Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Hotel Paradiso

Pojdi na stran 1 , 2
mesecina
Starost: 41Pridružen: 27. okt 2007Prispevkov: 152Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2010 19:32
Povezava do prispevka
Pozdravček!
 
Zanima me, je že katera obiskala spa in wellness hotel PARADISO? Kateri paket ste izbrale, kakšna je hrana? Vsako mnenje je dobrodošlo
 
 
 
 
 
 Hvala!

Prosim da uporabljate velike začetnice vsaj v naslovih tem, da je forum lepši.
Hvala.
moderatorka romy

0
Nazaj na vrh
laurabianka
Starost: 46Pridružen: 4. sep 2010Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. sep 2010 11:22
Povezava do prispevka
Ojla,
 
jst sem s svojim dragim obiskala hotel pred slabim mesecem. Moram povedat, da sva se imela fantastično. Vse je bilo popolno. Bila sva sicer med v manjšem številu gostov, ker je hotel na novo odprt in ne ve veliko ljudi še za njega, ampak sva pa zato imela čast popolnega posvečanja samo nama.
 
Izbrala sva paket romantični vikend za dve osebi in bila sva ravno v tej vijolični sobi, ki je na sliki.ž
 
Hrana je tudi odlična (ogromne porcije). Imela sva na voljo štiri menuje. Prvi dan sva jedla v restavraciji Valentina, naslednji dan pa so samo za naju pripravili svečano večerjo ob svečah na terasi od hotela.
 
Z moje strani res vse pohvale.
 
 
0
Nazaj na vrh
mesecina
Starost: 41Pridružen: 27. okt 2007Prispevkov: 152Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. sep 2010 13:30
Povezava do prispevka

Dobrodošla na Planetu, Laurabianka

Hvala za odgovor!

Ravno ta paket sem imela tudi sama v mislih Po slikah sodeč res zgleda, da je vse na nivoju zato sem želela še malo izkušenj iz prve roke.

Vidim, da je ta paket primeren za relaksacijo duše in telesa ravno to iščeva!

Zanima me še nekaj. Zasledila sem, da je ta hotel luciran blizu železnice. Ali moti kaj železniški promet?

Ali sta se hodila kopat v Terme Čatež? Kaj sta si še ogledala v okolici?

Hvala


0
Nazaj na vrh
laurabianka
Starost: 46Pridružen: 4. sep 2010Prispevkov: 2Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. sep 2010 8:59
Povezava do prispevka
Ja, železniška postaja je čisto zraven hotela, vendar jst nisem nič slišala. Verjetno zaradi tega, ker je hotel obrnjen v drugo smer in vse sobe gledajo proti parku.

V soboto sva šla na sprehod na na grad Mokrice, v nedeljo pa na kopanje. Ostale znamenitosti si nisva šla nič ogledat, sva pa dobila na recepciji zemljevid in brošuro z vsemi znamenitostimi v Posavju.


0
Nazaj na vrh
mesecina
Starost: 41Pridružen: 27. okt 2007Prispevkov: 152Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2010 20:30
Povezava do prispevka
Za vikend sva bila v tem wellness hotelu in lahko rečem, da sva resnično uživala, ter si spočila  Laurabianka, hvala za priporočilo.
 
Osebje je zelo prijazno, sam hotel je resnično nad pričakovanji. Hrana je zelo okusna in dobra, ter obilni meniji  Sobe so zelo lepo stilsko urejeno! Same pohvale!
 
Tako, da lahko tudi sama iz prve roke povem, da toplo priporočam vsem, ki potrebujete kakšen dan same relaksacije in uživancije!
 
 
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. sep 2010 23:25
Povezava do prispevka
Ampak kot vidim je tisti jacuzzi v sobi precej majhen?! Ali se motim? Kakšna pa je bila masaža?
0
Nazaj na vrh
mesecina
Starost: 41Pridružen: 27. okt 2007Prispevkov: 152Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. sep 2010 12:37
Povezava do prispevka
Romy, na sliki je videti manjši jacuzzi in postelja; saj so verjetno takšno sliko objavili zaradi celotnega izgleda sobe. 
 
