Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Reakcija na Microcell 2000

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2006 10:31
Povezava do prispevka
Nohti bi ti hitreje rasli samo z zaužitjem zdrave prehrane.... Ker nohti so odraz zdravja. Če je s teboj kaj narobe se takoj na nohtu pokaže.  Torej, če ti pacaš gor svašta, ješ pa samo zanič hrano, ti vse tisto pacanje ne pomaga nič.
 
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2006 16:03
Povezava do prispevka
Katja jaz sem samo napisala kar piše na embalaži. Meni rastejo s premazom (takim ali drugačnim) ali brez. Ampak že 2000 mi je vredu, zato bom tudi tega nabavila, ga bom imela kot podlak.
0
Nazaj na vrh
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 30. dec 2006 17:49
Povezava do prispevka
Saj nisem nikjer napisala, da se katera izmišljuje.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2006 10:13
Povezava do prispevka
Tisto o prehrani in nohtih so po mojem malo bučke. Jaz sem nasploh zelo zdrava, z odlično kondicijo in krvno sliko, jem zelo raznoliko hrano, vsak dan kvas in živila z veliko B-vitamini, pa sem do kure z Micro Cell-om imela katastrofalne nohte (tudi lasje se mi kar precej cepijo, ampak to bi pripisala naravno svetlim in tanjšim lasem). Cepili so se in v živo lomili, pa sem vse z vodo delala v rokavicah, zelo redko namazala z barvnimi laki, roke kar naprej mazala s kremami, ... Po enomesečni kuri z Micro Cell-om so kot novi, trdi, se ne cepijo in imajo zdrav lesk. Ne bi jaz čisto verjela, da so nohti odraz zdravja.
0
Nazaj na vrh
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2006 10:21
Povezava do prispevka
Potem si pa tole preberi:
 
 
 
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. dec 2006 16:21
Povezava do prispevka
Sem že prebrala veliko takih člankov, ampak zame res to ne drži
0
Nazaj na vrh
lanica
Starost: n/aPridružen: 8. okt 2006Prispevkov: 48Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 27. jan 2007 16:27
Povezava do prispevka

Včeraj sem investirala v MICRO CELL 2000 LIGHT, po navodilih si ga moraš namazati vsak drugi dan na  očiščene nohtke..komaj čakam rezultate, glede na to, da so moji nohtki res obupni....bom poročala.....V Mullerju, so pa dejali, da se različni Microcelli razlikujejo med samo po barvah....človek bi se kar razjokal ob takem neznanju...
živi ta trenutek.....
0
Nazaj na vrh
sea
Starost: 42Pridružen: 12. mar 2006Prispevkov: 1217Kraj: neskončni oceanStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2007 14:08
Povezava do prispevka
Jaz pa MC 2000 uporabljam redno 14 dni. Nohti so res bolj trdi, noben se mi še ni zlomil v tem času, plastenje se je pojavilo samo 1x, ko si 2. dan nisem spet namazala nove plasti gor.
Imam pa drug problem, ki me neznansko moti.
Sem poskusila različne lake gor namazat . (od Essie sassyja in keno taupeo). Ne vem, v čem je problem v MC ali lakih. Ful se mi niso lepo namazali čez, lak ni lepo "drsel", tako kot samo pri nohtu...Nisem mogla niti enakomerno namazat. Ko pa sem vztrajala, so se mi na nekaterih nohtih naredili mehurčki...
A je imela katera podoben problem? Kakšen nasvet?
Sigurno nekaj ne delam ok, samo ne vem kaj?!
Ker na MC piše, da je dobro ga potem uporabljati kot podlak...Ampak če mi ostali barvni laki ne bodo lepo gor stali, bo to bolj težko izvedljivo...
0
Nazaj na vrh
Katja
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 18114Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2007 14:22
Povezava do prispevka
A ni tako, da se čez Microcell ne sme barvnega laka mazat?
Očitno je nastala neka reakcija, da so ti nastali mehurčki v laku.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2007 15:10
Povezava do prispevka
Jaz sem čez Microcell mazala in Wicked in Vintage Wine, nobenih mehurčkov, nobene reakcije, vse je bilo tiptop. 
0
Nazaj na vrh
blondy
Starost: 46Pridružen: 11. avg 2006Prispevkov: 563Kraj: tržičStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2007 15:16
Povezava do prispevka
Jaz že od samega začetka uporabljam MC bolj kot ne, kot podlak...z enim
ali dvema nanosoma.  Se mi je zdelo časovno zamudno uporabljat po
navodilh. že dolgo nisem imela tako trdih nohtov...in dolgih  
Se mi vedno lomijo, pa mehki so bili in cepili so se. MC je te težave
odpravil. Pustim pa ga tako dolgo, kot drži barvni lak...1 dan ali pa
0
Nazaj na vrh
sea
Starost: 42Pridružen: 12. mar 2006Prispevkov: 1217Kraj: neskončni oceanStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2007 15:35
Povezava do prispevka
quote:c6b5c692af="Lai Ming"Jaz sem čez Microcell mazala in Wicked in Vintage Wine, nobenih mehurčkov, nobene reakcije, vse je bilo tiptop.
0
Nazaj na vrh
ninnna
Starost: 39Pridružen: 18. jan 2006Prispevkov: 2123Kraj: pod kovtromStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2011 10:57
Povezava do prispevka
Tudi meni se je mehurčkal.
Po nekaj preizkusih sem našla vzrok.
 
Microcell je treba vsaj nekaj ur prej namazat, da se popolnoma posuši (ne samo površinsko, ampak tudi če bi na noht pritisnila z drugim nohtom se ne bi zareza smela poznat.
 
Posušit se mora naravno, brez kapljic.
 
Plast microcella mora bit čimtanjša in enoslojna.
 
Vkolikor pri meni ti pogoji niso bili zagotovljeni, so se vsi opi vampyji kar jih premorem zmehurčkali, pa tudi suhost je bila varljiva, ker sem se zjutraj zbudila s tkaninskimi odtisi in obolela.
 
Če je microcell dobro posušen lahko tudi 5 plasti laka gre gor brez mehurjenja.
How come Barbie never got pregnant? Ken always came in another box
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Reakcija na Microcell 2000
Stran 4 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Gillian je bila stara komaj sedem let, vendar je bila njena prihodnost že ogrožena.