Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Laserska depilacija

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Čalapinka
Starost: 38Pridružen: 1. feb 2006Prispevkov: 11Kraj: ljubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 1:20
Povezava do prispevka
Najprej en lep pozdrav vsem! tale forum prebiram ze nekaj casa in mi resnicno pomaga v marsicem. Zdaj med zimskimi dnevi sem zacela razmislajti o laserski depilaciji (teme nisem zasledila nikjer, se pa opravičujem če sem jo ponesreči zgrešila). Nekaj sem se že pozanimala, kako to izgleda, pa vendar se mi zdi cena kar visoka glede na to, da je treba postopek ponoviti kar nekajkrat in da je posoljena cena tudi prvega pregleda pregleda. 
Zanima me, če je katera že poizkusila ta postopek in kakšni so rezultati? Se splača?
 
Lp
0
Nazaj na vrh
gejba
Starost: 44Pridružen: 15. nov 2005Prispevkov: 1283Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 9:13
Povezava do prispevka
https://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?t=1004&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=laser+dlak



Zdi se mi, da je na Parmovi pregled brezplačen.Sicer jih pa lahko pokličeš in preveriš cene.
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 10:37
Povezava do prispevka
Jaz hodim na parmovo odstranjevat brke:D Samo že eno leto nisem šla, mam pa zakupljen še en obisk. Kr odlašam pa odlašam.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
vanilija
Starost: 45Pridružen: 8. dec 2005Prispevkov: 442Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 11:56
Povezava do prispevka
IcePrincz, kolikokrat pa si že ponovila postopek in koliko dlačic okvirno ti je trajno odstranilo (v %). Če redno hodiš na odtranjevanje, na koliko časa moraš postopek ponoviti, da so najboljši rezultati?
Pogumni preskakujejo življenjske prepreke, drugi se plazijo pod njimi.
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 13:47
Povezava do prispevka
Jaz sem zakupila naenkrat 6 posegov, ker so mi potem priznali 30% popusta in se potem to ful splača. Tako ali tako pa velja, da naj bi opravil 5-6 ponovitev (mislim da obljubljajo do 80%odstranitev). Mene čaka še ta 6., pa se kar ne spravim Unhappy
Težko povem, samo mislim, da se mi je stanje kar izboljšalo. Je pa pri brčicah problem, da so ponavadi zelo tenke in uspeh ni zagotovljen. Najbolje je da so dlake čim bolj temne in čim močnejše. Meni je že takoj povedala, da imam puh in da ni nujno da bo šel stran. Trenutno si jih brijem, da bi bile mogoče močnejše in bi poseg maximalno deloval, ampak bom potem začela voskat.
Včasih so me ful motile, sedaj pa kar pozabim na njih, tako da sklepam da jih je manj.
En poseg je 15000sit, podpazduho je 25k-40k... odvisno od površine.
 
Bom pa najverjetneje šla odstranit še dlake s podpazduhe in bi bila zadovoljna tudi če bi jih pobralo samo pol čeprav bi bilo bolje če bi jih več. Ker potem bi se lažje voskala in posledično bi bilo vedno manj dlak... Še vedno sanjam o večno gladkih podpazduhah.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
vanilija
Starost: 45Pridružen: 8. dec 2005Prispevkov: 442Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 15:18
Povezava do prispevka
Hvala za informacije. Jaz jih imam željo odstranit z nog, predvsem zato ker imam zelo močne temne dlake sem pa zelo bele kože in se zelo vidijo. Trenutno si jih voskam, brijem vse mogoče ampak imam ne glede na to kaj naredim težave z vraščanjem.
 
Samo bi bilo pa celo premoženje 6 tretmajev naenkrat vplačati za cele noge, predvsem zato me zanima učinkovitost posega.
 
Brčice si pa jaz kar z voskom populim. Jih pa ponavadi na drugih sploh ne opazim, ker na človeku opazim predvsem oči.
Pogumni preskakujejo življenjske prepreke, drugi se plazijo pod njimi.
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2006 15:43
Povezava do prispevka
Pomojem bi jaz na tvojem mestu prvo začela šparati denar in si briti noge. Imam točno tak problem kot ti, vedno se mi dlake vraščajo. Samo si jih nikoli nisem brila, tako da se mora koža pomoje navaditi. Ko se nekaj časa briješ pa zna biti bolje. No vglavnem brila bi si jih zato, ker zna bit potem večji učinek, saj se dlake okrepijo. Vseeno se pa potem da z voskom spet omiliti rast dlak.
 