Vendar ti lahko povem, da je jacuzzi v sobi za 2 osebi, ter je dovolj velik  saj je moj mož velik 2 metra  
 
Masaža je bila sproščujoča in je trajala 45 minut.
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. sep 2010 14:07
Povezava do prispevka
Aha, super Ker je moj tudi tam nekje pri dveh metrih in bi bilo res škoda, če bi mu noge ven visele
Ali imaš potem še posebej kopalnico in tuš? Si menije izbereš s seznama, ki je na voljo na spletni strani? Za kakšno masažo pa sploh ge, klasična, hrbta, celega telesa? Takšne inf. so mi zelo pomembne

Hvala
0
Nazaj na vrh
mesecina
Starost: 41Pridružen: 27. okt 2007Prispevkov: 152Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 10:51
Povezava do prispevka
Glede velikosti te čist zastopim
 
Masaža je bila celega telesa in vaju istočasno masirajo

Kar se pa hrane tiče, imaš pa na razpolago 4 menije med katerimi izbiraš. Velike porcije, dobra ter okusna hrana.

Romy, seveda še imaš posebej kopalnico in tuš, tako da nič skrbet.
 
Vse je res super v tem wellness hotelu Glede na to kaj imaš vse v tem paketu, se nama ni zdelo drago, če gledam kako imajo v drugih wellness hotelih.
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. sep 2010 15:40
Povezava do prispevka
Hvala mesecina
 
Midva greva na razvajanje naslednji vikend in komaj čakam Upam, da bo vse ok (čistoča, hrana, osebje). Cena za ta paket je res ugodna glede na ostale hotelčiče in podobne storitve. 
0
Nazaj na vrh
mesecina
Starost: 41Pridružen: 27. okt 2007Prispevkov: 152Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. sep 2010 19:10
Povezava do prispevka
Ni problema, Romy
 
Vem, da bosta maksimalno uživala, saj je res vse popolno  Ima res pravo ime ta hotel, saj je res cel paradiž  Seveda bo vse ok, saj je manjši hotel z 16 sobami; zato pa vidiš razliko, kako se ti bolj posvetijo, kot pa drugje  
 
V bližini pa priporočava še izlet na grad Otočec, ki je oddaljen nekje cca 25-30 km. Saj je tudi park tam, da nastane kakšna lepa fotka.  Grad Mokrice, pa naju je malo razočaral, sva več pričakovala.
 
Skratka uživajta v vikend paketu
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
*lučka*
Starost: 38Pridružen: 25. jul 2006Prispevkov: 1019Kraj: vsakič nekje drugje :)Status:Offline
Objavljeno: 21. sep 2010 22:35
Povezava do prispevka
Uuu, tale hotelček pa izgleda res obetavno!  Romy, ko se vrneš, daj prosim še ti poročaj kako ti je bilo všeč.
Beauty, to me, is about being comfortable in your own skin. That, or a kick-ass red lipstick. (Gwyneth Paltrow)
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. okt 2010 11:37
Povezava do prispevka
Kakšen pa je Wellness oz. so še savne, jacuzziji al je Welness to, da je v sobi jacuzzi in ponujajo masaže?


Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. okt 2010 9:47
Povezava do prispevka
Sobe so res lepe, velike, moderne in svetle. V določenih sobah je jacuzzi oz. kotna masažna kad. Po mojih ocenah bi bila lahko večja (moj je visok okoli 2 m in ni ravno veliko prostora). V prostorih s savnami in večjim jacuzzijem nisva bila (ni bilo časa). Vem pa, da imaš te prostore samo zase, ker jih v naprej rezerviraš. Soba za skupno masažo je lepa. Na splošno so vsi prostori lepi in kar je meni zelo pomembno, čisti. Vsi so zelo prijazni in ustrežljivi. Hrana je ok. Ni gurmanskih presežkov je pa dobro (glavna restavracija za kosila in večerje je čez parkirišče).
Še kaj?
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. okt 2010 13:18
Povezava do prispevka
Naah, nekaj mi ni všeč pri vsem tem, sam še ne vem kaj.

Kakšne so pa cene? Ne najdem nič pametnega na netu.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Hotel Paradiso
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.