Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Reakcija na Microcell 2000

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
verano
Starost: n/aPridružen: 12. avg 2006Prispevkov: 203Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 15:16
Povezava do prispevka
Pozdravljene!!

Zanima me, če se kateri ob uporabi Microcella dogaja kaj podobnega; namreč mene po nanosu laka začnejo boleti nohti oz. tkivo pod nohti. Res, da stvar vsebuje formaldehid, vendar se mi do zdaj, ob uporabi podobnih izdelkov (Allesandro shock therapy utrjevalec) tudi takšnih z višjim odstotkom formaldehida (Mavala utrjevalec nohtov v tekočini s 4,5% formaldehida), še nikoli ni zgodilo kaj takega.

Najprej sem mislila, da se bodo nohtki navadili, vendar ga zdaj uporabljam že 14 dni in še kar isto. Res, da lakec deluje in se mi nohtki popravljajo, vendar je cena skoraj previsoka - boli nekako tako kot, če se ti pozimi orng zanohta.

PS: upam, da ni kaj narobe, ker sem odprla novo temo



LP
0
Nazaj na vrh
Anuska
Starost: 42Pridružen: 30. mar 2006Prispevkov: 1635Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 15:34
Povezava do prispevka
Verano, jaz lak uporabljam pribl. 4 mesece in res so me, tako kot ti praviš, prvič in drugič "boleli" nohti.....Potem pa ne več.....Občutek je pa skrajno neprijeten. Res.
 
Tudi jaz sem na Kozmetometru napisala,da je očitno ta zadevica res močne.
 
Meni se včasih vrhnji del nohta kar malo odkrhne...ko en lupinica...nevem kako naj obrazložim. Ampak ima še vedno več + kot - zato ga zaenkrat še uporabljam....
0
Nazaj na vrh
verano
Starost: n/aPridružen: 12. avg 2006Prispevkov: 203Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 15:49
Povezava do prispevka
Hvala Anuška, zdaj vsaj vem da nisem edina; namreč ob branju kozmometra nisem opazila, da bi bila katera konkretno izpostavila to težavo.

No, saj jaz bom  še tudi poskusila potrpeti kakšen teden, da se mi nohti konkretno popravijo, potem bom pa vseeno najbrž prenehala z uporabo, ker me res malo preveč boli; ob tem mi nohti tudi rahlo pordečijo in postanejo čisto vroči.

Sicer pa se mi zdi, da sem na polički videla tudi light verzijo Microcella, tako da bom raje še s to poskusila.
LP
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 15:54
Povezava do prispevka
Verano drugič vzemi verzijo z najmanj formaldehida, na stekenički piše koliko ga vsebuje. Verjetno je za tvoje nohte preveč agresiven. Mene niso nič boleli nohti ali koža pod njimi.
0
Nazaj na vrh
Anuska
Starost: 42Pridružen: 30. mar 2006Prispevkov: 1635Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 16:06
Povezava do prispevka
Se strinjam z Aleno. Verjetno je res preagresiven zate.....
 
No meni so nohti, poleg tega da so me boleli, ratali celo malo vijolični.....kot bi mi kri zastajala......Takrat sem se kar malo ustrašla, ker kot sem rekla je občutek res neprijeten.....
 
Probaj še z light verzijo..... mogoče bo pa šlo "skozi"....
0
Nazaj na vrh
Demy
Starost: 48Pridružen: 16. mar 2006Prispevkov: 1292Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 20:20
Povezava do prispevka
Na mojih nohtih ni bilo nobene slabe reakcije na Micro Cell 2000 (zelena nalepka).
Mogoče imaš tanke in suhe nohte, da je povzročilo takšno reakcijo. svetujem ti, da ga ne uporabljaš in nadaljuješ s tistimi, s katerimi si bila do sedaj zadovoljna.
(Alessandro)
0
Nazaj na vrh
cafka
Starost: n/aPridružen: 2. jul 2006Prispevkov: 137Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 21:35
Povezava do prispevka
Anuska je napisal/a
Verano, jaz lak uporabljam pribl. 4 mesece in res so me, tako kot ti praviš, prvič in drugič "boleli" nohti.....Potem pa ne več.....Občutek je pa skrajno neprijeten. Res.
 
Tudi jaz sem na Kozmetometru napisala,da je očitno ta zadevica res močne.
 