Tukaj je nekaj z njihove strani http://www.dcp.si/dej_laspor.htm (nisem brala) in upam da kaj uporabnega piše. Drugače ti pa svetujem, da jih pokličeš (01/4366330) ter se pozanimaš kako in kaj. Ne vem pa koliko info dajo po telefonu. Jaz za pregled nisem nič plačala, ker se je mami pozanimala potem sem pa prvič že opravila poseg. Drugače nevem če ga računajo.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
Starost: 35Pridružen: 7. sep 2005Prispevkov: 26Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2006 21:16
Povezava do prispevka
Mene pa zanima ali je slučajno kdo že slišal za osebni laserski odstranjevalec dlačic.. In sicer izgleda takole:
 Osebni laserski depilator
 
Je že katera videla kaj takšnega ali ima bilo katero informacijo okrog tega? Bi bila zelo vesela..
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2006 22:41
Povezava do prispevka
Koliko pa to stane?
Moje laično mnenje: jaz temu ne bi zaupala. Kakor jaz vem pride laser zelo drag (vsaj tiste učinkovite mašine, ki jih imajo v dermatoloških centrih) in ne verjamem, da deluje. So pa včasih pri kozmetičarkah imeli laser, ki te ni toliko stal, ampak so tudi dlake zrasle.
Pozanimaj se na kakšen način deluje, ter primerjaj s kakšnimi podatke iz deratoločkih centrov. Zavedaj se pa da malo denarja malo muzike (čeprv je pomoje cena vseeno zasoljena). Pa tudi to, da zaenkrat ženske še ne hodijo vse gladke po svetu in ne verjamem, da bi kar naenkrat tu bil čudežen izdelek.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
Starost: 35Pridružen: 7. sep 2005Prispevkov: 26Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2006 9:22
Povezava do prispevka
Stane okoli 60.000,00. Po tistem opisu, ki je zraven sem dobila občutek, da bi naj res deloval. Nevem.. cena ni pretirano draga, če upoštevaš, da sta to nekje 2tretmaja v kakšnem dermatološkem centru.
0
Nazaj na vrh
gejba
Starost: 44Pridružen: 15. nov 2005Prispevkov: 1283Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2006 14:25
Povezava do prispevka
Eh, jaz osebno ne bi nikoli sama šarila z laserjem. Za to moraš biti
strokovnjak in imeti dober laser (hlajenje,...). Si ne želim povzročiti
kakih trajnih poškodb kože.
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2006 17:35
Povezava do prispevka
No na to sploh nisem pomislila.
Prvo kot prvo ne verjamem, da bi ta laser kar boli naredil dlakam.
Drugače je pa treba ob uporabi (tapravih) laserjev nositi zaščitna očala, da ti ne pošoduje vida, saj deluje na pigment.... Sej na top shopu so tudi imeli nek epilator, pa ni zdaj ne duha ne sluha o njem. Pa je bilo reklamiranje trajno odstranjevanje dlak.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. apr 2008 0:15
Povezava do prispevka
Citiram iz teme Voskanje bikini predela - brazilska depilacija:

Ketka je napisal/aA pa ste kdaj razmišljale o laserski depilaciji?


LIVvy je napisal/aRazmišljala že, razmišljala, a je do realizacije še zelo daleč. Je potrebno prej zbrati denar, pogum in primernega izvajalca del.


samantha je napisal/a
A pa ste kdaj razmišljale o laserski depilaciji?
 
 
Jaz hodim na lasersko odstranjevanje dlačic (obraz in bikini) in sem zaenkrat zadovoljna.



Nekaj info je tudi tu.


0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. maj 2008 8:41
Povezava do prispevka
Ashley, jaz hodim na Ziherlovo (estetsko kozmetični center).

Lp, Connie
0
Nazaj na vrh
samantha
Starost: 49Pridružen: 31. mar 2005Prispevkov: 2129Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. maj 2008 9:01
Povezava do prispevka
Tudi jaz hodim na Ziherlovo.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Laserska depilacija
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Raziskovalci so našli več dokazov, da ima suhi post (postenje brez hrane in tekočine) izjemen vpliv na splošno zdravje.