Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Pene za čiščenje obraza

Maja7
Starost: 34Pridružen: 27. okt 2009Prispevkov: 21Kraj: Ljubljana (Kočevje)Status:Offline
Objavljeno: 17. dec 2009 16:24
Povezava do prispevka
Živjo!

Upam, da taka tema še ni odprta (sem iskala, pa nisem nič našla). No, potrebujem malo pomoči pri izbiri pene za čiščenje obraza. Zdaj ko je zima in je zunaj hladneje, bi rada malo bolj nežno nego za svoj obraz.

Trenutno imam za čiščenje obraza kolekcijo Garnier Pure Active (piling, tonik in kremica), ampak te reči uporabljam le enkrat do dvakrat tedensko, da si malo bolj očistim kožo, ostale dni, pa si kožo umijem samo z mlačno vodo in zvečer pred spanjem namažem z navadno Nivea kremo (modra kantica). To mi super odgovarja. Drugače imam normalno kožo z občasnim izbruhom mozoljčkov (pms) in ogrci na nosu.

No, zamislila sem si, da bi za vsakodnevno čiščenje kože kupila eno nežno peno za čiščenje obraza. Želela sem si kupiti peno od Loreala, Happyderm, pa sem ugotovila, da so to kolekcijo ukinili. Po kratkem brskanju tule na portalu, razmišljam, da bi kupila Diadermine Essentials Soft Mousse. A je ta še v prodaji? (haha) Kje pa jo lahko dobim? Mislite, da bi bila katera pena boljša?

Hvala!
Maja :)
0
Nazaj na vrh
BlackCat
Starost: 38Pridružen: 24. jun 2007Prispevkov: 850Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. dec 2009 20:52
Povezava do prispevka
Ena tema že obstaja Wink

klik
A moment of silence...
0
Nazaj na vrh
Maja7
Starost: 34Pridružen: 27. okt 2009Prispevkov: 21Kraj: Ljubljana (Kočevje)Status:Offline
Objavljeno: 17. dec 2009 21:09
Povezava do prispevka
Sem premaknila svoje sporočilo v tisto temo, ki je že bila odprta, zato se lahko tole temo izbriše. Wink
Maja :)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 17. dec 2009 22:17
Povezava do prispevka
No, saj tista tema je bolj splošna, pa naj bo tale izključno in samo za pene.

Sicer jaz še nisem videla nenežne pene, večinoma so dandanes čistilci že izredno nežni, tako, da agresivnega se že težko dobi.

Lahko poskusiš s CadeaVera ali Bebe peno npr., najnežnejša, kar sem jih doslej probala, je pa Sophyto pena.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 18. dec 2009 10:14
Povezava do prispevka
Meni je dobra pena Natyr Te Verde; blaga, naravna, brez alkohola, osvežilna. Vsebuje zeleni čaj (že ime pove :-), grenivkin sok in še nekaj zelišč oz. ekstraktov. Poceni ravno ni (8 €), jaz sem jo hitro porabila.
Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 18. dec 2009 10:42
Povezava do prispevka
Meni je super tale:



Nežna, a kljub temu temeljito očisti. Za suho in občutljivo kožo, kot jo imam sama, je super!
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. dec 2009 11:08
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
Lahko poskusiš s CadeaVera ali Bebe peno

se strinjam s Tanjo. Tidve peni sta obe odlični. CadeaVera je malo bolj gosta kot Bebe, je pa Bebe za odtenek nežnejša (vsaj po občutki na koži po umivanju). Dodaten plus je cena - CadeaVera manj kot 2€, Bebe pa okrog 4€, pa obedve imaš za kar nekaj časa Smile

Lp
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 18. dec 2009 12:22
Povezava do prispevka
Meni je všeč afroditina pena. Ker je res pena. Ostale so take tekočinaste. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Pene za čiščenje obraza
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.