Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Mozolji - obraz

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
25:)
Starost: n/aPridružen: 3. apr 2007Prispevkov: 78Kraj: ljubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2007 16:25
Povezava do prispevka
Pozdravljene!
Malo sem vas brala in videla.....da mate kr dost izkušenj....zato bi vas prosila za nasvet...
Pred 4-imi leti sem imela po ramenih, hrbtu, spredaj veliko mozoljev in grozno kožo...potem sem začela jemati Yarino(kontracepcijske tabletke) in so vsi mozolji resnično izginili. Le na obrazu ne....teh se pa zlepa ne znebim. Probala sem že od Vishy...normaderm, od Eucerina za problematično kožo, celo od Artisty....pa nič.....sej nimam tako grozne kože....ampak moti me, da ni gladka in da se pojavljajo mozolji. Ali je imela katera podoben problem...in ga je rešila?
Aja, še nekaj....glede prehrane res pazim in že 5 let živim res zdravo, poleg tega pa nisem niti malo nagnjena k sladkemu....tko da moj problem ni hrana.

Hvala za odgovore!
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2007 17:22
Povezava do prispevka
O mozoljih se je na tem podforumu že toliko govorilo, da bi ti lahko cel dan linke limala v ta post Wink

Išči zna biti zelo uporaben Smile

npr.
Problematična koža
Differin gel
Boj z mozolji
Uničen obraz zaradi mozoljev

in še in še.
0
Nazaj na vrh
vesnal
Starost: 41Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 54Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2007 20:48
Povezava do prispevka
Jaz tudi imam probleme z mozolji, moja zgodba je pa taka...
sprva sem imela mozolje po obrazu, tu pa tak po hrbtu, pa ramenih. Sprobala sem skoraj vse od kozmetike, pa nič ni pomagalo. Odločila sem se in obiskala dermatologinjo, mi je predpisala tablete Raocutan (mogoče ni prav napisano), aja pred tem sem še jemala Clinofug (ki mi ni nič pomagal). No R. sem jemala leto dni, kože se mi je ščistla tako da res nisem imela nobenega mozoljčka več, prej je pa bla res katastrofa. Nekje leto dni nisem imela nobenih težav s kožo, pol se je pa spet začelo in vedno več mozoljev je nastajalo. Spet sem šla k dermatologinji, pa mi tokrat ni hotela predpisat Roacutan-a, mi je dala raje Clinofug-pa nič boljše ni bilo. Me je napotila h kozmetičarki, da mi globinsko očisti kožo. Pa naj grem po tabletke h ginekologinji (Diane 36, Yarine ali Yasminel). Kozmetičarka mi je sicer odstranila ogrce, vendar je rekla, da mozoljev žal odpravit ne more-vsaj teh podkožnih ne, se niti stiskat ne smejo. H ginekologinji še nisem šla, je pa zgleda to zadnja možnost, da se rešim te nadloge. Počasi že izgubljam upanje, da se bom nekega dne rešila teh težav.

Če je katera jemala katere od naštetih KT, bi prosilla, če napiše kako se je koža odzivala na to. Hvala in lep dan!
0
Nazaj na vrh
Evey
Starost: 37Pridružen: 13. jun 2006Prispevkov: 15Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2007 23:25
Povezava do prispevka
jaz sem jemala diane 35, saj nekaj pomagalo je, ampak nič kaj preveč očitnega,  motijo me in bi rajši videla da jih ni. Pri meni nekih drastičnih sprememb ni bilo in ker so te tabletke zelo močne sem jih tudi opustila in sem mislila da bo sledil izbruh mozoljev, pa morem reči da si je koža opomogla. Moj nasvet: samo zaradi mozoljev ne vzemi tabletk-rajši pusti koži čas, uporabljal pravilno nego za svojo kožo, na tem forumu je veliko napisano o tem; pa prej ko se boš nehala sekirat glede mozoljev prej bodo šli. js sem včasih mislila da vsak ko me pogleda, gleda moje mozolje, fantu sem težila glede njih, dokler mi niso dopovedali da jih oni sploh ne vidijo in ko sem se sprijaznala s tem se je stanje poboljšalo, zaljubljenost tudi pomaga, tiste ki pa še vztrajno držijo pa lepo prekrijemo, pa je.
don t judge me, if you don t know me
0
Nazaj na vrh
x_girl
Starost: 32Pridružen: 17. jul 2006Prispevkov: 49Kraj: IzolaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 15:12
Povezava do prispevka
Oj.Bom kar tukaj vprašala,da ne odpiram nove teme.
Lani sem v mesecu juliju dobila differin.Uporabljala sem ga tri mesece pol pa ne več.Noter mi je gela ostalo sigurno še polovico.Zanima me če lahko to tubo zdj uporabljam?? Ker je že več kot pol leta da ga nisem niti odprla.Datum pa je do petega meseca 2008.Mislite da bo še vedno učinkoval čeprav je že tako star??

