Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Korekcija nosu

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
afrodita5
Starost: n/aPridružen: 4. jun 2007Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2007 0:36
Povezava do prispevka
Mogoce veste kateri kirurg je najvecji expet za korekcije nosu?
0
Nazaj na vrh
raketa
Starost: 46Pridružen: 3. maj 2005Prispevkov: 385Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2007 11:31
Povezava do prispevka
Glumičič je baje dober pa tudi Planinšek. Sicer pa se dobro pozanimaj
preden se odločiš ker marsi kdo dela napake. Vem pa tudi za Tončiča v
Zagrebu, je manj skomercializiran ampak tudi zelo kvaliteten dela pa že
zelo dolgo.



L.P.
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. KAJ BOŠ POČEL TI?

(Loesje)
0
Nazaj na vrh
moozzy
Starost: 45Pridružen: 22. dec 2005Prispevkov: 254Kraj: Koper - IzolaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2007 20:45
Povezava do prispevka
Pravijo, da je glede nosov Glumičič celo eden boljših...
Navada oslepi človeka pred vsem, česar ne želi videti.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2008 18:39
Povezava do prispevka
Citiram iz zaklenjene teme:

soncnica19 je napisal/a
Hej,
 
mene zanima ali si je katera dala popraviti nos? Koliko je stalo in kje so vam opravili poseg?
Ali
ste z novim nosom bolj samozavestne? Malo se razpišite. Tudi sama
razmišljam v tej smeri, samo zaenkrat še nisem zbrala poguma.
 
 
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2008 13:39
Povezava do prispevka
moozzy je napisal/a
Pravijo, da je glede nosov Glumičič celo eden boljših...


Ja, tudi jaz sem zasledila, da naj bi bil ekspert za nos. Sicer pa bi se pri nas (za karkoli) zaupala dr. Planinšku.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Staša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 8237Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2008 18:25
Povezava do prispevka
Pozna kdo dr. Onišaka iz Murske Sobote, ki bi naj bil ekspert za nosove?
 
0
Nazaj na vrh
Seba
Starost: 38Pridružen: 20. jul 2008Prispevkov: 13Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. nov 2008 23:14
Povezava do prispevka
moja sestrična je šla na to operacijo, takrat sem tudi sam za njo iskal informacije in sem obrnil bolj ali manj vse forume glede estetske kirurgije in prišel do spoznanja, da je očitno najboljši kirurg za nos dr. Onišak, ki dela v Murski Soboti. On je prav specializiran za nos, čeprav dela tudi druge lepozne posege. Rekel bi, da se na splošno najde kak boljši kirurg, kot je morda Franci Planinšek, ampak za nos ima največ izkušenj Onišak. On je drugeča otoringolaringolog in ne estetski kirurg. Sestrična je seveda iz vseh zbranih informacij šla k Onišaku, operacija je milo rečeno uspela, tako kot mora. 
0
Nazaj na vrh
leenx
Starost: n/aPridružen: 14. nov 2004Prispevkov: 99Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2009 10:23
Povezava do prispevka
tudi jaz sem glede dr. onisaka slisala same pohvale, zato se tudi sama vedno bolj odlocam za korekcijo nosu. zanima pa me ce operira tudi v ljubljani ali samo v ms? ( samo preglede vem da opravlja tudi v lj)
0
Nazaj na vrh
NAYA
Starost: n/aPridružen: 8. feb 2006Prispevkov: 57Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. apr 2009 17:58
Povezava do prispevka
Jaz bom imela rinoplastiko pri dr. Onišaku Wink
Zdi se mi res strokoven, zanesljiv...skratka, imam res dober občutek Smile
Operira pa le v MS..

Lp
0
Nazaj na vrh
nosek
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2009Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. avg 2009 21:31
Povezava do prispevka
Pozdravljeni,

Jaz osebno sem sel k dr. Onišaku na korekcijo nosu in vam morem rečem, da sem več kot zadovoljen. Še boljše je kot sem sam pričakoval.

