Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Pretirano potenje

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Rebecca
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 1227Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 11:54
Povezava do prispevka
Imam en problemček...jaz se ful potim, ma res ful....to je grozno!! Sploh ne morem obleči kakih oprijetih majčk, ker imam takoj lužico (beri jezero) pod pazduho (potim se samo tam)....Tako se moram vedno izogibati oprijetim majčam ki so mi tako zelo všeč....zato je zelo všeč zima ker lahko nosim debele puloverje in se potenje ne opazi....Poleti pa je grozno, sploh ne morem nosit kratkih majč na rokave, samo tiste na naramnice....Pogovarjala sem se s splošno zdravnico, če mi lahko pomaga pa mi je rekla, da je potenje čisto normalna stvar in da mi ne more pomagati...(hja sej je normalna reč vendar vse ima svoje meje)...Pa prosim vas za kak nasvet in pomoč. A mi zna katera svetovati kakšen deodorant ali karkoli ki bi nekako "zaviralo" potenje?? Vem da to ni lih najbolj zdravo in da te samo "zamaši", vendar ne bo redno uporabljala, včasih ko imam kaj oprijetega na sebi....Najlepša hvala za pomoč...
0
Nazaj na vrh
Kirka
Starost: 42Pridružen: 12. apr 2004Prispevkov: 3553Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 12:07
Povezava do prispevka
Triple dry je super, dobis ga pa v DM-u. Jst sem se vcasih tudi kar precej potila, pa mi je to zelo pomagalo.
[color=orange:ddc61ba942]
0
Nazaj na vrh
Cebelica Maja
Starost: 42Pridružen: 13. maj 2004Prispevkov: 1502Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 12:13
Povezava do prispevka
Jaz pa uporabljam 24 hour gel od lady speed stick(vijolične barve je embalaža), pa se mi zdi, da mi pomaga. Ne vem, vedno, ko imam telovadbo sem čist prepotena, majico bi lahko ožela, samo pod pazuho pa sploh nisem prepotena.Sej pravim, ne bom trdila, da to pomaga, samo probaš pa lahko. Pa še poceni je.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 12:17
Povezava do prispevka
Tudi jaz imam podobne težave. Ko se pa namažem z antiperspiratom, sem pa povsod drugje mokra, samo pod pazduho ne. A se to pol sploh splača?!
0
Nazaj na vrh
Cebelica Maja
Starost: 42Pridružen: 13. maj 2004Prispevkov: 1502Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 12:27
Povezava do prispevka

Jaz sem razumela Rebecco, da ji problem povzroča potenje pod pazduho, ne pa recimo po hrbtu, tako, da mogoče se pa njej splača.

0
Nazaj na vrh
Rebecca
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 1227Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 13:00
Povezava do prispevka
Ja jaz imam probleme samo pod pazduho...bom probala s temi dvemi ki ste mi svetovale....Hvala vam punce
0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 13:13
Povezava do prispevka
Jaz ti tudi zelo priporočam Triple dry.
0
Nazaj na vrh
Rebecca
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 1227Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 14:49
Povezava do prispevka
Samo kaj te lahko uporabljam vsak dan (npr. ta Triple dry) ali so ful škodljivi in je boljše da jih uporabljam le ko imam kaj oprijetega?? Ne bi rada imela kakšnih problemov ker sem jih v preteklosti imela precej z unetjem pod pazduho...
0
Nazaj na vrh
Kirka
Starost: 42Pridružen: 12. apr 2004Prispevkov: 3553Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 14:58
Povezava do prispevka

hmmm.. ta triple dry v bistvu ni deodorant ampak je antiperspirant. Mislim, da sem moras zvecer namazat tri dni zaporedoma in potem 4 dni nic ...zraven moras pa se uporabljat deodorant.


Hmm.. glede agresivnosti in vnetij pod pazduho pa res ne bi vedla nic,.. jst recimo nisem imela nic problemov.

[color=orange:ddc61ba942]
0
Nazaj na vrh
Rebecca
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 1227Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 15:19
Povezava do prispevka
Kaj pa pozna katere tiste "lističe" (nimam pojma kako se jim reče), ki si zalepiš pod pazduho in naj bi vpijali pot??? Neki sem op tem brala vendar ne poznam nobenega ki bi to uporabljal in ne vem kje bi to dobila...Mogoče katera ve kaj več o tem??? Namreč antitraspirantov se malo boljim uporabljat zaradi problemov ki sem imela v preteklosti, pa bi raje s tem probala...Kaj pravite???
0
Nazaj na vrh
bushbaby
Starost: n/aPridružen: 4. apr 2004Prispevkov: 4438Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 15:31
Povezava do prispevka
Rebecca, to je odvisno od kože posameznika, jaz tudi triple dry mirno vsak dan uporabljam, ampak me moti, ker nima kakega vonja, tako, da sem trenutno na Dove (tista vrtničarska skrajno cute reklama s super muziko me je spomnila na tole evergreen znamko). Sicer pa, v skrajni sili, (to delajo tudi pri nas plastični kirurgi, npr. dr. Planinšek), lahko greš na botox tega predela, kar (lokalno) popolnoma zavre delovanje tamkajšnjih znojnic in se ne potiš prav nič.
[size=9:391e3108a4]Half a bee, philosophically
Must ipso facto half not be.
But half a bee has got to be.
A vis a vis its entity- d you see?
[/size:391e3108a4]
0
Nazaj na vrh
ana
Starost: 45Pridružen: 8. feb 2004Prispevkov: 4094Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 15:59
Povezava do prispevka

bushy, ampak potem to ni trajno, ne? verjetno moraš na botox hodit na vsake 4 mesece al kaj podobnega. mogoče veš za ceno tega posega? jaz sem namreč že čisto obupana.  tudi triple dry mi ne pomaga kaj preveč.


rebecca, te lističe dobiš v mullerju pa tudi v dm-u se mi zdi.

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo. Zaradi solza ne boš videl zvezd.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 17:00
Povezava do prispevka
Jaz ko nekaj časa uporabljam deodorante, se mi naredijo male rdeče pikice (verjetno zaradi preobčutljivosti kože na sestavine), ki grozovito srbijo. In potem je edina rešitev ne uporabljati deodorantov. Je pa potem problem neprijeten telesni vonj. Kaj pa storiti v tem primeru?
0
Nazaj na vrh
Andy
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 9911Kraj: in paradiseStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 18:42
Povezava do prispevka

Rebecca, poskusi Infasil tripla protezione, je kremast deodorant.  Kupila sem ga čez mejo, pri nas ga še nisem zasledila.

0
Nazaj na vrh
Rebecca
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 1227Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2004 19:26
Povezava do prispevka

Sonjavo v preteklosti sem imela iste težave kot ti....groza...še danes se mi to naredi če uporabljam deodorante v spray-u ali pa profume....naredi se mi velikokrat tudi ko se spotim in imam gor oprijeto majčko (ker imam skoz mokro na koži) in je res groza...za to bi rada našla kako rešitev pa ne vem na koga se obrnit....


Ana a si že kdaj te lističe probala, ker me zanima če deluje (pa če obstaja nevarnost da se ti odlepijo itd...), pa kolko stanejo...

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Pretirano potenje
Stran 1 od 9
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.