Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Ojačanje naravnih nohtov

Dama
Starost: n/aPridružen: 18. feb 2004Prispevkov: 1Kraj: DomžaleStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2004 12:52
Povezava do prispevka

Zdravo!


Zanima me, kje bi si lahko v Ljubljani ali okolici za nekje do 7.000 sit dala narediti umetne nohte ali pa samo ojačanje mojih z geli?


V Lj to full stane od 11.000 - 16.000 pa me zanima če katera ve kje se to da narediti?


Menda je to zelo dobra metoda, teli geli. Da je lakiranje do trdote nohta zelo škodljivo, uni k se pa nalepijo pa sploh.


lp!


K


 


 

0
Nazaj na vrh
Senka
Starost: n/aPridružen: 15. dec 2003Prispevkov: 3246Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2004 13:44
Povezava do prispevka
Naila, daj povej malo bolj podrobno, kje se da to naredit in koliko stane.
0
Nazaj na vrh
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2004 14:50
Povezava do prispevka
a je ta gel prosojen in se tvoji nohti vidijo ali ne? a se da to pobarvat z barvnim lakom?
0
Nazaj na vrh
Naila
Starost: n/aPridružen: 18. feb 2004Prispevkov: 6Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. feb 2004 15:13
Povezava do prispevka

Gel je namešče čez tvoj naraven ali umeten noht.
Na njemu lak drži dolgo časa in se ne lušči.


Lahko je kakršne barve želiš.
Meni je super, ker se ni potrebno na par dni lakirat, ker se mi ne da toliko ukvarjati z
nohti. Tudi če se ti kak naraven noht polomi, ga lahko z gelom podaljšaš.


Na voljo je več vrst gelov. Od takšnih ki so čisto prozorni, da se vidijo vse "napakice" ali
pa lepi madeži na tvojem nohtu, do takšnih ki napakice skoraj v celoti zakrijejo.


Če si vzame punca ki ti dela nohtke dovolj časa in če ima občutek za te stvari,
imaš lahko takšne nohte, da nihče ne opazi da so odebeljeni z gelom ali celo umetni.
So pa seveda nenormalno lepi. Kar dekleta bolj opazimo, fantje pa ne tako. Oni mislijo da so naravni Wink

0
Nazaj na vrh
ana
Starost: 45Pridružen: 8. feb 2004Prispevkov: 4094Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 14:35
Povezava do prispevka

so prednosti in slabosti gela.


res je, da imaš ful lepe nohte in sploh ni vidno, da niso tvoji...zgleda naravno. tud lak maš lahko po cel teden gor pa je še vedno ok, tud francosko manikuro ti lahko naredi permenentno (za belo špico uporabi bel gel, za ostali del nohta pa prozornega).


meni osebno pa je šlo ful na živce, ker sem mogla max na vsake 3 tedne(ce ne že prej) hodit v salon, da mi je dodala gel v korenu nohta, ki je na novo zrasel...pa tud vsakič to popravljanje tud stane.pozimi je gel zaradi mraza tud manj obstojen in se hitreje poškoduje, lomi....tako, da zame, ki dosti smučam to pač ni bilo.


ko sem rekla, da gela več ne želim imet, mi ga je spilila dol in kar nekaj časa sem rabla, da so moji nohti spet prišli k sebi (ker ko ti dol pili gel, ti valda tud malo zgornje plasti nohta spili in sem mela nohte ful tanke in lomljive).


odločitev pa je tvoja.....


 

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo. Zaradi solza ne boš videl zvezd.
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 19:11
Povezava do prispevka
jaz sem svoje uboge nohtke utrdila z mocnim utrjevalcem od Art Deco-ja,poleg pa uporabljam se odstranjevalec za nohte brez acetona! pa seveda skrbno oblikovanje,piljenje,poliranje...pa ne bos rabila nobenih umetnih
življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 21:23
Povezava do prispevka
koliko pa stane prvo nanasanje in koliok popravljanje, tako priblizno?



ker jaz ne samo da imam mehke nohte ki se radi vihajo in jih ze dolgo casa mazem za raznimi stvarmi pa mi nic ne pomaga, imam tudi bolj kratke in ze po naravi ne prevec lepo oblikovane nohte, poleg tega sem si jih dolgo casa grizla (kaksnih 10 let!) in so grozni ce jih vsak dan ne mazem z nekim lakom ki je prozoren ampak vseeno nekako pomaga skrit napake.. nohti pa so se vedno kratki zelo pa si zelim dolgih, vendar se mi dobesedno zavihajo..