Da vam na kratko opišem, kateri se za to zanimate:
Greš na pregled, se pogovorita kaj te moti, te poslika in ti računalniško prikaže kako bi naj nosek izgledal po operaciji.
Ko se odločis za operacijo ti da vsa potrebna navodila, kako se moreš ravnati 2 tedna pred operacijo in po operaciji. Operacija je v MS (v Rakičanu), bil sem v sobi s klimo, v 4 nadstropju s prelepim razgledom, TV, internet, sestre so z mano delale koda sem tam res kaki kralj.:)
No v ponedeljek sem prišel v bolnico in popoldan so me ze operirali, ko so me pripeljaji v operacijsko sobo so mi na telo dali vse te neke zadeve da je kazalo kako mi srce bije:) pol pa na usta ono zadevo da sem zaspal:) no pol sem zaspal.. in ko sem oči odprl sem videl rahlo megledno, in  pred sabo sestre in dr. Onišaka in so mi rekli da je končano pa da je uspelo:) BOLEČIN NI! povdarjam BOLEČIN NI! No pol je že bil večer (operacija je trajala nekej 1 uro), ko sem se se malo spocil in ko sem lahko jedel vecerjo..sem zaspal in v torek sem zacel postajati rahlo oteceni in modrikasti BOLEČIN NI! v sredo pa sem bil najbolj oteceni in modrikasti in na ta dan mi je ven vzel tampone iz nosa in sem lahko sel domov:)

Drugo sredo pa sem nazaj prisel, da mi je iz nosa vzel obliz (neko plastiko), pol je se nos malo oteceni, samo da kar hitro otekline minevajo. BOLEČIN NI! In moj nos se zdaj okreva in se morem pohvaliti:) da je zdaj moj nos lep in normalen:) prej pa je bil dolg in veliko hrptisce, rahlo krivi itd..

Tako da Vam res priporočam http://www.estetika-onisak.si/

Če imate kako vprašanej samo vprasajte:)
0
Nazaj na vrh
nosek
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2009Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. avg 2009 12:37
Povezava do prispevka
raketa je napisal/aGlumičič je baje dober pa tudi Planinšek. Sicer pa se dobro pozanimaj
preden se odločiš ker marsi kdo dela napake. Vem pa tudi za Tončiča v
Zagrebu, je manj skomercializiran ampak tudi zelo kvaliteten dela pa že
zelo dolgo.

L.P.

Ja morda imas cisto prav..samo da ti nastejem nekaj slabosti v premislek..
Ti ko opravis korekcijo nosa, mores hotiti vsakih toliko časa na preglede, in pol bi se mogla vedno voziti v Zagreb, recimo da bi bila kaj v skrbeh ali bi imela kake neprijetnosti, bi vedno znova mogla it v Zagreb. Ce pa se das prinas operirati, ki so prav tako strokovnjaki ali pa se vecji, pa imas vse v domačem kraju in bljizje in se lažje se dogovoris. Meni je se dr. Onišak ponudl, da lahko lahko se v nedeljo dobiva.
0
Nazaj na vrh
Lilla
Starost: n/aPridružen: 28. feb 2009Prispevkov: 71Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 18:58
Povezava do prispevka
Nosek, bi mi lahko prosim odgovoril na nekaj vprašanj?
Koliko si plačal (če ni skrivnost - ker so cene od do) in ali je bila zatem potrebna še dodatna korekcija oz. popravek kot se baje dogaja pri 15 do 20% primerih? Kakšna anestezija je bila to, ker se ne razumem najbolj na to, kakšna je lokalna ipd.? Če prav razumem, si ti imel LEPOTNO operacijo, torej rinoplastiko? Jaz zbiram pogum in predvsem denar, je pa Onišak v primerjavi z dr. Planinškom idr. cenejši, pa sem slišala, da je vseeno ekspert na svojem področju, pa še blizu mi je.
"Živimo v dobi, ko je lažje razbiti atom kot predsodek." A. Einstein
0
Nazaj na vrh
nosek
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2009Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 19:12
Povezava do prispevka
Lilla je napisal/aNosek, bi mi lahko prosim odgovoril na nekaj vprašanj?
Koliko si plačal (če ni skrivnost - ker so cene od do) in ali je bila zatem potrebna še dodatna korekcija oz. popravek kot se baje dogaja pri 15 do 20% primerih? Kakšna anestezija je bila to, ker se ne razumem najbolj na to, kakšna je lokalna ipd.? Če prav razumem, si ti imel LEPOTNO operacijo, torej rinoplastiko? Jaz zbiram pogum in predvsem denar, je pa Onišak v primerjavi z dr. Planinškom idr. cenejši, pa sem slišala, da je vseeno ekspert na svojem področju, pa še blizu mi je.


