Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Čistilna maska

joleti
Starost: 45Pridružen: 17. feb 2006Prispevkov: 223Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2007 20:20
Povezava do prispevka
Iščem čistilno masko za mastno kožo oziroma za vse vrste kož, ki je učinkovita in med drugim kožo tudi lepo napne ter ji da lep rožnat ten. Imela sem že kar nekaj čistilnih mask, rezultat njihove uporabe pa je bil groba in siva koža. Kozmetičarke  imajo zelo učinkovite maske, vendar jih ne prodajajo.
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2007 20:52
Povezava do prispevka
Poskusi Lancastrovo pure flash, ta mi je kar všečna ali pa L`occitanova
olivno, ki naredi res krasen rožnat ten in je tudi čistilna, dobiš
lahko tudi testerček v trgovini.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 10:26
Povezava do prispevka
Joleti, poglej na kozmetometer.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 11:53
Povezava do prispevka
Predlagam Ayesho od Lusha. Poglej na KMM Big smile
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
evjana
Starost: 42Pridružen: 18. mar 2006Prispevkov: 391Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 14:10
Povezava do prispevka
Fajn je tudi Garnier pure termo mska ali od DMa Multivitaminska maska.
Srečno.
0
Nazaj na vrh
_pety_
Starost: n/aPridružen: 25. dec 2004Prispevkov: 443Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2007 14:14
Povezava do prispevka
Neutrogena 2 v 1
0
Nazaj na vrh
birka
Starost: n/aPridružen: 16. feb 2007Prispevkov: 88Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. okt 2007 22:20
Povezava do prispevka
Imam mešano z razširjenimi porami, okoli oči in ust pa precej izsušeno. Po uporabi peelinga in čistilne maske mi kožo po celem obrazu dokaj zateguje, zato po peelingu in maski naredim še običajno nego (tonik + krema). Zanima me, kako počnete ve in ali je bolje pustiti koži dihat (je ne dodatno mazat oz. samo okoli oči, kjer je res izsušena) ali je vseeno. Lp
Bonbon
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. okt 2007 23:53
Povezava do prispevka
Jaz dam po maski tonik gor.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2010 17:46
Povezava do prispevka
Če hodite kaj v UK, priporočam tole masko:
Superdrug Aloe Vera Mud Mask
image file name: 2k5a2802e827.jpg
vir: superdrug.com

Nič ne peče, vsebuje glino in se posuši na belo. Obstaja v večih različicah, cena je okoli 4 eur za 100ml.
Pa še v tubici je image file name: 2k1674cf9683.gif
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Sanchiika
Starost: 26Pridružen: 16. avg 2010Prispevkov: 61Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. okt 2010 22:10
Povezava do prispevka
Afrodita - maska za nečisto kožo Wink ne pušča sledi,dobiš dve vrečki ( krema-pling), koža je meha,sveža .. pa še poceni je Star
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2011 17:39
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

Pulcina je napisal/aIščem predlog za kakšno res dobro čistilno masko, ki globinsko očisti - in tudi pusti tak občutek. Najraje bi v tubi, za več uporab, vrečkice mi niso nabolj pri srcu.

Je katera že poskusila novo znamko Himalaya, sem videla da ima tudi maske za obraz?

Binas je napisal/aSicer je v vrečki-žal. Jaz sem zelo zadovoljna s čistilno masko od Logone, kupim v Sanolaborju. Zdaj je že nekaj časa nisem uporabljala in je spet hrapav obraz (ogrci, nekaj mozoljev).

Očisti in ne izsuši kože-perfektna mi je. V zasilnem izhodu uporabim čistilno masko od Vandinija, ta pa mi potem kar zategne kožo in jo morem navlažit s kremo.

estelle je napisal/aPulcina, kaj pa če si samanamešaš kakšno masko? Glina, čajevec ipd. ? Smile Jaz jih sicer kupujem, sem pa v zadnjem času premišljevala, da bi bilo boljše doma delati, ker vsaj vem, kaj dam notri. Glina definitivno lepo očisti.  Je pa vedno dobro narediti piling pred masko, da je učinek čiščenja še boljši.
 
Binas dobrodošla na forumu! Wink

Pulcina je napisal/aBinas, ta Logonina je tudi moja naj maska, ampak mi je moteče ker je v vrečki, zato iščem kakšno drugo.

Estelle, po pravici povedano se mi ne da ukvarjat s tem Glina definitivno mora biti, jaz zmeraj gledam da ima maska glino, ker te res lepo globinsko očistijo.


Globinsko kože ne očisti nobena maska, ampak le iztiskanje ogrcev in ostalih nečistoč. Čistilna (v smislu, da povleče maščobe iz kože) je vsaka, ki temelji na glini in ne vsebuje (preveč) maščob.

Ocene na KMM.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. avg 2012 20:21
Povezava do prispevka
purchase93 je napisal/aKatere domače maske za mastno kožo priporočate? :))

Priporočam, da kupiš glino v prahu in zmešaš z vodo (ali, še bolje, belim/zelenim/žajbljevim/timijanovim čajem).
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Zajkla
Starost: n/aPridružen: 4. jul 2011Prispevkov: 24Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. sep 2012 22:39
Povezava do prispevka
Meni je odlična maska Invisible Pores Detox maska, od kozmetike Ren, ampak draga kot žafran. Ma blagi vonj po sivki, veliko gline in je kar vlažilna. Kljub temu da dobro očisti, koža po uporabi ni izsušena.
0
Nazaj na vrh
disketa
Starost: 32Pridružen: 15. nov 2012Prispevkov: 561Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2013 14:29
Povezava do prispevka

Jaz pa uporabljam 'Balea Young Soft & Care 3 in 1'. Lahko se ga uporablja kot čistilo, peeling ali masko. Kot čistilo mi izdelek ni bil preveč všeč, kot maska pa je krasen. Vsebuje veliko kaolina, nič ne peče in je smešno poceni (malo čez 2€ za 150ml tubo). Ogrci so po uporabi res manj vidni, koža pa nič ne zateguje. smiley

 

itgirl.hr
 

 

 

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 10:20
Povezava do prispevka

Disketa, supersmiley - še na KMM predlagaj in napiši izkušnje, ko boš utegnila - škoda, da bi se koristna info tule porazgubila.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Čistilna maska
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo