Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Coastal Scents

Pojdi na stran 1 , 2
Bonanza
Starost: n/aPridružen: 11. feb 2007Prispevkov: 1084Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 10:24
Povezava do prispevka
Da ne bom smetila teme o čopičih...

Že dalj časa si na njihovi strani ogledujem paletko z 88 senčili, in ko jo mislim naročit, je, jasno, razprodana... Sem pa si danes ogledovala tudi paletko z 78 senčili, ki ima poleg tega še 12 highlighting and liner shades ter 6 blusherjev. Pa me zanima, če mi lahko katera pomaga... Bi bila morda druga bolj primerna za totalno začetnico glede ličenja oči? Nimam izkušenje z nanašanjem ali blendanjem, torej bi imela paletko, da bi se učila... Pa sem mislila, da za začetek ne bi potrebovala tiste večje, pa še blusherje bi lahko malo sprobala...

Aja, pa še to... Levinja, če se ne motim, ima paletko z 88-imi ličili... V kakšnem stanju pridejo? Jaz se namreč bojim, da se ne bi zdrobile na poti... Po kolikšnem času pa pridejo v SLO?
0
Nazaj na vrh
Levinja
Starost: n/aPridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 555Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 14:42
Povezava do prispevka
Ja sem srečna lastnica 88 kosovne paletke in je superca. Mislim, da sta 88 in 78 paletki primerni za začetnico ali pa tudi zahtevno uporabnico, ker so senčila zelo pigmentirana, obstojna in neverjetnih barv. Sama sem raje naročila to, ker imam doma že dosti blushev v podobnih odtenkih, kot so v paleti pa se mi je tako 88-tka zdela bolj smoterne. Tako da poglej če so ti v 78-ki vse barve ok in so ti všeč blushi in brez zadržkov naroči. Če pa najdeš v 88-tki kakšno barvo ki jo nujno bi rada imela pa potrpi še približno pol meseca. Saj misli, da piše da pridejo sredi julija.Sta pa obe paleti iste kakovosti.

K meni je prišla v 14 dneh po naročilu, v škatli, mehurčakstem ovoji in še papirju. Škatlica je mičkeno popraskana ampak to naj bi se dogajalo veliko ljudem (vsaj tako pišejo v svojih ocenah) nič pa ni poškodovana notranjost. Meni se ni zdrobila nobena. Velikost paletke je pa mičkeno več kot polovica A4 lista, velikost senčke pa nekje kot kovanec za 2 centa.

Vse skupaj s poštnino je okoli 22€ tako da ni ocarinjeno, je pa samo tale slabost da do nadaljnega na CS ne sprejemajo plačila s paypalom, ker imajo ene težave in plašač s kartico. Nasplošno mislim, da je to super priložnost da ustvarjaš z barvami in preizkusiš kombinacije, ki jih drugače nikoli ne bi. Aha, pa poraba je zelo mala ker so tako pigmentirane. Tako da ne se ustrašit če se ti zdijo majhne senčke.

Zelo fajn review je tudi na youtubu na strani enkoremakeup, kjer je koren naredil reviewe vseh 4 palet od CS. Podobno nadeš tudi med videji purssebuz.

Tako da priporočam da slediš informacijam na CS strani in se zagrebeš za svojo paletko. Pa sori če sem se preveč razpisala ampak sem navdušena nad paletko
0
Nazaj na vrh
Bonanza
Starost: n/aPridružen: 11. feb 2007Prispevkov: 1084Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 18:06
Povezava do prispevka
Levinja, ful ti hvala za odgovor! Saj jaz si v resnici želim 88-ko, samo kaj, ko je treba čakat do sredine julija (pa je bila še zadnjič na zalogi in sem nekaj oklevala, potem se pa odločim - bilo je verjetno v roku 1 ure - pa so bile že out of stock - no delivery date ). No, potem pa sem gledala malo ostale paletke, pa mi je 78-ka padla v oči... Ocene so pri obeh dobre... Kakšna pa je kaj obstojnost? Pa hvala za namige na youtubu - sem si ogledala že ful tutorialov, samo sem razmišljala o tem, kako bi bilo fajn, če bi jih kdo delal prav s temi paletkami...
Ne vem, če naj naročim še kakšne njihove čopiče, recimo en mali set za začetnike... Samo to je potem že druga tema...
0
Nazaj na vrh
barby:)
Starost: 39Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 566Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 20:00
Povezava do prispevka
A lahko da kera link od prodajalca, da še ostale zvemo o čem se gre?
0
Nazaj na vrh
barby:)
Starost: 39Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 566Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 20:07
Povezava do prispevka
 
Kok je pa poštnina za eno paleto?
0
Nazaj na vrh
inči_ka
Starost: 32Pridružen: 12. okt 2006Prispevkov: 1452Kraj: okolica lj.Status:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 20:09
Povezava do prispevka
mislim da se gre za tole  klik
Friends are like stars, you don't see them, but you know they are there!!!!!
0
Nazaj na vrh
Levinja
Starost: n/aPridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 555Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 20:22
Povezava do prispevka
Glede poštnine; mislim da je okoli 13$ ampak sej daš stvari v voziček pa ti jo izrašuna ko izbereš državo in opcijo pošiljanja. Bonanza glede obstojnosti-danec sem nanesla čokoladno-bronz barvo ob 9-tih. Potem sem prekolesarila pol dneva po Lj., vmes še odpisala izpit (živčki), šla popoldne v šoping-potenje v kabinah in.... barva je še vedno živa, brez nabiranja v gube Je pa res da vedno uporabim UD Primer Potion.

