Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Maskare - 1. del

Pojdi na stran 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 21:40
Povezava do prispevka

tjasqa je napisal/aCe bi mi katera znala svetovat glede maskare ki zgosti trepalnice (ni nujno da podaljsa in priviha) bi ji bila zelo hvalezna, ker taksno maskaro iscem ze zelo dolgo pa mi je se ni uspelo najti.

Bi bila mogoce SUKI prava? ali je premalo - sem nekje zasledila, da je bolj primerna za dnevni videz da ne da posebnega ucinka?...

MaxFactor 2000 calorie (volumen in zavihanje), MaxFactor False Lash Effect (volumen in malo podaljšanje), L'Oreal Voluminous 4x ... za več pa poglej KMM. Kolikor imam jaz izkušenj z maskarami iz t.i. naravne kozmetike (Sante, Alverde), so vse bolj švoh kar se tiče volumna. Običajno dajo le barvo in pa malo podaljšajo, redkokatera jih obenem še razporedi in malenkost odebeli.

"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
makeupismylove
Starost: 28Pridružen: 29. avg 2009Prispevkov: 91Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. dec 2009 19:20
Povezava do prispevka
katera maskara..pa da ni astronomskih cen...bi podaljšala in lepo privihala ali zadržala "curl"(nevem kako se v slovenščini napiše)??
0
Nazaj na vrh
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. dec 2009 19:07
Povezava do prispevka
Maybelline lift up je meni super pa ima zaukrivljeno krtačko, poceni je, tak "čisto" diši pa še velik jo je notri pa goste ščetinice ima.
Krasna je še Max factorjeva False lash effect ampak se mi zdi da ta bolj podaljša kot volumizira trepalnice pa Lorealova volumissime 5x(se mi zdi da je tako) je tudi super, ful lepo zgosti in da volumen.Pa vse so dokaj poceni.Tam nekje do 13€.
0
Nazaj na vrh
JustCavalli
Starost: 37Pridružen: 17. dec 2009Prispevkov: 186Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. dec 2009 19:14
Povezava do prispevka
Loreal Intensifique - za tiste, ki rabite zgostitev. Danes sem kupila od Essence Lash Manio - totalno razočaranje, morda jo bom edino uporabljala za dnevni videz. Zanimivo je, da imam pri tej maskari skoraj bolj poudarjene trepalnice brez nje, kot z njo. :D 
0
Nazaj na vrh
loveyou
Starost: 17Pridružen: 30. sep 2007Prispevkov: 552Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. dec 2009 9:07
Povezava do prispevka
Jaz sem pa včeraj kupila Make up Factory all in one in lahko rečem samo vau.
Res vse kar si od maskare želim in pričakujem, pač da ne zleplja, se ne grudi, da trepalnice niso trde kot kamen(kot npr po kakšni YSL EFC), pa potem da jih malce zgosti ker imam že sama dolge in volumnaste in pa da da lepo barvo in da se da lepo oprati dol.To mi je največja muka ko maskare ne spravim in ne spravim dol pa še trepalnice izgledajo potem take čist boge.

Pa krtačka je tudi super, sem že takoj, kon sem jo pogledala vedela da je to to ker ima ful goste ščetine in je dvakrat zaobljena.Spodnje trepalnice tudi ful fajn dosežem z njo brez da bi se popackala.
Krasna je no Smile
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. dec 2009 11:27
Povezava do prispevka
Jaz se pa ponovno vračam ravno k YSL EFC, je že na poti k meni. Po "stranpoteh" med razne druge hvaljene maskare sem spet pri svoji "stari" YSL. Edino lankomka me še prepriča, poleg te. In RES ne bom več eksperimentirala .
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 44Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 20. dec 2009 15:51
Povezava do prispevka
loveyou je napisal/aJaz sem pa včeraj kupila Make up Factory all in one in lahko rečem samo vau.
Res vse kar si od maskare želim in pričakujem,
 
Se strinjam, meni je tudi super
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2010 20:53
Povezava do prispevka
V temi Slike maskar na trepalnicah (klik) sem prilepila sliko, tu pa še malo opisa (ocena na kmm pa sledi).

