Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Rodos, Mykonos

Pojdi na stran 1 , 2
papayya
Starost: n/aPridružen: 21. jun 2006Prispevkov: 42Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2006 15:38
Povezava do prispevka
Hola!
 
Je ze kdo mogoce bil na Rodosu?Kaksne so plaze?Pedvidevam, da je zivahen otok,ne?
Ne mikajo me bolj mirni otoki, se mora kaj dogajati.Kaksne so vase izkusnje?
 
Kaj pa Mykonos?Ga kdo priporoca,  se ga splaca videt glede na to, da je eden izmed najdrazjih grskih otokov?Se mogoce tam splaca iskat prenocisce, npr. v kaksnih zasebnih apartmajih namesto preko agencije?
Pozdravcki in hvala za odgovore!!!
http:images.google.com/images?q=tbn:w4ni7QYat72TwM:http//statick.flickr.com/24/5
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2006 16:25
Povezava do prispevka
Rodos je prekrasen otok, čudovite plaže ima, v starem mestnem jedru pa se vedno kaj dogaja. Se splača iti tja. Jaz sem bila pred 4 leti , lani pa je bil naš prijatelj. Nekaj stvari se je spremenilo v tem času in to na boljše.
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
tako
Starost: -14Pridružen: 21. maj 2006Prispevkov: 416Kraj: tam kjer je lepo - domaStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2006 17:13
Povezava do prispevka
Mene tudi zanima Rodos kako je tam, kakšne plaže so. A je bila kera v začetku septembra ž e na Rodosu. Letos gremo prvi teden v septembru (najbrž), če si ne premislimo pa me zanima a se splača vzet all inclisive

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem! (Lisica v Malem Princu, po zapisu Antoinea de Saint Exuperyja)

Bodi to kar si, drugih je že tako preveč.

0
Nazaj na vrh
ziva
Starost: 42Pridružen: 10. jan 2005Prispevkov: 274Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2006 21:29
Povezava do prispevka
Jaz sem bila lansko leto sredi septembra na Radosu in je bilo super. Še zmeraj je bilo zelo vroče, samo se je že malo poznalo, da se bliža konec sezone in ni bilo več veliko ljudi.
Plaže so peščene in mivkaste, na katerih so ležalniki in marele, kar je potrebno vse doplačat. Ampak, je kar fino oboje vzet, da se ne spražiš na soncu. Čeprav je bila sredina septembra, je sonce še vedno dovolj močno.
tako: Jaz ne bi vzela all inclusiva, bi samo prenočišče z zajtrkom. Ker je Rodos majhen otok si ga lahko celega ogledaš. Rentaš avto ali skuter in šibaš. Tako, da si lahko vsak dan kje drugje, ješ dobro grško hrano in ne tiste hotelske hrane.
 
Še mal slikic:
 
image file name: 2k81eeede98e.jpg
 
image file name: 2kfe451d9147.jpg
 
image file name: 2k803641f5fd.jpg
 
image file name: 2kbd13c5c8ed.jpg
 
image file name: 2kb91d18ce50.jpg
 
image file name: 2k4e3a7182b6.jpg
 
image file name: 2k3d82e7a29c.jpg
0
Nazaj na vrh
tako
Starost: -14Pridružen: 21. maj 2006Prispevkov: 416Kraj: tam kjer je lepo - domaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2006 15:40
Povezava do prispevka
Ziva hvala za informacije. Glede sposoje avta, skuterja je drago ali ne. Vse eno je treba poskusit tako da bomo šli verjetno kar na Rodos.

Zanima me še kakšna je hrana je pikantna al normalna.

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem! (Lisica v Malem Princu, po zapisu Antoinea de Saint Exuperyja)

Bodi to kar si, drugih je že tako preveč.

0
Nazaj na vrh
SaMa
Starost: 40Pridružen: 1. avg 2005Prispevkov: 2138Kraj: LjStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2006 17:13
Povezava do prispevka
Hm, tudi jaz imam namen iti na Rodos. Me pa zanima če so na plaži tuši??
Lp, SaMa
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2006 18:40
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi bila na Rodosu par let nazaj.....pa mi je bil zelo všeč!
Ni lih uno standard Grški otok kot kak Santorini na primer.... ima pa
superca plaže, veliko turistov in s tem povezano se na otoku vedno
dogaja. Bila pa sem v mestu Rodos, ki je v bistvu čisto na špici otoka
in je mega, ker so plaže na Vzhodni strani čisto mirne - ne piha, na
Zahodni pa fuuulllll in je v bistvu pravi raj za surferje. Imaš
pa  prav žurerske ulice polne lokalčkov, kjer se zmeraj neki
dogaja. Pa te na ulicah notri vabijo in koktajlčki...ufff bom kr nehala
če ne grem nazaj. 
0
Nazaj na vrh
ziva
Starost: 42Pridružen: 10. jan 2005Prispevkov: 274Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2006 19:38
Povezava do prispevka

tako je napisal/aZiva hvala za informacije. Glede sposoje avta, skuterja je drago ali ne.

