Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Duplikati dekorativne kozmetike

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
cristallyne
Starost: 46Pridružen: 21. mar 2006Prispevkov: 2686Kraj: NMStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2010 10:28
Povezava do prispevka
 the dupe list - po moje kar sodi v tole temo...








Razdeljeno iz teme "Iščem ...", ker si zasluži svojo temo.
KrvavaMeri
"Dve stvari sta brezmejni: vesolje in človeška neumnost. Za vesolje nisem povsem prepričan".(Einstein)
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2010 11:01
Povezava do prispevka
OMG, tole je awesome! 
Lahko bi naredile tudi posebno temo, v kateri bi zapisovale najdene duplikate. Odvisno od zanimanja.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
cristallyne
Starost: 46Pridružen: 21. mar 2006Prispevkov: 2686Kraj: NMStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2010 11:03
Povezava do prispevka
se popolnoma strinjam s tabo...
"Dve stvari sta brezmejni: vesolje in človeška neumnost. Za vesolje nisem povsem prepričan".(Einstein)
0
Nazaj na vrh
*lučka*
Starost: 38Pridružen: 25. jul 2006Prispevkov: 1019Kraj: vsakič nekje drugje :)Status:Offline
Objavljeno: 1. jul 2010 15:32
Povezava do prispevka
Kakšna huda tema! Morda bi jo bilo fino dati na vrh podforuma.
Beauty, to me, is about being comfortable in your own skin. That, or a kick-ass red lipstick. (Gwyneth Paltrow)
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2010 15:57
Povezava do prispevka
Eh, še vedno je dovolj ljudi, ki nujno želijo kupiti znamko in ne samo kvalitetnega proizvoda.
Jaz vedno pomislim, da ko stopim iz hiše, nihče ne bo vedel, ali imam Chanel ali Catrice lak. Bom malo prečekirala svojo skromno zbirko in kasneje napisala, če imam kakšne duplikate.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
lencica
Starost: 39Pridružen: 5. mar 2006Prispevkov: 1064Kraj: pri prvem semaforju na levoStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2010 0:50
Povezava do prispevka
 Kako se pa ve, da so recimo 100% duplikati? Po sestavinah, ali samo nanesejo na obraz pa vidijo, če je kakšna razlika?  
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2010 1:11
Povezava do prispevka
Po končnem videzu. No, saj ponekod piše, ali gre za 100 % duplikat ali je zgolj približek. Recimo sestavine ti prav malo pomagajo v primeru senčil, saj gre večinoma za našteta barvila, med katerimi je lahko nekje več modre, nekje več rdeče, vendar ne moreš točno vedeti.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
jjasna
Starost: 42Pridružen: 31. jan 2010Prispevkov: 153Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2010 7:47
Povezava do prispevka
Tale dupe list na temptaliji sem prečekirala nekaj dni nazaj, ko ga je Christine objavila in se mi zdi čisto fajn, ampak kaj ko pri nas nimajo 70% znamk ki so na listi. Jaz uprabljam izključno samo gotovino in nimam, ter nočem nobene kartice, zato pač ne pridem do znamk, ki jih lahko naročiš samo po netu. Angry Tudi jaz bi raje kupovala Urban Decay, MAC, Too Faced...kot pa precenjene designer brands (ki so meni čisto ok, samo cena je previsoka), a kaj ko jih pri nas ne dobim... No mogoče nam naši uvozniki počasi pripeljejo še kakšno znamko... Thumbs Up Do takrat se pa moram zadovoliti s tistim kar pač ponujajo naše drogerije.

Lp
0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2010 18:25
Povezava do prispevka
Podpis pod Jasno, žal je tako.
moonchild
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2010 18:41
Povezava do prispevka
Jaz sem strastna nakupovalka na spletu in iz tujine, zato me ne motijo tuje znamke. Nekako se mi zdi, da četudi pridejo omenjene k nam, bodo precenjene. Že HE so pri nas bistveno dražje kot v tujini.
Rajši kupim iz tujine poceni duplikat (npr. ELF) kot pa pri nas HE.

Sicer sem zdaj malo brskala po svoji mizici, ampak se nikakor ne morem spomniti, katere izdelke sem kupila kot nadomestke za druge. Za tiste, ki sem se jih jih spomnila, so najbrž že na listi (npr. ELF HD puder namesto MUFE).
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 3. jul 2010 18:47
Povezava do prispevka
KrvavaMeri je napisal/aJaz sem strastna nakupovalka na spletu in iz tujine, zato me ne motijo tuje znamke. Nekako se mi zdi, da četudi pridejo omenjene k nam, bodo precenjene. Že HE so pri nas bistveno dražje kot v tujini.


A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2010 19:55
Povezava do prispevka

KrvavaMeri je napisal/aJaz sem strastna nakupovalka na spletu in iz tujine, zato me ne motijo tuje znamke. Nekako se mi zdi, da četudi pridejo omenjene k nam, bodo precenjene. Že HE so pri nas bistveno dražje kot v tujini.
Rajši kupim iz tujine poceni duplikat (npr. ELF) kot pa pri nas HE.

 

Še ena taka tukaj. Zelo koristna tema in zgornji seznam.

Malo OT: nasvet za vse, ki oklevate pred nakupi iz tujih spletnih trgovin, ker nimate ustreznega plačilnega sredstva - Visa Electron je poceni, varna in enostavna rešitev. 

 

0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2010 20:18
Povezava do prispevka
Hm, ta lista ni ravno najbolj zanesljiva. Za senčilo Mac Vanilla piše, da je dupe CS Hot Pot M09. In to 100%. Pa enostavno ni res, ker je M09 čisto mat (ker sem ga tudi sama kupila kot dupe Vanille), Vanilla pa je po opisu na spletni strani Mac "Peachy-ivory with reflects (Velvet)". 

M09 mi deluje bolj kot Mac Blank Type.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 16. jul 2010 9:16
Povezava do prispevka
Še en friš'n YT video Lip Color Dupes (emilynoel83).
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2010 14:02
Povezava do prispevka
Včeraj potrjeno:

OPI Malaga Wine = Miss Sporty (hladen rdeč odtenek, ne vem kateri odtenek točno) = Essence SYF 08 divalicious red = s-he 363 = Catrice 080 Let's Talk About Berrie (čeprav v steklenički izgleda povsem drugačen, ni)

Na nohtih so vsi identični (prva dva sva včeraj primerjali z Glisto), ostale tri imam v svoji zbirki. Primerjala sem jih na plastičnem ovalu za lake.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Duplikati dekorativne kozmetike
Stran 1 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.