Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Blazinice za v čevlje s peto

Pojdi na stran 1 , 2
kia
Starost: 37Pridružen: 16. feb 2005Prispevkov: 8808Kraj: ChickenlandStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2005 10:21
Povezava do prispevka
Kaj naredite, ko se po prežurani noči (po možnosti v petkah) zjutraj zbudite, in imate noge kot hlebce? Zatečene, boleče, občutljive...
 
Kako čim hitreje pregnati bolečine?
Save the earth. It's the only planet with chocolate.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2005 10:26
Povezava do prispevka
Hm, ponavadi se med spanjem kar dobro spočijejo. Drugače sem pa opazila veliko spremembo odkar ne jemljem več KT. Noge mi nič več ne otekajo, lažje so in redko (nikoli?) tako utrujene, da imaš občutek komaj premakljivih "hlebcev". Tudi če sem dolgo zunaj.
 
Po moje pa pomaga kakšna mlačna kopel, pa to, da jih daš "v luft". Počitek skratka.
0
Nazaj na vrh
Silver
Starost: -14Pridružen: 22. apr 2004Prispevkov: 2597Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2005 10:48
Povezava do prispevka
Sicer nimam tega problema, a če bi ga imela, bi poskusila s
"kneippanjem" - izmenično daješ noge v mrzlo in zelo toplo vodo. Naj bi
poživilo krvni obtok. 
If you lose your mind
there s more space left
for poetry.

-Loesje
0
Nazaj na vrh
kiara
Starost: 49Pridružen: 5. nov 2004Prispevkov: 2540Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2005 11:22
Povezava do prispevka
Še najboljše pa je, da si pred spanjem podložiš noge, da so malo višje (povšter, zvita deka,...). Zjutraj ne bojo nič zatečene (osebno preverjeno ).
Nikoli se ne kregajte z idiotom,spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!
0
Nazaj na vrh
bushbaby
Starost: n/aPridružen: 4. apr 2004Prispevkov: 4438Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. dec 2005 12:49
Povezava do prispevka
Poleg že svetovanega pomaga popiti kak kofetek (ki kot diuretik spodbudi izločanje (odvečne) tekočine), Coca Colo ipd., se gibati (kak jutranji tek take edeme kar hitro odpravi), zaužiti čimmanj soli,... Smile
[size=9:391e3108a4]Half a bee, philosophically
Must ipso facto half not be.
But half a bee has got to be.
A vis a vis its entity- d you see?
[/size:391e3108a4]
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. mar 2006 20:17
Povezava do prispevka
Obujam staro temo...a se splača kupiti te blazinice party feet ali ne? Mislim, saj ne nosim visokih pet, ampak me včasih vseeno bolijo noge in pečejo podplati .
 
Trenutno imajo v sparu akcijo 1+1, kjer za ceno enih dobiš dvoje in me zanima, če se splača to nabaviti...Hvaležna bom, če katera napiše kakšne svoje izkušnje.
 
Hvala!
0
Nazaj na vrh
vixi
Starost: -14Pridružen: 1. sep 2005Prispevkov: 3749Kraj: Ljubljana-LogatecStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2006 9:29
Povezava do prispevka
Moja izkušnja s party feet... ne preveč dobra. V vrtoglavih petah so me začele boleti noge in ko sem notri vstavila te silikončke, je bilo še huje - me je začelo pečt po podplatu, sem jih dala ven in je bilo kot olajšanje. Plus tega, so bili to tesni čeveljci in ko sem dala še to zadevo not sem komaj stlačila nogo v čevelj.
Jaz nisem bila navdušena. Po moje z dobrimi vložki narediš veliko več sploh v nizkih čevljih - party feet tako ali tako pokriva samo sprednji del podplata
In heaven all the interesting people are missing | Friedrich Nietzsche
Vixi's Craft Duck
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2006 9:59
Povezava do prispevka
Kaj pa na poletne sandalčke s paski pašejo ali se vidi, da jih imaš?
0
Nazaj na vrh
mamy
Starost: -14Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 3274Kraj: v raju na zemljiStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2006 10:37
Povezava do prispevka
Jaz sem jih imela samo enkrat v poletnih sandalčkih, se nič ne vidijo, ker so v sprednjem delu, ampak so me po njih še bolj bolele noge, tako da jih ne bom več uporabljala. Enake izkušnje kot Vixi 
mamy od sina
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. mar 2006 18:05
Povezava do prispevka
Se pravi nič dobrega . Me je samo zanimalo, če dejansko kaj pomagajo, ali je to samo reklama in dobra marketinška fora.
 
Hvala vsem za pomoč!
0
Nazaj na vrh
smrketa
Starost: 44Pridružen: 26. mar 2004Prispevkov: 1959Kraj: Ljubljana-KranjStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2006 9:07
Povezava do prispevka
jaz sem poleti nabavila te Party feet in tiste od dm-ja za v sandalčke z visoko petko. Mene je blazno motil tist pocast silikonski občutek na bosi nogi, zato sem bila raje brez in sem si boleče noge (bila sem v petkah na eni poroki cel dan in celo noč) raje vsake toliko osvežila s sprejem za noge od Sholla (mislim da je ta firma). Sem pa potem jeseni te vložke porabila za v ene balerinke ki so mi bile malo prevelike in so imele spredaj čisto tanek podplat, tako da se je čutil vsak kamenček in se je zadeva dobro obnesla. Pomoje predvsem zato, ker ni bilo stika z boso nogo in je občutek veliko bolj prijeten. Sicer pa jaz prisegam na usnjene blazinice za v čevlje,če so slučajno pretrdi ali preveliki.
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 15. mar 2006 16:08
Povezava do prispevka
BTW....Špar jih ima zdaj v akciji - za ceno enega dobiš dva para. 
0
Nazaj na vrh
Tamika
Starost: 40Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 900Kraj: tam nekje...Status:Offline
Objavljeno: 15. mar 2006 19:57
Povezava do prispevka
Smrketa, za kaj pa se uporablja tisti sprej?? Proti bolečinam, potenju,..... Kje si pa ga kupila?
 
Hvala
Lp, Tamika
0
Nazaj na vrh
smrketa
Starost: 44Pridružen: 26. mar 2004Prispevkov: 1959Kraj: Ljubljana-KranjStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2006 14:22
Povezava do prispevka
mislim da proti bolečinam, pa za osvežitev bolečih nog. Jaz sem ga kupila v dm-ju, ampak to kakšno leto in pol nazaj, ko sem po cele dneve delala na sejmu in sem bila v enih tesnih salonarčkih z visoko peto. Je pa fino, ker se lahko nasprejaš kar skozi najlonke (ne pušča madežev) in fino osveži.
 
Je taka bela flaška s pumpico od Sholla
0
Nazaj na vrh
sanda
Starost: 41Pridružen: 5. jun 2005Prispevkov: 4168Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. mar 2006 19:47
Povezava do prispevka
Jaz sem uporabljala nekaj podobnega od Gehwohla in je tudi OK.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Blazinice za v čevlje s peto
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.