Hvala
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 15:14
Povezava do prispevka
Če ga nisi imela na pretoplem, če ni spremenil vonja in teksture, mislim, da ga lahko.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
x_girl
Starost: 32Pridružen: 17. jul 2006Prispevkov: 49Kraj: IzolaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 15:21
Povezava do prispevka
Hvala :).
Sam še nekaj.A bi mi lahko priporočila kakšno kremo z zaščito?? Imam pa zelo mastno kožo ki tudi zelo nagnjena k mašenju por.Pa titanium dioxide mi maši pore.
0
Nazaj na vrh
Moxy
Starost: 37Pridružen: 7. nov 2006Prispevkov: 4127Kraj: glava v Slo/srce v UkStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 17:06
Povezava do prispevka
Vesnal, jaz jemljem Yarina KT. Pred tem sem sicer jemala 3 leta že Diane, tako da so tiste sčistile kožo, te pa jo zdaj že dobro leto "le" ohranjajo lepo. Sem pa z njimi zadovoljna - ne zadržujejo vode v telesu (pri Diane sem se zredila ko  - ene punce se, druge pa ne...) in mi veliko manj izsušujejo kožo.
Pred Diane sem imela obuuuupno mstno kožo. Po 3 letih z Diane sem imela tako suho, da mi je šlo kar na jok, vse me je zategovalo kot kakšno babico, pa sem imela pravilno nego. Zdaj, po 1 letu Yarine pa imam normalno do mešano kožo. So sicer malo za doplačat, ampak jaz ostajam pri njih.

Nutty as squirrel poo :D !



RockYou PhotoFX - Get Your Own


Liam - olupim te pojem te, nikomur te ne dam <3
0
Nazaj na vrh
Alja
Starost: -14Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 3759Kraj: NaokoliStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 20:22
Povezava do prispevka
Moxy neverjetno, da so ti Diane tako izsušile kožo. Jaz sem imela namreč pred jemanjem teh KT tudi obuuupno mastno, še najbolj po T-coni, pa tudi nekoliko po licih, med jemanjem Diane sem imela samo še T-cono mastno, vendar ne več obupno, lica pa so postala normalna, po 1,5 leta jemanja sem pa tudi jaz prešaltala na Yarino, ker niso tako močne kot Diane, čeprav z njimi v bistvu nisem imela nobenih težav in koža se pomoje ni nič spremenila, vsaj ne opazno.
Kar te ne ubije, te okrepi!
0
Nazaj na vrh
Moxy
Starost: 37Pridružen: 7. nov 2006Prispevkov: 4127Kraj: glava v Slo/srce v UkStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 21:59
Povezava do prispevka
Pomoje imajo tabletke na vsako punco drugačen učinek. Tudi glede teže je tako - ene 3/4 punc, ki nas je jedlo Diane, smo se zredile, ostala 1/4 pa ne. Tako je tud s kožo...jaz sem imela obupno suho. Me veseli, da pri tebi niso delovale tako agresivno

Nutty as squirrel poo :D !



RockYou PhotoFX - Get Your Own


Liam - olupim te pojem te, nikomur te ne dam <3
0
Nazaj na vrh
Alja
Starost: -14Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 3759Kraj: NaokoliStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2007 23:09
Povezava do prispevka
Jaz se po njih nisem nič zredila.
Kar te ne ubije, te okrepi!
0
Nazaj na vrh
alive
Starost: 37Pridružen: 26. mar 2007Prispevkov: 198Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 15. jul 2007 22:55
Povezava do prispevka
Jaz sem se tudi zredila po Diane in ko sem jih zamenjala z Yarino sem te odvečne kg zgubila, vendar sem mogla nehat s kt,ker mi nobene ne ustrezajo. Tako da sem se potem malo spet zredila, spet postala mozoljasta in dobila mastno kožošmorn, vam pravim...
Lp, alive
0
Nazaj na vrh
vesnal
Starost: 41Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 54Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 17. jul 2007 12:21
Povezava do prispevka
Hvala Moxy za informacije. Trenutno si "čistim" kožo s tem, da si zjutraj in zvečer obraz umijem z raztopino himalajske soli, jemati sem začela tudi tablete Dermabion, ker sem si totalno uničila kožo, ko sem zvečer nanesla preveč differin gela in se mi je koža izsušila, pa začela nenormalno luščit. Mozolji pa niso nič izginili. Pa koprivin čaj pijem vsak dan-menda čisti kožo. Gre malo na boljše. Sicer mi je nastalo ogromno majhnih gnojnih mozoljčkov. Mogoče je posledica tega, da se koža čisti. Glede KT... poskusila bom z Yarine, ne bi rada z Diane, ker so zeloo močne tablete. Bom poročala kako bo s temi čaji, soljo, tabletami. Sicer pa se mi zdi, da je stres tisti glavni vzrok takšne problematične kože.

Lep dan! 
0
Nazaj na vrh
gejba
Starost: 44Pridružen: 15. nov 2005Prispevkov: 1283Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 17. jul 2007 12:50
Povezava do prispevka
Zdaj pa res ne razumem. Kožo imaš izsušeno in vendar jo umivaš s soljo? 
0
Nazaj na vrh
vesnal
Starost: 41Pridružen: 4. jul 2007Prispevkov: 54Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 17. jul 2007 14:08
Povezava do prispevka
Ja, pa mi je pomagalo vzpostavit normalno ravnovesje. Ne vem kako, ampak mi ta sol ne izsušuje kože. Ko se zvečer umijem, ne nanašam nobene kreme, čisto nič. Mogoče pa je moja koža taka, da ji to ne škodi, pojma nimam. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Mozolji - obraz
Stran 1 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.