Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Lily Lolo mineralna ličila

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2011 22:09
Povezava do prispevka
Mislim, da Lily Lolo še nima svoje teme na PL Smile
Gre za naravna mineralna ličila in pripomočke za ličenje, ki izvirajo iz Velike Britanije. Prodajajo se tudi pri nas in to po dokaj normalnih cenah. Imajo podlage, senčila, korektorje, rdečila za lica, glose, čopiče, itd.
image file name: 2ka9bc30253e.jpg
Vir: lilylolo.si
 
O izdelkih sem slišala same pohvale in tudi na Kozmetometru so dobro ocenjena.
Kakšne izkušnje? Odločam se za nakup.
Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2011 22:42
Povezava do prispevka
To temo sem pa ravno iskala prejšnji teden ko sem bila ravno pred nakupom! Pa sem potem malo pobrskala po temi Mineralna ličila, ampak je bolj malo omenjena Lily Lolo znamka.

Torej, jaz sem šla zadnjič na promocijo v SuperNovo pa sem tam kupila podlago, pa korektor za rdečico in čopič. In sem nadvse zadovoljna Še par mesecev pa bo še od mene dobil oceno na Kozmetometru Smile

Čopič je superca, zelo mehek, jaz se včasih kar malo božam po obrazu  Obstaja še večja varjanta, kabuki, ampak mislim da bi bil tisti malo prevelik za moj obrazček
Blush away je korektor za prekrivanje rdečice, ki sem ga vzela za kakšne stisnjene mozoljčke  in flekce in za moja lica, ki so vedno rdeča Smile
Pa še podlaga, ki jo mam v Blondie verziji, zelo obstojna, predvsem na enakomeren nanos in prekrivnost. Pa naraven izgled

Jaz sem skratka zelo zadovoljna.

Edino embalaža je malo smotana, ta pokrovček na navoj se hitro postrani zapre in si predstavljam da če ga kam neseš, zna biti kar svinjarija.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2011 22:51
Povezava do prispevka
Blush away?? Zveni sanjsko! Bom morala mal pobrskat.

Zaenkrat imam (samo) dve senčki in sem nad obema navdušena, sploh nad Ripe Plum, nimam nikakršnih pripomb. Obstojnost me malce heca zadnje čase, samo mislim, da ni odvisno od senčk, ker mi vse po vrsti začenjajo hitreje lezti v gubo, primerju navkljub. Sicer pa fantasični senčki, vsake toliko že vohljam še za kakšno. Smile
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
hyfi
Starost: -14Pridružen: 26. avg 2009Prispevkov: 549Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. maj 2011 9:29
Povezava do prispevka
V katerih trgovinah pri nas pa se jih lahko dobi? Tongue
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. maj 2011 11:52
Povezava do prispevka
Dobi se v Supernovi, un otoček sredi pritličja, pa nekje v Mariboru (mislim da Tosama), sicer pa preko interneta.
0
Nazaj na vrh
hyfi
Starost: -14Pridružen: 26. avg 2009Prispevkov: 549Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. maj 2011 10:35
Povezava do prispevka
Hvala Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. maj 2011 11:02
Povezava do prispevka
Jaz se tudi odločam za nakup, vendar se bojim tega titanijevega dioksida, da mi ne povzroči mozoljev.

Njihov bronzer je baje odličen-waikiki. Skratka vse je super, pa še dokaj ugodno.
Grem malo preverit na jezdarsko v tosamo. Embarrassed
0
Nazaj na vrh
Angellina
Starost: 34Pridružen: 14. jan 2004Prispevkov: 6907Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 13. maj 2011 12:12
Povezava do prispevka
Meni je to zaenkrat najboljša dekorativna kozmetika, vsekakor pa daleč najboljša od mineralne. Uporabljam puder ( zmešam warm peach in warm honey), senčilo gold digger ( najlepše ever), bronzer waikiki in rečilo Oh lala. Tudi njihovi čopiči so fenomenalni, vsakodnevno uporabljam kabuki, za senčilo in za korektor.
Normalnost je relativna.
0
Nazaj na vrh
Tinchka
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2007Prispevkov: 770Kraj: CaliforniaStatus:Offline
Objavljeno: 13. maj 2011 13:06
Povezava do prispevka
Jaz sem pa enkrat pregledala testerčke od senčk in razen dveh so mi bile vse bolj švoh - slabo pigmentirane, komaj se je kaj videlo, je pa res, da so bile bolj nežne barve. Močna je bila edino črna in ena vijoličasta z nekakšnim shimrom (žal se ne spomnim imena). Tista je bila pa res huda, ker se je svetila v dveh barvah, kot kak duochrome.
0
Nazaj na vrh
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 14. maj 2011 14:08
Povezava do prispevka
Jaz sem si vzela podlagi Porcelain in China Doll (obe sta namenjeni zelo svetli polti nevtralnega podtona) in mi ustrezata. Odtenkov pudrov je res malo morje, za vsako dekle. Prekrivnost je boljša kot pri klasičnih pudrih v v kamnu in prahu, občutek na koži je pa mehak in svilnat.
 