Zanima me še kakšna je hrana je pikantna al normalna.

Odvisno kaj je za koga drago  Drugač pa mislm, da niso pretirane cene. Malo se morš spogajat, pa mal pogledat pri račličnih ponudnikih, ker se cene razlikujejo. Točnih cen se pa ne spomnim več.

Hrana je normalna, ni pikanta in je ful dobra.

 

0
Nazaj na vrh
skyle
Starost: n/aPridružen: 22. jun 2006Prispevkov: 246Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2006 20:30
Povezava do prispevka
živjo!
jaz sem bla lani na rodosu in je blo super! Star šli smo 2.teden v septembru, last minute, hotel 3*, polpenzion, ful je prišlo poceni ( vse skupi z letalom 60k sit) Star hrana super, skuterji za najem ful poceni-splača se k otok ni tolk velik in lahk greš na vse plaže, najbolj se splača it v lindos na dve plaži, na vrh griča, ter po ozkih ulicah znotraj mestnega obzidja! meni je biu to daleč najlepši kraj na celmu otoku. glavno mesto mi ni bilo tok ušeč ker ni imelo lepih plaž. sem pa bila nastanjena v mestu faliraki, ki ima ful dolgo in lepo peščeno blažo,ampak nažalost je senca vredna 7 evrov Confused . v falirakiju je bilo pestro tudi zvečer, dost barov, čeprav sem videla da je bilo zaradi bližanju koncu sezone že kar nekaj tudi zaprtih. tko no,upam da vam je to pomagalo pri odločitvi. jaz bom sigurno čez par let spet šla! Star
0
Nazaj na vrh
suzuki
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2006Prispevkov: 876Kraj: M.SobotaStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2006 9:06
Povezava do prispevka
Ja Rodos je super, ampak ni tako poceni , prev tako kot nobena stvar v Grčiji. Plačaš tudi za ležalnik in marelo, v Turčiji pa tega ni treba. Vse spada k hotelu. Imam občutek, da so se Grki malo pokvarili od turistov in so kot v Tunisu in Maroku, kjer te za vsako figo nekaj skasirajo. Se pa splača iti tja po sezoni, ker več ni take gužve, čeprav se ta gužva seli sedaj bolj v Turčijo in Bolgarijo. To pa vse zaradi cen, ker če gledaš kulturno zgodovinske značilnosti in če vas to zanima, potem ima vsekakor prednost Grčija pred Turčijo. žurke pa so povsod zelo dobre.
pozdravček,suzuki
0
Nazaj na vrh
soraia
Starost: 42Pridružen: 27. okt 2005Prispevkov: 2871Kraj: KrasStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2006 14:41
Povezava do prispevka
živa full lepe slikice, joj kako pogrešam morje.
0
Nazaj na vrh
ziva
Starost: 42Pridružen: 10. jan 2005Prispevkov: 274Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2006 16:20
Povezava do prispevka
suzuki je napisal/a
 Plačaš tudi za ležalnik in marelo, v Turčiji pa tega ni treba. Vse spada k hotelu.
 
Tudi na Rodosu imajo nekatrei hoteli svoje ležalnike in marelo, ki ju ni treba doplačat.
0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2007 15:13
Povezava do prispevka
Za prvomajske praznike grem pogledat na RODOS in me zanima:
 
- kaj je "MUST" (za si ogledati) na otoku ?
- pa če ima še kdo kakšno slikico(ne plaže) otoških znamenitosti bom tudi zelo vesela
 
 
Nikke
 
0
Nazaj na vrh
Shapa
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 138Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2007 20:04
Povezava do prispevka
Jaz sem se v Rodos zaljubila na maturantskem izletu, vrnila še enkrat in še se bom. Ta otok me preprosto očara. Plaže so prodnate, ribice grizejo, zato je treba migat  rent-a-car je bil v našem hotelu zelo (skoraj nenormalno) ugoden, slabe niso niti avtobusne povezave. Sploh božansko je mesto Rodos s tisto pravo morsko atmosfero. Obvezen nakup pa so njihovi nenavadni dežniki  otok je živahen, v mestu Rodos je super Bar street za ponoči. Cene za hotele so zelo visoke. Tisti na lastnih plažah imajo svoje ležalnike in senčnike brez doplačila itd.

Oglej si Lindos obvezno, mesto Rodos in mogoče dolino metuljev.

Moje slike

0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. apr 2007 9:14
Povezava do prispevka
Shapa, hvala za tvoj post. Slikice so čudovite . Pa super pogled si imela iz tvoje sobe.
V katerem kraju pa je bil ta hotel ? Izgleda res o.k..
 
Ja, za Lindos in stari del mesta Rodos vem, da si ju moram nujno ogledati. Kaj pa je v tej dolini metuljev.....je to samo neka malo bolj zelena dolina ali je res kaj posebnega tam ?
 
Otok Simi mi je tudi všeč....če bo čas ga bom obiskala.
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Rodos, Mykonos
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.