Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Neutrogena Acne Stress Control

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2009 17:13
Povezava do prispevka
Info: (nekateri) izdelki te linije G.PureActive imajo (tudi) alko na 2. mestu.

To za Neutrogeno nisem vedela, bo treba probati kak izdelek te linije. Mi bo zelo prav prišel, sem namreč prespala/preskočila puberteto, ko naj bi bila, sedaj -na stara leta- pa temu ni in ni ne konca ne kraja
(leta in leta se že vleče, gre iz slabega na hudo in hujše, le vsake svete dočakam kake dva dni brezhibne kože na obrazu, nato pa jovo na novo).


Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
minb
Starost: n/aPridružen: 1. jul 2009Prispevkov: 32Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 11:47
Povezava do prispevka
A sem prav razumela, da gre tule za drugo neutrogenino kremico kot je ta ki je v dm visibly clear oil -free? 

Katero bi bilo pa bolje uporabljati na zelo mastni koži neutrogeno ali garnier pure? Kako naj se odločim - najboljš bi bilo sprobat pa vsen, če je kdo drug že sprobal, morda?

Ma ker tale Garnier Pure je pa tudi eno je krema eno je pa na pumpico, pa pomoe tud krema, samo najbrž razlika ni samo v pakungi... ktera je zdej prava?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2009 13:05
Povezava do prispevka
Ja, to je druga. Katera bo tebi boljša (morda pa bosta celo obe super), pa boš videla, ko boš probala.
Na pamet ne vem, katera je prava, mora pa pod imenom pisati, da ima 2 % salicilne kisline.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2009 22:26
Povezava do prispevka
Danes sem iskala to kremo od N., pa je nisem našla. Sem bila v Kranju (tušdrogerija, mueller, dm...). Povsod videvala le ta oranžne embalaže od Neutrogene, mogoče je isto/podobno, a vseeno razni pilingi, toniki, ...kreme nisem opazila. Zdaj pa nič več ne vem!?

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
LittleStar
Starost: n/aPridružen: 29. avg 2007Prispevkov: 20Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. avg 2009 21:16
Povezava do prispevka
V Mullerju v MB imajo zdaj akcijo, da če kupiš Neutrogena spot stress control Daily scrub, dobiš gratis še spot stress control lotion za obraz(v normalni velikosti), tako da se to res splača Wink
Piše na embalaži New ampak najbrž gre za isto stvar kot acne stress control Smile Edino nikjer na embalaži nisem zasledila koliko % salicilne sploh vsebujeta izdelka? V prejšnjih postih sem prebrala da 2% zdaj na embalaži pa nikjer ne piše koliko...
0
Nazaj na vrh
krneki
Starost: -14Pridružen: 16. jan 2006Prispevkov: 76Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2009 2:32
Povezava do prispevka
A to je govora o "Oil-Free Acne Stress Control 3-in-1 Hydrating Acne Treatment"
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. sep 2009 14:46
Povezava do prispevka
Jaz imam to, desno:


Embalaža je čisto mini, 40ml. Dobila sem jo pa v Müllerju, KR.

Od Neutrogene prodajajo še eno z mentolom: http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=761 (to sem imela prej, pa me mentol peče) in pa mislim da je še ena v beli embalaži
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
Katjuschka
Starost: n/aPridružen: 21. apr 2009Prispevkov: 113Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. okt 2009 23:02
Povezava do prispevka
Tudi jaz uporabljam Neutrogeno Spot stress control, čeprav nimam veliko mozoljev.  Uporabljam jo nekje vsak drugi večer, če imam izbruh, pa vsak zvečer. Imam manj mozoljev (skoraj nič), tisti, ki nastanejo, pa po dnevu ali dveh izginejo (tudi podkožni mozolji). Deluje tudi pri ogrcih (nos,brada), pore niso toliko zamašene. Koža je gladka.   Vmes je več kot 1 teden nisem uporabljala in so se začeli pojavljati mozolji, pa tudi ogrci so bili bolj vidni. Moram reči, da je pri meni učinkovita in deluje. Sedaj mi gre proti koncu prva tubica in jo bom ponovno nabavila.
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2009 13:49
Povezava do prispevka
Če katero zanima, je v Mullerju (vsaj v Velenju) akcija, da zraven pene za umivanje obraza iz iste linije dobiš še tole kremo v normalni velikosti, za 6eur...
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Maisie
Starost: n/aPridružen: 13. nov 2007Prispevkov: 807Kraj: Planet ZemljaStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2009 20:54
Povezava do prispevka
Mi lahko kdo pove kje v MB lahko kupim tole kremo od Neutrogene?:(
Kupila sem napačno ker drugae v Mullerju in Dm-u niso imel:(
Na moji piše: Oil Free moisturizer - nikjer ni omenjene salicilne!
Prosim za pomoč!
"Iskanje odličnosti pomeni, da poskušamo dati vse od sebe pri vsem, česar se lotimo."
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. dec 2009 8:50
Povezava do prispevka
V našem DMju tudi nimajo te kreme. Taka mora bit kot na slikici zgoraj. Kaj pa, če jo zamenjaš in kupiš kaj drugega za to vrednost? Pa ti jo nekdo zrihta iz drugega kraja, ali pa probaš z Garnier Pure Active, če je ta bolj pogost...
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Maisie
Starost: n/aPridružen: 13. nov 2007Prispevkov: 807Kraj: Planet ZemljaStatus:Offline
Objavljeno: 6. dec 2009 10:04
Povezava do prispevka
Sem že poizkusila Garnier Pure active pa mi ne odgovarja. Bom jo danes poizkusila zamenjat. Upam le, da lahko to naredim v katerem koli Dm-ju, ker sem jo kupila ravno v tistem, ki mi je najbolj odročen.
 
A bi bila katera tako dobra in mi priskrbela tapravo kremico?
"Iskanje odličnosti pomeni, da poskušamo dati vse od sebe pri vsem, česar se lotimo."
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2009 13:32
Povezava do prispevka
v dm blizu mene je nimajo, okoli mullerja pa žal nič ne bom hodila ta teden 
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. okt 2010 18:38
Povezava do prispevka
To kremo bodo prenavljali ali pa jo bodo ukinili. Baje.
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Charlie
Starost: n/aPridružen: 4. jan 2009Prispevkov: 257Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. dec 2010 11:32
Povezava do prispevka
A kdo ve, če se še da kje dobiti to kremo: Neutrogena Spot Stress Control Visibly Clear Feuchtigkeitscreme?
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Neutrogena Acne Stress Control
Stran 4 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.