Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Zelen korektor

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
crystal
Starost: 40Pridružen: 24. sep 2006Prispevkov: 527Kraj: TolminStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2009 16:13
Povezava do prispevka
Dobiš ga v spletni trgovini Čarodejka.
0
Nazaj na vrh
Veronika13
Starost: 38Pridružen: 21. jul 2007Prispevkov: 234Kraj: VsepovsodStatus:Offline
Objavljeno: 3. sep 2009 16:16
Povezava do prispevka
Tudi jaz imam Goshevega (tekoč, z mini čopičkom), vendar nisem najbolj zadovoljna. Pri prekrivanju mozoljev izgleda zelo neenakomerno. Če pa hočeš zabrisat zeleno packo, takoj vse izgine.
 
Mislim, da bi bil boljši Artdeco (v sticku), kolikor sem ga sprobala v Muellerju. Je kremen in enakomerno pigmentira. Imam pa bež varianto tudi doma in je odličen.
Vse, kar želite, da bi ljudje storili vam, storite tudi vi njim.
0
Nazaj na vrh
k4jch
Starost: 35Pridružen: 14. avg 2006Prispevkov: 3629Kraj: Nad oblaki Status:Offline
Objavljeno: 8. sep 2009 12:34
Povezava do prispevka
Jaz ga imam od Avene  zeleni del, vsebuje salcilno in suši mozoljčke. Jaz sem zelo zadovoljna.
"A girl must be two things: classy and fabulous" Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
majchicu
Starost: 31Pridružen: 15. avg 2008Prispevkov: 38Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jul 2010 4:32
Povezava do prispevka
Jaz  pa uporabljam za prekrivanje rdečice naslednji set, ki pa ne  vsebuje samo zelenega korektorja, ampak tudi korektor za prekrivanje mozoljev, pa highliter in pa nek korektor svetle pink barvo ki naj bi posvetlila kožo  oz prekrila podočnjake.
 
Wetnwild COVER ALL, concealer palette.
 
Kupila sem ga v Tuš drogeriji, stane samo okoli 4 eur.
 
 
0
Nazaj na vrh
CocoLouise
Starost: 33Pridružen: 28. okt 2010Prispevkov: 19Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 15:26
Povezava do prispevka
Zelo dober je Chanelov zelen korektor.. Sama ga uporabljam že leta in sem nad njim navdušena! Dobro prekriva tako podočnjake kot nepravilnosti..
“Fashion fades. Style is eternal.”
YSL
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 15:32
Povezava do prispevka
Imaš rdeče podočnjake? 
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
CocoLouise
Starost: 33Pridružen: 28. okt 2010Prispevkov: 19Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 16:12
Povezava do prispevka
Nimam ravno težav s podočnjaki, pač zjutraj so malo bolj vidni.. Zato mi je ušeč ta korektor, ker vse tako dobro prekrije in osveži obraz..
“Fashion fades. Style is eternal.”
YSL
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 16:21
Povezava do prispevka
No, saj nisem prepričana, kako zelen je korektor, ampak presenetilo me je, da ga uporabljaš na podočnjakih. Ker praviloma bolje delujejo oranžno-roza korektorji. Ampak če si zadovoljna z rezultatom, super. 
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 17:17
Povezava do prispevka
KrvavaMeri je napisal/aImaš rdeče podočnjake? 

Moji so ciklamni.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
**barby**
Starost: -14Pridružen: 27. nov 2004Prispevkov: 1374Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 23:12
Povezava do prispevka
KrvavaMeri je napisal/aImaš rdeče podočnjake? 

Jaz imam rdečo-rjave Sleepy
Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure.
Helen Keller
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2010 23:53
Povezava do prispevka
A bi to bilo uporabno maybe?
 
 
vir: designwashere.com
 
Rdeče torej prekrijemo z zelenim, vijolične z rumenim... kaj pa hardcore sive kot pri meni npr.? Pa da se ne vseda v gube?
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2010 0:45
Povezava do prispevka
O podočnjakih imamo temo Podočnjaki - korektor za podočnjake, bomo tam nadaljevale debato o podočnjakih.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. jan 2011 10:11
Povezava do prispevka
Jaz imam eno zelo n00bovsko vprašanje . Spravljam se k nakupu korektorja, pa mi nekatere čisto osnovne stvari niso ravno jasne. Za prekrivanje rdečih madežev je najprimernejši zelen korektor - ampak ali se po nanosu zelena barva nevtralizira? Oziroma drugače rečeno - je potrebno po zelenem korektorju uporabiti še kožnega ali puder? Spomnim se, da sem gledala par tutorialov, kjer so punce najprej uporabile tekočo podlago za izenačitev tena in nato z zelenim korektorjem prekrile posamezne nepravilnosti . Uglavnem, vrstni red mi ni čisto jasen. Oziroma niti ne vem dobro kaj sploh iščem , želim pa prekriti posamezne rdeče madeže (od bivših nečistoč ali nove nepravilnosti), brez, da bi zato potrebovala velike količine tekočega pudra.
Kar se tiče konkretnih izdelkov, pa sem prečesala KMM in so mi najbolj v oči padli AD (1, 2) in MAC (1, 2). Me pa zanima tudi kako je z izbiro odtenka kožnega korektorja - ali mora biti v istem odtenku kot puder ali morda za odtenek svetlejši?
Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 14. jan 2011 10:38
Povezava do prispevka
- Če imaš korektor prave zelene barve - pastelne ali bolj močne - ga moraš nevtralizirati, zlasti če je na koži vidna zelena (ali včasih mrtva siva) barva. Če imaš korektor v bolj olivno zeleni ali rumeno zeleni in se ga da nanesti brez vidnih sledi na koži, niti ni ne potrebuješ nevtralizacije čez.
Nevtraliziraš lahko z dodatno tanko plastjo tekočega/kremnega pudra ali korektorja. Oboje naj bo v enaki barvi, ki je identična tvoji koži.
(Predvsem) za nepravilnosti nikoli nočeš imeti presvetlega pudra, ker to potem deluje enako kot highlighter in pozornost usmerja na mozolje.

- Če te skrbi, da bo vidna zelena barva, si mogoče lahko zazačetek kupiš katerega rumenega, ki zelo dobro nevtralizira rdečico in še bolje vijoličaste fleke od starih nečistoč.
Meni je zelo všeč EDM mineralni korektor v odtenku Sunshine. Ima pa ga tudi AD med Camouflage Cream korektorji.

- Najbolje če naneseš, kot si sama videla, tekoči puder (če ga uporabljaš ali sploh potrebuješ), zeleni korektor in po potrebi še čez nekaj v barvi tekočega pudra ali tvoje kože, če ga ne uporabljaš.
Tak postopek se priporoča iz dveh razlogov: (1) če naneseš prvo tekoči puder, že zakriješ nekoliko nepravilnosti in ne potrebuješ tako veliko korektorja, in (2) če bi prvo nanesla korektor, bi ga odstranila s nanosom tekočega pudra.

Če sem na kaj pozabila odgovoriti, kar pocukaj me za rokav.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. jan 2011 11:07
Povezava do prispevka
Vse jasno, najlepša hvala KrvavaMeri . Zdaj me čaka samo še ključna faza - nakup in izbira pravih izdelkov/odtenkov .
Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Zelen korektor
Stran 2 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.