OT: Ko sem sama naročala paletko sem pol dneva preživela pred računalnikom in čakala, da jih objavijo da bo ja ta prva
0
Nazaj na vrh
Bonanza
Starost: n/aPridružen: 11. feb 2007Prispevkov: 1084Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 30. jun 2008 7:58
Povezava do prispevka
Obstojnost je potem fina. Zdaj pa sem še v večji dilemi... 
0
Nazaj na vrh
WildCat
Starost: 34Pridružen: 22. sep 2007Prispevkov: 13Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2008 19:00
Povezava do prispevka
Pozdravljene,
odločila sem se da naročim nekaj stvari od njih in me zanima nekaj stvari glede naročanja.

Katero metodo izberem pri naročanju pod Shipping estimator - FDX Ground?

Naročila bi za nekaj čez 100$ torej to kar imajo napisano pride v poštev zame ane?- FREE DOMESTIC GROUND SHIPPING for all orders of $ 100.00 or more!

Pa še če morda kera ve katera njihova senčka je najbolj živo rumena. Na sliki taka zgleda Mayan gold ampak sem gledala na youtube posnetke in nikakor ni tako rumena

Hvala


0
Nazaj na vrh
Levinja
Starost: n/aPridružen: 31. jul 2007Prispevkov: 555Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2008 19:43
Povezava do prispevka
V shiping estimator vnesi svojo področno kodo in Slovenijo, potem je pa najceneja First class international mail možnost. Sej si lahko z gumbom recalculate preračunaš poštnino za različne možnosti.  Glede na to kaj piše je najbrž poštnina zastonj lahko jim pa še pišeš in jih vprašaš. Hitro odgovorijo. Glede njihovih mineralnih senc pa nimam izkušenj.
0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2008 19:45
Povezava do prispevka
Domestic ground pomeni samo Ameriko 
0
Nazaj na vrh
WildCat
Starost: 34Pridružen: 22. sep 2007Prispevkov: 13Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2008 19:48
Povezava do prispevka
No sedaj vem kako in kaj, hvala vama 
0
Nazaj na vrh
crystal
Starost: 40Pridružen: 24. sep 2006Prispevkov: 527Kraj: TolminStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2008 15:55
Povezava do prispevka
A ima katera njihove čopiče? Sem videla, da imajo kar nekaj setov čopičev, ki sploh niso dragi, tako, da me prav mika, da bi naročila. Kaj pa carino ti kaj zaračunajo, ali samo poštnino?
Sem našla pol v eni drugi temi, da so tile njihovi čopiči kar dobri, sploh za to ceno. Jih bom morala naročit nekaj za oči.
0
Nazaj na vrh
Čenča
Starost: 45Pridružen: 22. maj 2005Prispevkov: 1846Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2008 20:54
Povezava do prispevka
Jaz imam tri njihove čopiče:
- Italian Badger Buffer Brush Large,
- Pink Deluxe Oval Shadow Brush,
- nekaj podobnega, kot je "Pink Duo Fiber Powder Stippler", vendar tistega, ki ga imam jaz ni več v prodaji.

S prvim sem maksimalno zadovoljna in ga uporabljam vsakodnevno za nanašanje mineralnega pudra in veila, pravzaprav bukije bistveno manj uporabljam, kot sem jih prej, ker je zaradi ravni površine ful lažje enakomerno nanesti puder. Čopič je debel, gost, z veliko površino (kar pomeni, da ne moreš uporabljati pudra direktno iz tiste majhne posodice), pri prvem pranju je spustil nekaj barve. Dlak ne pušča. Nakup, za katerega mi res ni žal. Pravzaprav razmišljam, da bi si omislila še enega, ker se mi čez noč npr. ne posuši.

Drug čopič je nekoliko prevelik za moje pojme. Je čisto lepo uporaben za nanos na celo veko, vendar sem ga uporabljala samo pri mineralih (drugih senčk praktično ne uporabljam več), kjer pa je včasih tudi pri suhem nanosu potrebno precej preciznosti zaradi potresanja, zato se mi ta čopič ne obnese. Je zelo gost, lepo zajame senčko in se z njim brez težave naredi intenziven nanos.

Tretji čopič pa je idealen za pigmentirane blusherje in bronzerje. Lepo se da narediti "večplastni" nanos, brez bojazni, da bo nanos preobilen, ker zaradi dveh dolžin ščetine zajamejo malo izdelka in ga potem tudi lepo razdelijo na kožo.

Slišala (in brala na tujih forumih) sem, da se setov tudi pri CS ne splača kupovati, ker so čopiče drugačne kvalitete in tako kot povsod, dobiš nekaj čopičev, ki jih pravzaprav ne potrebuješ. Čopiči niso tako dragi, da se jih ne bi splačalo posamično kupiti. Po mojem boljše narediš, da izbereš tiste čopiče, ki jih potrebuješ in si zato morda kupiš kakšnega malo boljšega. Pri CS so itak vsi čopiči poceni Wink

Mene mikata še:
- Chisel Detail Mini Brush
- Italian Badger Round Crease Brush


0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2008 21:06
Povezava do prispevka
OCS čopičih je ogromno napisano tukaj, predlagam pa, da tale tema ostale za CS ličila, da ne bodo v obeh temah iste zadeve napisane Wink
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Coastal Scents
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.