Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

My lexxus

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Trinity
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2004Prispevkov: 442Kraj: Okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2005 15:21
Povezava do prispevka

Zivjo punce!


Nekaj bi vam rada predstavila in hkrati tudi vprasala za mnenje ( posebej me zanima kaj mislis ti, Tanja ).


Bolj ali manj po nakljucju smo imeli sluzbeno neko predstavitev, kjer je bil predstavljen izdelek, ki vsebuje cistilec, masko in vlazilec koze, vse skupaj pa je namenjeno izboljsavi tonusa in barve koze, odpravi oz. drasticnemu zmanjsanju linij in gubic. Deluje pa na sledecem principu, kolikor sem se zapomnila; kreme naj bi bile sestavljene iz najboljsih rastlinskih ekstraktov, deluje pa tako, da se naredi nek izometricni pritisk med otrdelo masko in misicami na obrazu in vratu... Nekaj takega, no...


 


Zdaj pa bistvo, sestavine.


Cleanser Ingredients
Purified Water, Aloe Vera Gel, Caprylic/Capric, Triglyceride, Butylene Glycol, Triethanolamine, Glyceryl Stearate (&) PEG-100 Stearate, Laureth 4, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Stearic Acid, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Jojoba Oil, Cetyl Palmitate, Glycereth-26, Carbomer, Cyclomethicone, SkindulgenceTM Herbal Blend Butylene Glycol (&) Water (&) Hops (Humulus lupulus) Extract (&) Rosemary (Rosemarinus officinalis) Extract (&) Horsetail (Equisetum arvense) Extract (&) Pine Cone (Pinus sylvestris) Extract (&) Lemon (Citrus medica Limonum) Extract (&) Borage (Borago officinalis) Extract (&) Spirulina maxima Extract, Propylene Glycol (&) Ginkgo Biloba Extract (&) Leucine (&) Valine (&) Tyrosine (&) Arginine (&) Lysine (&) Cysteine, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Allantoin, Urea, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Retinal Palmitate (Vitamin A), Jojoba Esters, Polysorbate 20, Ammonium Lauryl Sulfate, Tetrasodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance.

Masque Ingredients
Acacia Catechu, Purified Water, Aloe Vera Gel from Concentrate, Corn Starch, Chondrus Crispus (Carrageenan), Polysorbate 20, SkindulgenceTM Herbal Blend Butylene Glycol (&) Water (&) Hops (Humulus lupulus) Extract (&) Rosemary (Rosemarinus officinalis) Extract (&) Horsetail (Equisetum arvense) Extract (&) Pine Cone (Pinus sylvestris) Extract (&) Lemon (Citrus medica Limonum) Extract (&) Borage (Borago officinalis) Extract (&) Spirulina maxima Extract, Propylene Glycol (&) Ginkgo Biloba Extract (&) Leucine (&) Valine (&) Tyrosine (&) Arginine (&) Lysine (&) Cysteine, TEA Lauryl Sulfate, Isoceceth-20, Tetrasodium EDTA, Titanium Dioxide, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Fragrance.

Moisturizer Ingredients
Purified Water, Aloe Vera Gel, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Jojoba Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate (&) PEG-100 Stearate, Cetyl Palmitate, Laureth 4, SkindulgenceTM Herbal Blend Butylene Glycol (&) Water (&) Hops (Humulus lupulus) Extract (&) Rosemary (Rosemarinus officinalis) Extract (&) Horsetail (Equisetum arvense) Extract (&) Pine Cone (Pinus sylvestris) Extract (&) Lemon (Citrus medica Limonum) Extract (&) Borage (Borago officinalis) Extract (&) Spirulina maxima Extract, Propylene Glycol (&) Comfrey (Symphytum officinale) Extract (&) Plantain (Plantago ovata) Extract (&) Hydrolyzed Wheat Protein (&) Glutamine (&) Proline (&) Leucine (&) Serine, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Sodium Hyaluronate, Panthenol, Allantoin, Glycereth-26, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Polysorbate 80, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, Ammonium Lauryl Sulfate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance.

Kaj menite???


Poleg tega smo sprobali se nek piling za roke, ki ( sem preizkusila ) ti naredi dojnckovo kozo, res ne vem kdaj sem imela tako mehke roke.


No v glavnem ful bi bila hvalezna za kakrsenkoli odziv.


LP, T.


 


  


 

Best men are like coffee: rich, warm and can keep you up all night!
0
Nazaj na vrh
Silver
Starost: -14Pridružen: 22. apr 2004Prispevkov: 2597Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2005 15:36
Povezava do prispevka
Meni vlažilna krema zanimivo deluje. Katera firma pa je to?
If you lose your mind
there s more space left
for poetry.

-Loesje
0
Nazaj na vrh
Trinity
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2004Prispevkov: 442Kraj: Okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2005 15:46
Povezava do prispevka
To je krema Indulgence, proizvaja pa Lexxus International.
Best men are like coffee: rich, warm and can keep you up all night!
0
Nazaj na vrh
Kylie
Starost: 43Pridružen: 23. jun 2004Prispevkov: 966Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2005 15:46
Povezava do prispevka
Čistilo in krema sta komedogena, maska mi zgleda pa super.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2005 15:50
Povezava do prispevka
Tudi jaz mislim, da je maska odlična. Ostalo pa bolj tak.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 5. jan 2005 15:51
Povezava do prispevka

He he, mylexxus, kaj?


V cleanserju je nekaj dražečih (eterična olja: lemon, rosemary) zadev, ki pa se na srečo sperejo s kože - obstaja na stotine boljših. Pa še komedogen je.


Enako velja za masko in kremo; ima kar nekaj naravnih zadev in antioksidantov, škoda le, da so eterična vmes.


Skratka, ok, nič za dol past, pa verjetno ni treba, da posebej pišem, da nobeni ne bo treba odpovedati liftinga pri kirurgu zaradi tega?


 

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Trinity
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2004Prispevkov: 442Kraj: Okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 6. jan 2005 10:07
Povezava do prispevka

Tanja a poznas Lexxus, kaj menis o njem?


 

Best men are like coffee: rich, warm and can keep you up all night!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 6. jan 2005 11:29
Povezava do prispevka

Ne, samo že zadnjič me je ena spraševala in sem se spomnila sestavin.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Lars
Starost: n/aPridružen: 12. jun 2004Prispevkov: 966Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2005 22:01
Povezava do prispevka
Trinity: daj si kakšno drugo slikico izber ... To je že tretja ki ima kopijo po meni... Saj jih je dovolj, pa da ravno to "otrofte"...
0
Nazaj na vrh
kiara
Starost: 49Pridružen: 5. nov 2004Prispevkov: 2540Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 7. jan 2005 22:04
Povezava do prispevka
Trinity, a si se včlanila v Lexxus?
Nikoli se ne kregajte z idiotom,spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!
0
Nazaj na vrh
Sunshine
Starost: n/aPridružen: 16. okt 2003Prispevkov: 1697Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2005 10:48
Povezava do prispevka

Maska mi je čisto zanič, ker naredi eno tako čudno skorjasto prevleko, da ti obraz čisto otrdi in ne moreš 20 min govorit, pa še strašno težko jo dol spraviš. Sem bila čisto v paniki, da je nikdar ne bom dobila dol.  Da ne govorim o tem, da sta čistilo in  vlažilna krema komedogena.


Moram pa zelo pohvalit Skindulgence - trio izdelkov za nego, ki vsebuje piling za stopala, piling za noge in pa losijon. To pa je BBB. Koža je po uporabi ful mehka in navlažena, imajo pa zadevice ful naravnih sestavin, losijon pa vitamine A, C in E. Sestavine so na njihovi spletni strani.

0
Nazaj na vrh
kiara
Starost: 49Pridružen: 5. nov 2004Prispevkov: 2540Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2005 10:55
Povezava do prispevka
sonjavo je napisal/a

Nikoli še pa nisem slišala za to firmo. Kakšne imajo cene?



Ta kozmetika prihaja k nam iz Amerike in se prodaja po sistemu mrežnega marketinga. Cena tega kompleta je okrog 16.000 sit.

Nikoli se ne kregajte z idiotom,spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 12. jan 2005 11:13
Povezava do prispevka
Sun, zdaj si odpovedala lifting, a ne?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Sunshine
Starost: n/aPridružen: 16. okt 2003Prispevkov: 1697Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2005 12:21
Povezava do prispevka
Seveda. Ne moreš verjet, kako mi je zgladilo gubice. Čudež res, da nekaj eteričnih olj odpravi tole nadlogo. 
0
Nazaj na vrh
Trinity
Starost: 42Pridružen: 27. sep 2004Prispevkov: 442Kraj: Okolica LjubljaneStatus:Offline
Objavljeno: 12. jan 2005 14:12
Povezava do prispevka

Ne, nisem se vclanila v Lexxus, ker me take stvari niti pod razno ne zanimajo. Imeli smo pa predstavitev teg av sluzbi po nekih cudnih nakljucjih, predolga zgodba...


 


Lars: Iz dna srca se ti opravicujem, ker sem ti "ukradla" avatar! Res, prav gledala sem katerega si si izbral, da sem lahko kopirala.

Best men are like coffee: rich, warm and can keep you up all night!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
My lexxus
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Raziskovalci so našli več dokazov, da ima suhi post (postenje brez hrane in tekočine) izjemen vpliv na splošno zdravje.