Že pred časom sem kupila maskaro Bourjois Coup de Theatre 2 in 1 (klik) . V vijoličnem odtenku. Sem zelo zadovoljna. Sama barva je lepa, temna, ne zelo vpadljiva, se pa na svetlobi vidi, da je vijolična. Sama imam povprečno dolge in goste trepalnice. Maskara jih zelo lepo loči. Končni videz so lepe goste, "daljše" trepalnice. Kar se tiče obstojnosti, sušenja in odstranjevanja vse zelo, zelo ok
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 8. jan 2010 13:54
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aPa maskara CoverGirl Professional Super Thick Lash v odtenku brownish black - tudi enkratna.

image file name: 2kcf8282a57c.jpg

Tinka je napisal/aTanja, a ima ta maskara "navadno" - negumijasto krtačko? Koliko kaj naredi volumna?

Ja, navadno - bom pofotkala:

image file name: 2kf74205e670.jpg

Glede na to, da je še popolnoma nova, naredi presenetljivo lepe trepalnice, sem bila pozitivno presenečena, ker sem bila prepričana, da jo bom morala vsaj malo posušiti, da bo delovala kot je treba.
Takega učinka, kot mi ga je naredila Lash Stylist sicer (še?) nima, ampak težko verjamem, da bi LS sploh lahko katera preselga ... Sem pa zelo zadovoljna, ni sicer groznega volumna, ampak zelo lepo poudarjen, ločen videz trepalnic.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jan 2010 18:25
Povezava do prispevka
Tanja, hvala za tole poročilo. Mogoče si jo pa naročim, saj je cena na ebayu res ugodna.
0
Nazaj na vrh
Tuilwen
Starost: 44Pridružen: 24. jun 2008Prispevkov: 245Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2010 13:00
Povezava do prispevka
Mogoče kdo uporablja 100% pure maskaro? Nekateri jo blazno hvalijo, ampak me vseeno zanima še vaše mnenje. Na dolgih in gostih trepalnicah težko kakšna maskara zgleda slabo, jaz imam pa res nikakve in se mi zdi včasih kar brezveze kupovat dražje maskare, ker itak skoraj ni razlike. Kakšen wow efekt zelo težko dosežem.
0
Nazaj na vrh
anci
Starost: 41Pridružen: 28. avg 2006Prispevkov: 718Kraj: MedvodeStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 8:35
Povezava do prispevka
Mene pa zanima, kako vrniti maskaro? Včeraj sem v lekarni kupila maskaro, danes zjutraj je bila pa čisto suha. Sedaj pa ne vem ali mi bodo v lekarni kaj komplicirali ali ne. Maskara ni bila ravno poceni in zato bi jo sedaj rada vrnila. Mogoče kakšen predlog?
Ali je možno, da je maskara stara? Oz. kako vem, da je maskara že v osnovi tako suha, da ne bom iz sebe "budalo" naredila v lekarni?
 
Hvala za pomoč.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 11:06
Povezava do prispevka
Nimajo kaj 'komplicirat' - pač maskaro z računom neseč nazaj in poveš in pokažeš, da je suha in da hočeš menjavo (v tem primeru novo preveri tam) ali vračilo denarja, če ni nobene 'normalne'.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
PETRA86
Starost: 37Pridružen: 18. jul 2009Prispevkov: 245Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 11:23
Povezava do prispevka
Jaz pa sem trenutno navdušena nad Essence Multi Action. Zgosti, podaljša, lepo loči... za smešen denar. In ostajam pri njej, dokler jo bodo prodajal. 
0
Nazaj na vrh
Palacinka
Starost: 11Pridružen: 6. nov 2006Prispevkov: 888Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 11:40
Povezava do prispevka
Petra, sva že dve Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Maskare - 1. del
Stran 76 od 100
Pojdi na stran 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Raziskovalci so našli več dokazov, da ima suhi post (postenje brez hrane in tekočine) izjemen vpliv na splošno zdravje.