Meni se včasih vrhnji del nohta kar malo odkrhne...ko en lupinica...nevem kako naj obrazložim. Ampak ima še vedno več + kot - zato ga zaenkrat še uporabljam....
      ojla anuska!Zanima me če ta microcell res deluje,pa po kolkm času se pozna??Men se nihti dobesedno plastijo,za znoret!in zaradi tega si morm kar vsak dan mazati nohte na frišn,ker se mi vse odkruši na konicah! hvala za odgovor  aja pa še to:če se ti stanje že popravi,po kolkem času je treba kuro ponoviti?? by by
0
Nazaj na vrh
verano
Starost: n/aPridružen: 12. avg 2006Prispevkov: 203Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. sep 2006 22:33
Povezava do prispevka
Ja Demy, verjetno bo to res zato, ker imam malo tanjše nohte. Jah, z Alessandrom in Mavalo pa so moje izkušnje takšne, da zadeva učinkuje kakšna dva meseca, potem pa spet nazaj isto stanje - nohti se mi začnejo grozno plastiti. Tako da bo moja naslednja izbira kar Microcell "light".

Hvala vsem; Anuska, Alena, Demy
LP
0
Nazaj na vrh
Lunča
Starost: n/aPridružen: 14. mar 2006Prispevkov: 1075Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2006 0:09
Povezava do prispevka
Samo meni je pa manikerka rekla da če microcell predolgo uporabljaš
(ali kerkoli lak s formaldehidom) da po več kot mesecu uporabe dobi
ravno obraten efekt in naj bi se uporabljal en mesec ja, en mesec ne in
tako naprej dokler ne popraviš stanja.



Zdi se mi še kar logično glede na to kako močna zadeva je formaldehid, če je pa pravilno naj pa katera bolj izkušena pove.


0
Nazaj na vrh
Demy
Starost: 48Pridružen: 16. mar 2006Prispevkov: 1292Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2006 7:04
Povezava do prispevka
Lunča ima prav. Nobeno stvar se ne uporablja do konca, če je rezultat že viden.
0
Nazaj na vrh
bad_girl
Starost: 42Pridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 418Kraj: Nožice, RadomljeStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2006 7:41
Povezava do prispevka
Mene pa oči pečejo če si lakiram preblizu obraza...kot da bi čebulo rezala  Drugače pa tut čutim kako se mi lak vtira v noht ampak me ne boli, ali kaj podobnega. Ga pa uporabljam šele slaba dva tedna.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2006 8:08
Povezava do prispevka
Jaz sem ga uporabljala skoraj dva meseca redno, da so se nohti nehali plastit, sedaj ga uporabim občasno, kot podlak, da vzdržujem stanje. In so nohti vredu.
0
Nazaj na vrh
Anuska
Starost: 42Pridružen: 30. mar 2006Prispevkov: 1635Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2006 9:05
Povezava do prispevka
cafka je napisal/a   ojla anuska!Zanima me če ta microcell res deluje,pa po kolkm času se pozna??Men se nihti dobesedno plastijo,za znoret!in zaradi tega si morm kar vsak dan mazati nohte na frišn,ker se mi vse odkruši na konicah! hvala za odgovor  aja pa še to:če se ti stanje že popravi,po kolkem času je treba kuro ponoviti?? by by
 
Meni so se rezultati začeli kazati po 1 mesecu in pol, 2 mesecih.......Če se ti stanje popravi, verjetno občasno uporabljaš lak, ne ponavljaš kure.....Tak ekspert pa za tale lak nisem...hihi..
 
Drugače si pa še tule malo preberi.....
 
 
 
0
Nazaj na vrh
Demy
Starost: 48Pridružen: 16. mar 2006Prispevkov: 1292Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2006 17:09
Povezava do prispevka
Tako je ja, po uspešni kuri, ga tudi jaz uporabljam sedaj kot podlak (občasno).
0
Nazaj na vrh
Starost: 34Pridružen: 7. jun 2006Prispevkov: 13Kraj: domžaleStatus:Offline
Objavljeno: 1. okt 2006 17:32
Povezava do prispevka
hm...kje pa dobite microcell??meni zmeraj rečejo da ga je zmanjkalo ali pa sploh ne vedo da obstaja
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Reakcija na Microcell 2000
Stran 1 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.