Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Boj z mozolji

Rozica24
Starost: 41Pridružen: 23. jan 2007Prispevkov: 18Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jan 2007 23:17
Povezava do prispevka
Pozdravljene!

Ker ze lep cas prebiram ta forum, sem se odlocila, da z vami podelim svojo zgodbo o boju z mozolji. Mogoce bo kateri tudi kaj pomagalo.
Lansko leto, marca, sem prenehala z uporabo kontracepcijskih tabletk. V tem času je bil moj obraz lep. Tu pa tam se je naredil kaki mozoljček, vendar ni bila kriza in niso me motili. Čez približno 8 mesecev sem pa dobila "napad" mozoljev. Bili so veliki, rdeči, full so me boleli. No in v tej paniki sem preizkusila vse vrsto proizvodov, saj kamor koli sem prišla, so mi vsi prodajali izdelki, ki niso dejansko nič pomagali, na račun tega so pa nekateri fajn zaslužili.
Veliko sem brala po forumih, kaj punce v takih primerih naredijo. Zasledila sem, da se dobi gel/krema Differin. Naslednji dan sem šla do osebnega zdravnika in dobila ta gel. V enem mesecu se mi je stanje še poslabšalo. Full sem se obremenjevala kaj naj naredim. Gel sem zavrgla, ker sem mislila, da je spet en drek, ko ostale kreme. Tudi zdravnik ni povedal na kakšen način gel deluje. Končno sem se odločila, da sem šla do dermatologinje. Prvi obisk pri dermatologinji ne bom nikoli pozabila. Kakše bolečine so bile in noben mozoljček ni šel s stiskanjem ven. Tako je bilo treba uporabit iglco. Ker je bilo preveč mučno, mi je svetovala, da naj spet začnem uporabljat differin, razložila kako ta gel deluje, in da naj se za en teden vrnem. Takrat se je koža že lepo zmehčala in so šli mozoljčki lepše ven. In sedaj, ko sem od začetka novembra dala čez že 6 "operacij" na obrazu, z uporabo Differina, je moja koža nejlepša kot kdaj koli prej. Tu pa tam, je kakšen mozoljček, ampak moja koža je SUPER!!! Izgleda sveže, negovano, fantastično. Sedaj uporabljam peno za čiščenje od dr. Grandel, azulensko kremo, za ponoč pa gel Differin. Stanje se je zelo hitro izboljšalo, kar sama  dermatologinja ni pričakovala.  žal mi je, da se nisem že prej odločila za dermatologinjo. Ker posledično se manj obremenjujem, kako izgledam in sama sabo sem zadovoljna. To je moja zgodba, ki se je na srečo hitro končala. Vsaka koža je različna in enim pomaga to, enim drugo. Zato pa je boljše, če prepustimo kožo strokovnjaku, saj bo ta že vedel, kaj nam ustreza. Ne pa nasedat raznim reklamam,....

Kakše so pa vaše izkušnje?

Lep pozdravček vsem in dosti uspeha.
0
Nazaj na vrh
evjana
Starost: 42Pridružen: 18. mar 2006Prispevkov: 391Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2007 0:00
Povezava do prispevka
Pri kateri dermatologinji pa si bila, če seveda to ni skrivnost?
Lepo da ti je pomagala. Kako si to mislila- 6 kur differina?
Čestitam na ponovno lepi koži.
0
Nazaj na vrh
Rozica24
Starost: 41Pridružen: 23. jan 2007Prispevkov: 18Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2007 7:50
Povezava do prispevka
Pozdravljena.

Dermatologinja je v Murski Soboti. V kolikor da si iz okolice oz. bi želela stopit v kontakt, mi prosim sporoči in ti posredujem podatke.

Mogoče sem malce nerodno zapisala. 6x sem opravila nego pri dermatologinji. Se pravi globinko čiščenje in stiskanje mozoljem. Poleg tega sem pa ponoč uporabljala Differin gel.
Differin ti potegne mozolje ven, dermatologinja jih pa iztisne.
Sedaj imam malenkost suho kožo na določenih predelih obraza, zato bom uporabljala defferin vsak drug dan, čez dan pa imam azulensko kremo, ki bi naj izredno vlažila in ima tudi zelo dobre sestavine.

Hvala za čestitke in lep pozdravček.
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2007 7:57
Povezava do prispevka
Ali si lahko natančnejša? Če nočeš preko foruma, mi lahko privat svetuješ tako dobro dermatologinjo?
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
evjana
Starost: 42Pridružen: 18. mar 2006Prispevkov: 391Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2007 8:12
Povezava do prispevka
Nisem iz MS, ampak nisem zasledila nobene dermatologinje v Lj, ki bi se poleg zdravljenja ukvarjala še s čiščenjem obraza. Bi me pa zanimalo v kolikor katera ve za takšno dermatologinjo v Ljubljani.

0
Nazaj na vrh
Rozica24
Starost: 41Pridružen: 23. jan 2007Prispevkov: 18Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2007 8:53
Povezava do prispevka
suzuki je napisal/a
Ali si lahko natančnejša? Če nočeš preko foruma, mi lahko privat svetuješ tako dobro dermatologinjo?


naslov poslan  na zs

lp

0
Nazaj na vrh
Špelchy*
Starost: 41Pridružen: 23. jan 2007Prispevkov: 96Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jan 2007 15:55
Povezava do prispevka
Z Differinom še nimam izkušenj....
Sm pa dobila priporočilo, naj ga pričnem uporabljat....
več kot očitno res deluje....





Novejša in obširnejša tema - klik.
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile! (P.Coelho)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Boj z mozolji
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.