno nogo,držiš pri stegnih, da je spodnji predel med nogama lepo nategnjen, namaže, potegne. Ta predel me ne boli. Seveda, če tam nimaš dlak, to odpade. Isti postopek z drugo nogo.


Podpazduha ne boli. Namaže, potegne. In to je to.


Po končanem postopku me namaže z šentjanževim oljem. Prvi dan so vidne rdeče pikice, ki že naslednji dan izginejo.


Noge si depiliram kar sama doma s trakci.


Cena:


Depilacija bikinija + podpazduhe + puljenje obrvi = 3.000 sit


Še kaj?

" Turn your face to the sun and the shadows will fall behind you. "
0
Nazaj na vrh
Zvezdica
Starost: 44Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1115Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 17:53
Povezava do prispevka
Lakshmi, hvala za izčrpno poročilo. Kam pa to hodiš?
0
Nazaj na vrh
Sasha
Starost: 42Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1227Kraj: UKStatus:Offline
Objavljeno: 23. okt 2003 19:04
Povezava do prispevka

Spely... Ja, v BeautySan sem ze bila enkrat (ciscenje obraza) in je bilo ok. Sla sem pa samo enkrat, ker sem potem izvedela za tisto dermatologinjo (Rusinjo), ki je prej delala v salonu Ines, kjer so jo vsi zelo hvalili in je zdaj (oz. pred nekaj meseci) odprla svoj salon (na Partizanski).
Me je zanimalo, ce je katera ze preizkusila depilacije po razlicnih salonih in ce se tukaj kaj kakovost razlikuje...
V Ines tudi stane 2.000, tako da cenovne razlike tako ni...


Za salon Simak pa se nisem slisala... Mogoce bom pa sla na raziskovanje Maribora...


 

Sasha
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Depiliranje
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.