a bi bil potem gel lahko resitev ali bi bilo se slabse, ker si zares zelim da bi moji nohti lepo zgledali
0
Nazaj na vrh
ana
Starost: 45Pridružen: 8. feb 2004Prispevkov: 4094Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 22:06
Povezava do prispevka

če se še prav spomnim je prvi nanos stal približno 6000 sit, koretktura pa nekje 2500sit.....samo od tega je že kar nekaj časa. najboljše da čisto informativno pokličeš v par salonov za manikuro pa boš najboljše vedela kako in kaj!


gel je rešitev dokler pač vztrajaš pri tem. ko pa ga ne želiš več imet, boš pa nekaj časa imela malo slabše nohtke...samo ne za dolgo!

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo. Zaradi solza ne boš videl zvezd.
0
Nazaj na vrh
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 22:10
Povezava do prispevka
kaj pa v primerjavi z umetnimi mohti, ti kaj manj uni?ijo nohte?
0
Nazaj na vrh
ana
Starost: 45Pridružen: 8. feb 2004Prispevkov: 4094Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 22:12
Povezava do prispevka
ja to pa!
Ne jokaj za soncem, ki je zašlo. Zaradi solza ne boš videl zvezd.
0
Nazaj na vrh
palcica
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2004Prispevkov: 1600Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. feb 2004 22:52
Povezava do prispevka
aha, no mogoce si jih bom pa umislila ker s tem imam zdaj veliko veliko dela pa ne zgleda prevec tako kot bi moralo. pa hvala za informacije
0
Nazaj na vrh
Naila
Starost: n/aPridružen: 18. feb 2004Prispevkov: 6Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2004 12:16
Povezava do prispevka

Ja verjetno je res zoprno (čeprav se navadiš, vsaj jaz sem se, ker pač nimam sreče da bi imela normalne nohte) hoditi na 3 tedne na nego.
Če si sama doma vsaj malon spiliš narastek in nohtk polakiraš s prozornim lakom, narastek ni viden in nohtk ponovno zapreš, da notri ne pride zrak - ta pa je sovražnik nohtkov.


Kar se tiče piljenja. .. Jaz sem vedno prosila da mi niso ne vem kolk pilile, ampak samo zmatirale, da moj noht ni bil poškodovan.
Če sem se kdaj odločila dati gel dol, je bil nohtek čist ok. Le nalakiran je moral biti zaradi sijaja.Pa to dokler ni nohtke prerastel. Potem imaš pa normalen noht.
Vse skupaj je odvisno kdo ti nohtke dela in kakšno imaš lastno strukturo nohta.  Vsekakor je pa potrebno budno paziti, da ti nohtke le zmatirajo in ne preveč spilijo in da ne uporabljajo kleščic za odstranjevanje nohta.


V končni fazi si ti stranka in ti poveš kaj želiš, drugače greš pa lahko drugam.


Nekatera dekleta imajo takšno strukturo, da raznorazni gelčki precej pomagajo pri utrjevanju, meni podobna pa lahko nanesejo gor karkoli,
pa noht ne bo dovolj trden da bi bil dolg in lep. Nam pa ne preostane veliko.


Kar se tiče nalepljenih umetnih nohtov,ki se prodajajo po drogerijah, zelo zelo poškodujejo strukturo nohta.
Najbolje da pokličeš v kak kozmetični salon in vprašaš kaj mislijo o tem. Tega nobeni ne priporočam, ker bo imela kasneje resnično veliko dela,
da bo nohtke spravila v normalno stanje.


Če ima katera uničene nohtke od nalepljenih, je rešitev umetni noht ali podaljšan noht z UV gelom.


Kar se tiče cen je različno. V Ljubljani se v salonih cene gibajo od nekje 1o.000 - 16.000.
obstajajo pa dekleta ki delajo na domu in se njim plača med 6.000 in 10.000, dobiš pa isto kvaliteto.


Palčica, z UV GELI se lahko popravijo napake nohta, ker jim ti z gelom ki se strdi določiš pot kako naj rastejo.


Definitivno z umetnimi nohtkik, nepremerljivo manj uničijo nohte. Če bi bilo to tako škodljivo,
saloni ne bi mogli prodajati to za takšen denar. Pri nalepljenih umetnih..je pa malo denarja...malo muzike


 



 


 


 



 

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Ojačanje naravnih nohtov
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.