Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Barva las

Pojdi na stran 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2009 19:18
Povezava do prispevka
tina90 je napisal/a ...kot npr,jessica alba je tut teme polti,pa je blond,zdaj mi pa reč če ji ne paše)
 
Ne paše ji
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 10. dec 2009 21:48
Povezava do prispevka
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2009 9:29
Povezava do prispevka
Jaz imam recimo zelo svetlo polt, pa sem ugotovila, da mi je večina blond odtenkov presvetla oz. mi ne paše. Verjetno zaradi obrvi. Zdaj imam tako temno blond in je precej boljše. Kombinacija temne polti in peroksidnih blond las, me pa vedno opomnita na Čepinovo. 
0
Nazaj na vrh
Sahara
Starost: -14Pridružen: 7. apr 2009Prispevkov: 1205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2009 14:12
Povezava do prispevka
Čepinova je zelo svetla po naravi. Enkrat (ko so tiste Slovence priprli zaradi kokaina v Peruju) so jo novinarji zalotili na domu nenašminkano, se mi je zdela celo ful lepša kot v svoji 'klasični izvedbi'. Hočem reči, da bi bila lahko prav luštna naravna svetlopolta blondinka (meni je zgledala celo albinasta)  in da se za brezveze muči s solarijem in pretiranim make upom.

La Toya je primer obupne blond barve (in kombinacije že po naravi precej temne polti in oči):

image file name: 2k159e14abd3.jpg
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2009 20:08
Povezava do prispevka
Je to La Toya ali kak ded??? Grozna je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ko ima par kil pudra še je nekako, ampak kožo ima res v razsulu, pa se jaz za mojo ornk sekiram Big smile

Tudi jaz menim, da temna barva kože in oči ne paše vsaki blondinki in obratno. Oz. me zelo moti temnejša polt in blond lasje. Sama sem po naturi srednje pepelnato blond, imam svetlejše obrvi...lahko prečekirate slikice na FB-ju oz. Imela sem že blond lase, kakšna 4-5 let, potem sem dala gor srednje blond in mi je tudi pasala, zdaj sem kao lešnikov preliv gor dala, sem bolj rdeče rjava ali rjavo rdeča kot kak lešnik Big smile Ampak mislim da mi blond odtenki (srednje do svetlo blond) najbolj pristajajo.

Eni pravijo, da tudi ta rdeče rjave ali karkoli že je Big smile

Medtem, ko nekateri menijo, da mi samo svetlo blond in nič drugega ne paše in tudi bolj rjava moram bit - ma neeee, to je ugly...I don't want to be (more :P) ugly!
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jan 2010 18:19
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aA bo kakšna slikca?
Sicer pa ne vem, zakaj nam ne bi smelo biti všeč kaj na nas samih, kot da se lahko samo kritiziramo. Prav je, da nam je všeč in se tudi pohvalimo (pa ne govorim zdaj o pretirani samovšečnosti).


Jooj, sem decembra cele dneve previsela (ok, delala ko budalo pa res) v Müllerju in sem čisto pozabila, ups. Sej maš prav.. samo js imam ful filing da bo kdo kaj narobe vzel če se pohvalim... Eni imajo ful tanko mejo No, sej meni so zelo všeč še moje ustnice (kadar mi ne delajo preglavic zaradi izsušenosti oz. mrazu zunaj) Smile Hmm, če še oči (barvo) omenim bom pa že čez mejo? šala mala ofkors :D


Evo slikice
image file name: 2k8a91e7b8cf.jpg

Bom dodala še kakšno, samo da jih prej uredim (obrežem in pomanjšam). :)

Evo, dodajam še slikic (pismo, če se pa nism mogla odločit, se opravičavam)..

image file name: 2kfa9ea28cd1.jpgimage file name: 2k3da75ea510.jpgimage file name: 2kea7721c5b8.jpg


Prva je slikana včeraj z mobitelom (ravno sem nekaj si probala v MNG in sem se spomnila, hihi), spodnje tri so pa slikane z digitalcom.. hm, v prvi polovici septembra. Big smile V resnici so grozno ravni, tako kot na spodnjih slikicah... Zelo je odvisno od svetlobe tud kakšne barve izgledajo, pod določeno zgleda še moj ogromen narastek čisto blond.

Narastka mam pa.. hm, veliko? Milo rečeno, namreč v prvih dnevih marca bo eno leto(), kar sem si nazadnje dala pramene po gornji polovici glave.. you do the math koliko cm meri narastek na kateri sliki, ful vglavnem, ma sm zanemarjenka ena
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2010 13:55
Povezava do prispevka
Ni mi sicer jasno, da se ti nič ne vidi narastek - super! Wink I like it!
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
rozikica86
Starost: 37Pridružen: 8. jan 2010Prispevkov: 44Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jan 2010 15:35
Povezava do prispevka
Jaz pa si jih barvam na temno blond oz. svetlo rjave. Barvo pa imam Redken T8, 30%.
0
Nazaj na vrh
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jan 2010 0:05
Povezava do prispevka
AngelEye tnx (hitra pa sem, ni kaj, hehe)

No, sicer sem pa vedela da bo nekaj takšnega... bolj se približuje eno leto od zadnjih pramenov, bolj se meni zdijo moji lasje vedno bolj temni in nujno potrebni osvežitve What to do??

Konec februarja mam planirano it k frizerju in nekako vem da se bom v tem času še (vsaj) petkrat premislila kaj in kako - malo pomoči prosim Sej vem, da je kr neki vprašanje in dilema samo ko sem pa sama tako grozno neodločna da joj!

Še dodatni problem pa je, da ne vem kaj naj s striženjem - tole mi predstavlja še večjo dilemo in težavo kot novi prameni - da ali ne? Obup

Sej grem poiskat kakšno primerno temo za te druge nasvete in mnenja, da nebom kregana.

