Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Speti lasje?

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Crnolaska
Starost: n/aPridružen: 27. sep 2004Prispevkov: 39Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 12:02
Povezava do prispevka

Sem bolj nova na forumu in ne vem ali ste to temo ze obdelale...se opravicujem, ce je temu tako!


Stvar je taksna, da imam precej dolge lase in si jih zelim speti na vrh glave...malo za spremembo Mislim predvsem na fige in podobne stvari, mogoce ne tudi tako stroge frizure...bolj mladostniske! Bi bila zelo hvalezna za kaksen nasvet, predvsem dolgolask, kako se lotite taksnih zadevic? 


Aja,poskusila sem ze z najvecjimi "klescami" (al kako se temu rece), vendar lase komaj spravim not. Potem s kitajskimi palckami, vendar imam pretezke lase in drzi samo par minutk...ali pa ne znam


V revijah sem zasledila super frizurce, vendar se mi zdi, da znajo taksne umetnije delati le frizerji? 

0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 12:16
Povezava do prispevka
Črnolaska,jaz imam tudi probleme naredit si kakšno umetnijo. Mi speti lasje na vrhu pašejo, a kaj ko nimam pojma kako naredit kakj lepega, da ne bo navaden čop.



Tako, da vse hitro z idejami na dan, pa še slikice postopka ne bi bile švoh. Ja, saj vem, da sem zahtevna .
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Miškolina
Starost: n/aPridružen: 4. jul 2004Prispevkov: 3061Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 13:21
Povezava do prispevka

Na tej strani si poglejte:


http://www.longlocks.com/hairstyles.htm

0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 17:05
Povezava do prispevka
ajoj....ne ne to pa ni zame s temi iglami  jaz bi kake bolj preproste stvari za oblikovat lase ...allla kitke in podobno.... a ve katera nardit tisti čop, kjer se elastika skrije, ker pridejo okoli nje lasje??
0
Nazaj na vrh
Milenushka
Starost: n/aPridružen: 13. dec 2003Prispevkov: 1179Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 17:35
Povezava do prispevka

candy je napisal/aa ve katera nardit tisti čop, kjer se elastika skrije, ker pridejo okoli nje lasje??


Za tak cop rabis tist Hairagami, al kako se ze imenuje, so mel pred leti na Topshopu, ne vem, ce se majo.

0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 17:44
Povezava do prispevka
Vem kaj misliš...smao ne tako varjanto..... drugačno....čop navaden štrli stran od glave (ne pa dol po vratu), smao se nekako lasje okoli ovije, da se elastika ne vidi, pa ne vem kako...
0
Nazaj na vrh
Crnolaska
Starost: n/aPridružen: 27. sep 2004Prispevkov: 39Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 17:52
Povezava do prispevka

Tudi meni niso vsec te igle, saj mi je frizurca kar hitro razpadla! Ce katero zanima, kje te igle dobiti...samo kitajske palcke za hrano skrajsas,oblikujes, popilis (da ne unicis las) in poljubno pobarvas! Pa verjetno se še da dodati kaksen okrascek s kaksnim lepilom Nato lase zvijas v figo, potem pa prepiknes z eno ali dvema palckama...mogoce bo kateri, ki ima lazje lase dlje cajta drzalo


Kje bi se pa ta hairagami dandanes lahko dobil?

0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 17:54
Povezava do prispevka
Candy, vzames tanko elastiko, naredis navaden cop, vzames pramen las, ga ovijes okoli gumice in pritrdis z lasnico, to je vsa umetnost
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 17:56
Povezava do prispevka
Crnolaska je napisal/a

Tudi meni niso vsec te igle, saj mi je frizurca kar hitro razpadla! Ce katero zanima, kje te igle dobiti...samo kitajske palcke za hrano skrajsas,oblikujes, popilis (da ne unicis las) in poljubno pobarvas! Pa verjetno se še da dodati kaksen okrascek s kaksnim lepilom Nato lase zvijas v figo, potem pa prepiknes z eno ali dvema palckama...mogoce bo kateri, ki ima lazje lase dlje cajta drzalo


Kje bi se pa ta hairagami dandanes lahko dobil?



JAz bi figo vseeno pripela z eno od tistih nevidnih elastik, potem pa samo za okras zapicila tiste palcke v figo,..je bolj ziher

0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 18:04
Povezava do prispevka
Petra...ti imaš tudi dolge laske...kako jih ponavadi nosiš....spiščene...v čopu, kakšna poseba frizurca...?
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 18:10
Povezava do prispevka

Spuscene samo tisti dan pa se naslednji po umivanju,..zadnje case so mi fajn tisti siroki trakovi v laseh, potem cop z/brez fru fruja,..pa recimo samo srednje lase zapete nazaj,..tko nic specialnega CE pa je vlaga v zraku pa obvezno cop, ker se mi kravzlajo lasje

0
Nazaj na vrh
Thalia
Starost: 40Pridružen: 6. avg 2004Prispevkov: 828Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 18:18
Povezava do prispevka
Jz bi se ful rada naučila lepo figo narest. Meni sploh ne stoji, po moje neki narobe delam. Btw s čim si spenjate figo?
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 18:33
Povezava do prispevka
Jaz si najprej naredim cop, potem pa ovijem okoli gumice in pritrdim se z eno gumico,..nic specialnega
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2004 23:14
Povezava do prispevka
Figo z gumico in pol še s tisto podolgovato ščipalko.... ne vem kako se ji natančno reče...
0
Nazaj na vrh
Thalia
Starost: 40Pridružen: 6. avg 2004Prispevkov: 828Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. okt 2004 0:55
Povezava do prispevka
Hvala vama za nasvete! Candy, mislim, da vem, kakšno ščipalko misliš - pa ta ne uničuje las?
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Speti lasje?
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.