Sprobala sem še Blush Away zeleni korektor za rdečico, mozolje, "fleke" in dobro prekrije, ker je gostejši od pudra. Videla sem, da imajo tudi rumeni korektor, namenjen prekrivanju vijoličnih/modrih podočnjakov, ki pa jih sama ravno nimam.
 
Mika me še zaključni puder Flawless Matte (z glino) za fiksiranje make-upa.
 
Pa senčila so fuuul lepa, na moji listi želja so:
- African Violet
image file name: 2kba9e4adf8c.jpg
- Greyzie Daze
image file name: 2k8b0f2ae4ff.jpg
- Khaki Sparkle
image file name: 2ke901672df4.jpg
Viri: lilylolo.si
Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. maj 2011 23:07
Povezava do prispevka
Uporablja katera zakuljučne pudre? Kaj je ubistvu sploh njihova funkcija in kaj je razlika med Flawless Matte, Flawless Silk in Translucent Silk?

image file name: 2k9e5f2c2bac.jpgimage file name: 2k31c62cac3e.jpgimage file name: 2kaaa26e600a.jpg
         Flawless Matte                     Translucent Silk                    Flawless Silk                    

Vir: lilylolo.si

Vem da naj bi bili za fiksiranje make-up-a ampak mi ni čisto jasno zakaj je eden obarvan?
Če katera uporablja, bi bila vesela poročila Smile
0
Nazaj na vrh
barby:)
Starost: 39Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 566Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 17. maj 2011 18:57
Povezava do prispevka
Razlika je v končnem videzu. Matt je zelo primeren za mastno in starejšo kožo. Za mastno, ker odstrani odvečno maščobo in prepreči neprijeten lesk, za starejšo kožo pa se nanese pred nanosom pudra, da zapolni gubice ali razširjene pore in tako prepreči pudru, da bi se vsedal v gube. Silk je primeren za tiste, ki si želijo sijoč videz in za starejše saj odbija svetlobo in tako obraz oprtično zgleda brez gubic. Ta obarvan pa je enak, le da doda obrazu še malce barve.
 
Drugače pa pravkar naročila puder in kabuki čopič  Komaj čakam da dobim. Prej sem imela samo testerje različnih pudrov, Flawlees Matt in eno senčko in sem z vsem super zadovoljna
0
Nazaj na vrh
Lunča
Starost: n/aPridružen: 14. mar 2006Prispevkov: 1075Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. maj 2011 23:20
Povezava do prispevka
Mene so pa navdušile med drugim tudi cene testerčkov na slo strani - ker so dejansko blizu tistim originalnim. Ker za EDM me je zadnjič namreč kap cena testerjev - priznam sem prelena za naročanje kozmetike iz tujine Embarrassed

A ima katera rumeni podton (olivni) in lahko priporoči kakšen odtenek?
Drugače sem nekje med NC 20 - NC 25.
0
Nazaj na vrh
spela19
Starost: 35Pridružen: 24. avg 2008Prispevkov: 196Kraj: bližina BledaStatus:Offline
Objavljeno: 18. maj 2011 1:39
Povezava do prispevka
Lunča, jaz sem malo gledala swatch-e na internetu in za naju, ki sva olivne bi bil primeren odtenek Butterscotch. Samo mislim da bi tebi bolj ustrezal Popcorn, če ne še celo Warm Peach. Sem pa jaz NC 25-30.
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. maj 2011 2:33
Povezava do prispevka
Barby hvala Smile Mislim da bo potem zame kar Flawless Matte.

Meni pa ta slovenska LilyLolo stran ne diši lih najboljše, ker je poštnina tako draga, da se mi bolj splača zapeljat do SuperNove. Razen če ne bo kdaj zastonj Wink ali bom pa zapravla nad 38 €... enkrat ko mi zmanjka vsega mogoče
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Lily Lolo mineralna ličila
Stran 1 od 8
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.