Hm, šele zdej vidim, da tudi moje vprašanje nekako bolj paše v temo o barvanju las? Bo tudi tukaj ok in lahko pustim ali naj raje premaknem sporočilo v drugo temo? + a imamo kakšno temo o striženju, oblikah, ipd.. če se slučajno katera spomne, pa jo jutri lahko tudi sama poiščem.. zaenkrat na prvih par straneh ni kakšne ustrezne ali sm pa samo jaz že preveč zaspana
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 20:49
Povezava do prispevka
Jaz bi ti priporočala kakšne tanjše pramene, če želiš barvo osvežiti. Sicer pa tako dolgih las skoraj ne bis trigla, ker so tak lepi in dolgi Big smile Jaz lahko le sanjam o taki dolžini Wink Če si pripravljena na krajšo frizuro in verjameš, da te bo frizerka postrigla kot želiš (npr. pokažeš kako slikico) potem poskusi...sicer pa moraš sama vedeti kaj in kaj...brca v rit ne bo pomagala Big smile
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 22:26
Povezava do prispevka
Po moje mnenju nobeni (no mogoče se najde kakšna izjema) ženski, ki ima temnejšo polt in zraven še temne oči, ne paše blond barva. Pa moda gor ali dol.
 
Jaz sem pa čist skandinavske polti in mi blond 100000% krat bolj paše kot pa moja naravna mišja rjava, ki mi jo je po nesreči podarila mati narava. Tudi ona se kdaj zmoti. S tem se vsi strinjajo, ki so videli moje stare slike. Izgledam kot bolna.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 22:51
Povezava do prispevka
AngelEye sej vrjetno bo tako, pač novi prameni tko kot zdej zadnje dve leti, samo po vrhu glave in le malo svetlejše, toliko da mi osveži Smile Striženje na kratko? Joooj NE Probala pred leti pač in bila grozno nesrečna doolgo časa (dokler pač niso lasje zrasli so kr par cm pod rameni; striženje konic vključeno) in si nekako sploh ne upam Tako da nič bat - dolgi bodo še vedno, samo koliko dolgi je vprašanje.. Nazadnje me frizer sploh ni htel stričt (komej je ene 2cm odrezu)  upam da me zdej bo malo bolj pogumno, da gre to kar je zanič konic stran.

Samo nekako se ne morem odločit za fru-fru, ali ja ali ne.. kolegice pa tud ne pomagajo - 1/3 za, 1/3 proti, 1/3 neodločeno.. Meri se pa recimo sploh noče z mano o tem pogovarjat (kao da nima pojma, razen če se odločim pobarvat na temno in postrič na kratko, pol pa lahko pomaga)

Aja, pa še ena dilema.. sama nisem niti pomislila na to nikoli sama sem bolj med malimi (160cm) in ena kolegica mi pa rekla da se naj precej postrižem, ker me tako dolgi lasje naredijo še bolj majhno *smajli.k.se.praska.po.glavi* Zdej nevem, al je to samo ona fovš (ker se je sama postrigla na paž in ji je žal) al je pa res kaj na tem??

Sinthija čisto nič ne vrjamemo - foto dokaze! prosim??
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2010 23:00
Povezava do prispevka
Ah, daj no...da te dolgi lasje še pomanjšajo...jaz imam 165 cm in se ne počutim ravno majhno, moja sekica je 160, starejša od mene +4 in jo dolgi lasje čist nič malo ne naredijo (optično manjšo kot je v resnici). Pomoje te lahko bolj pomanjša kakšna obleka ipd. ne pa lasje...svašta kaj vse ne slišim.

Če pa ima kakšna to z dokazi podkrepljeno pa na dan z besedo, dokler pa se ti, Keya, dobro počutiš pa v eno uho noter in drugo ven. Ko prideš od frizerja pa nove slikice Wink
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
keya
Starost: 37Pridružen: 20. mar 2008Prispevkov: 782Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2010 23:12
Povezava do prispevka
AngelEye hvala! Big smile Sej se je meni zdelo, da je samo malo fovš ker se je sama postrigla na paž (iz dolžine nekje konec lopatic) Samo planiram pa se postričt tam med 5cm in 10cm.. če ne drugega bo "mokra glava" malo lažja! Big smile Sicer pa pride frizer na vrsto čez kakšen teden, dva - do takrat se bom pa itak še vsaj 3x premislila kaj naj naredim s fru-frujem

Mogoče bo res kakšna slikica, če bom res faaajn pogumna (že za te gor sm zbirala pogum zelo dolgo časa; Tanja ta čas že itak čisto pozabila, haha)
0
Nazaj na vrh
AngelEye
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2006Prispevkov: 3479Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 10. feb 2010 16:40
Povezava do prispevka
Lahko si narediš čisto redek fru fru (tanjša plast krajših laksov) in ko se navadiš (če se) se greš postrič v gostejšega ali pa tistih nekaj laskov potem pustiš rasti. Tako sem jaz naredila...potem sem imela gosti fru fru (ali kako naj se izrazim), potem sem si puščala dolge, pa ko že skoraj šli za uho spet postrigla...no zdaj imam pa že dolge Big smile

Sem pa ugotovila, da rabim nujno redno strič konice, drugače ne bom imela nikoli lepih dooolgih las, kot pred dvema letoma. Likalnik pač uniči lase...dejstvo, kljub vsem žaubam, preparatom, balzamom, kremicam, oljem...če je uničeno je že uničeno.
All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (W. D.)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Barva las
Stran 12 od 13
Pojdi na stran 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Mirno lahko rečemo, da je dogodek Met Gala največja modna noč!