Seved da lahko:)

plačal SKUPAJ 2.100€.
1.100€ zdravniku,
1.000€ pa bolnišnici.

Popravek je ZASTONJ.

Jaz sem bil v   splosni anesteziji, to podomace pomeni, da so me uspavali, in sem lepo spal, ko se je na meni izvajala ta poseg:) Ko pa sem se zbudil, sem bil rahlo zmedeni...:) no po 15min sem ze bil ok. BOLECIN NI.

Ja rinoplastiko. Imel sem velik nos, ne raven, pac malo krivi, pa tak dalje:)


Jaz sem zelo zadovoljne, jaz sem tudi predvsem zato sel ker mi je blizu, cena normalana. Koncni fazi mi cena ni bila tako pomebna, ker je to itak nekaj vec, kot pa ce si kupis zemjo v trgovini:)

Glede poguma..Nehaj premisljevati pa pojdi! Preprosto idi, ce ti je to zivljenska zelja. Jaz ti garantoram, da bos zadovoljna. Pa tudi ce slucajno nebo tako kot si ti zelis. kar sem se jaz tudi najbolj bal, ti dr. Onišak ponudi brezplačni ..popravek (ali kak bi se naj izrazil..)

Reskiraj teh 50€ pa pojdi na pregled..te bo poslikal, prek racunalnika pokazal kako bi naj nos izgledal, pa pol bos videla..vse ti bo lepo razlozil.


pa se nekaj..ko je meni nos poslikal, pa je prek pc-ja pokazal, kako bi naj izgledal nos, mi je bil lep nos, samo da je rekel, da je to 80% preblizka, kako bo realno ven prislo. pol pa sem si jaz mislil, da bo pac od narisanega 20% grsi nos. amapk bo vseeno mnogo lepsi kakor imam zdaj nos (ko sem se imel stari nos). No ko pa sem imel oparacijo in zdaj po operaciji mi je moj nos res 100x lepsi, kot pa je sploh tam bil narisani! Ker je res taki lepi prefekten ..kak pac more biti ..tu zgoraj tako lepo ovalno pa to..prek pc-ja pa je vidlo malo oglato....:)

ce imas kaka vprasanja me samo vprasaj:)

Pa ne premisljuj prevec, ce imas zeljo pojdi. Je res da ti bo marsi kdo nasprotoval in grozljive zgodbe brala na netu. Samo ni to tako! :)
0
Nazaj na vrh
Nefretete
Starost: 43Pridružen: 26. okt 2008Prispevkov: 5Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. apr 2010 16:38
Povezava do prispevka
Pozdravljeni Smile 1

Jaz se tudi odločam za rinoplastiko in me zanima, če se mora plačat vse takoj ali se lahko plačuje na obroke?

Hvala za odgovor
0
Nazaj na vrh
nosek
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2009Prispevkov: 8Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. apr 2010 21:29
Povezava do prispevka
Jaz osebno tu nebi vedel odgovoriti. Smile Najboljse da posles email zdravniku, pa bos morda ze danes tocno izvedela:9
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Korekcija nosu
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo