Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kryolan

Pojdi na stran 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. nov 2009 18:48
Povezava do prispevka
Aja, pa še to sm hotla povedat, ne se zanašat na odtenke, ki so na spletni strani, ker ne dajejo resničnih odtenkov pudrov!! oni pa tudi ne znajo povedat, kakšen odtenek ima puder, tko da če želite videt odtenke pudrov, da si boste znale predstavljat, mi komot pišete na zs, ali pa če želite, slikce odtenkov objavim na forumu...
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 8. nov 2009 18:55
Povezava do prispevka
O, res ti hvala. Sem res hvaležna za te informacije.
Sploh za primerjavo med "tvojim" odtenkom in buff, ker slednjega zdaj uporabljam. Mislim, da zdaj nimam nobenih zadržkov za nakup ultrafoundation. Tudi če bo malenskost pretemen, ga bom zmešala z malo Dermacolor, ki mi je presvetla.
Očitno je YH potem res rumeno-rumen odtenek. Še dobro, da nisem kar naročila. Hvala še enkrat.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 8. nov 2009 19:00
Povezava do prispevka
saska85 je napisal/a... da če želite videt odtenke pudrov, da si boste znale predstavljat, mi komot pišete na zs, ali pa če želite, slikce odtenkov objavim na forumu...

To bi bilo super, ja.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2009 13:45
Povezava do prispevka
eto, tukaj so odtenki v paleti (sem kar dobro ujela dejanske odtenke na dnevni svetlobi) :
 
image file name: 2k5e2aed7ab5.jpg
 
in še na roki (s pudri sem zanalašč pretiravala, da se vidi odtenek):
od zgoraj navzdol: NB1, Deep olive, Medium olive, Alabaster (navpično)
image file name: 2k69ecadda2c.jpg
 
 
Od zgoraj navzdol: Olive, Ivory, Fair
 
image file name: 2k0a873d44d6.jpg
 
 
Od zgoraj navzdol: YH, Fair Olive, Elo, OB2, OB1 (navpično)
 
image file name: 2k3f913226a6.jpg
 
 
Če pa še želite vsak puder posebej prikazan, pa mi povejte Wink
 
Povzetek odtenkov pudrov:
Fair je dejansko roza, YH pa rumen
Ivory in Fair Olive sta primerna za zelo svetlo kožo, s tem,da ima Fair Olive malce rožnat podton
Olive, Medium Olive in Deep Olive imajo tak opečnat podton (še posebej Deep olive vleče na oranžkasto/rdeče)
Alabaster je primeren za svetlo (se ga da količinko manj) in srednje temno kožo (na moji koži ima skoraj rozast podton)
Elo je primeren za temno kožo, ima rjavo/rdečkast podton (za svetlo kožo odličen za contouring)
OB1 ima oranžkast podton, medtem ko ima OB2 rjavkast podton, oba pa ste primerna za temnejšo kožo
NB1 je primeren za temnejšo kožo, ima pa tak rožnato/rjav podton. 
 
Pri Kryolanovih odtenkih pudrov je dobro to, da lahko dejansko najdeš puder, ki ustreza tvoji koži in tvojemu odtenku, vendar pa moraš imeti srečo, da ga najdeš takoj prvič, saj kljub temu, da zgledajo vsi temni ali vsi svetli, ima vsak nato še svoj podton in se drugače pozna na koži.
Tako, to bi bilo zaenkrat vse Smile Upam, da ste zadovoljne Smile
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2009 13:49
Povezava do prispevka
Sm vidla, da je slikca paletke bolj majhna, pa zato prilagam večjo slikco...
 
image file name: 2k3b0f7c6488.jpg
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2009 18:34
Povezava do prispevka
To pa so konkretni swatchi.  Mislim, da bodo sličice prišle marsikomu prav, ker jih res ni veliko, ki bi prikazovale Kryolan izdelke. Moje navdušenje nad alabastrom je malo izginilo, ker gre očitno za bolj nevtralen oz. za mojo kožo roza puder. Bom morala poiskati nekaj, kar bo enako svetlo/temno, vendar z rumenim podtonom. V vsakem primeru pa so bilo vse informacije zelo dobrodošle z moje strani.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 8. dec 2009 14:32
Povezava do prispevka
Danes sem dobila svoj paketek.  Naročila sem 2x AquaColor (v belem in ELO odtenku) in Anti-Shine powder. Za AquaColors sem naredila swatch. Mogoče pa komu pride prav. Oceno o vseh izdelkih podam čez nekaj dni, ko bom vse dobro stestirala.

image file name: 2k69b0404ad1.jpg

mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2010 19:34
Povezava do prispevka
KrvavaMeri, ful dobri izdelki, se mi ful dopadejo tele Aqua colours Big smile jst pa razmišljam o nakupu palete 12-tih senčil, sam bom še malo premislila, so pa ful hude barve Smile
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2010 19:50
Povezava do prispevka
Ja, res so krasne te AquaColors. Zdaj jih uporabljam že nekaj časa (predvsem belo, ker je ELO pretemna za mojo polt) in sem super zadovoljna. Mislim, da si bom omislila še kakšno vijola in zeleno za senčila iz podobne barvne skupine. V vsakem primeru, jaz jih priporočam.

Ti imaš kaj njihovih senčil? Iz glave ne vem, kakšne kvalitete so, ampak se spomnim, da sem gledala nekaj odtenkov, ki so mi bili krasni. Samo ta nakup prek neta mi ni všeč. Srčno upam, da se v tem letu znajdem kje, kjer bo Kryolan trgovina.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2010 20:38
Povezava do prispevka
ne, mam sam to paleto pudrov, pa anti-shine puder, pa puder za fiksiranje, in par trepalnic. Sem tud jst slišala same pohvale o njihovih senčilih, tko da enkrt se bom že dokopala do njih Big smile
0
Nazaj na vrh
cristallyne
Starost: 46Pridružen: 21. mar 2006Prispevkov: 2686Kraj: NMStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2010 8:51
Povezava do prispevka
Kryolan se dobi tudi pri nas... verjetno bo katero zanimalo... klik 
"Dve stvari sta brezmejni: vesolje in človeška neumnost. Za vesolje nisem povsem prepričan".(Einstein)
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2010 9:04
Povezava do prispevka
jp, vemo  sm pa slišala, da je njihove senčke zelo nekvalitetne, baje se dost lomijo pa tko...jst jih sigurno ne bom kupla. Povedali pa so mi tudi, da imajo pa ful kvalitetne barvice za oči in usta, baje so res prva liga
0
Nazaj na vrh
cristallyne
Starost: 46Pridružen: 21. mar 2006Prispevkov: 2686Kraj: NMStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2010 9:13
Povezava do prispevka
...in jaz si domišljam, da sem ponovno odkrila toplo vodo...  haha... kako sem smotana, res
"Dve stvari sta brezmejni: vesolje in človeška neumnost. Za vesolje nisem povsem prepričan".(Einstein)
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2010 9:21
Povezava do prispevka
haha, ma ni panikese zgodi, kaj...no zdej veš
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 23. mar 2010 16:21
Povezava do prispevka
Saska85, gledam tele tvoje swatche, pa nikakor ne vem, kateri - če sploh - bi bil zame. Potrebujem pa izrazito olivnega, srednje temnega/svetlega. Se da to kje videti v živo?

In hvala, da si se tako potrudila s swatchi.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kryolan
Stran 12 od 15
Pojdi na stran 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.