Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Lush kreme za obraz

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
snezinka
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2008Prispevkov: 3Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. sep 2008 14:22
Povezava do prispevka
Hvala za dobrodošlico in lep pozdrav tudi vsem ostalim. Se beremo kaj.
0
Nazaj na vrh
sillyblond
Starost: 41Pridružen: 28. jul 2008Prispevkov: 766Kraj: Dežela NijeStatus:Offline
Objavljeno: 18. sep 2008 14:45
Povezava do prispevka
The Body Shop ima sedaj kolekcijo Seaweed, ki je za mastno in problematično kožo. Prav tako pa se mi zdi dobra kolekcija Tee Tree Oil...majo dnevne, nočne kreme, tonike, mleka in še veliko vsega. Malo si tam poglej. Smile
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2008 13:43
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

GlamShine je napisal/aZanima me ta nova krema od Lush - Vanishing cream, ki jo tako na veliko hvalijo. Jo je katera ze uporabljala? Bi se rada prej prepricala, ker je kar draga. Se da dobiti testerje v Lushu?


0
Nazaj na vrh
sillyblond
Starost: 41Pridružen: 28. jul 2008Prispevkov: 766Kraj: Dežela NijeStatus:Offline
Objavljeno: 18. nov 2008 19:33
Povezava do prispevka
Jaz sem jo pri cimri probala in sem se odločila, da jo kupim ko mi zmanjka Vichyjeve, ker se res lepo in hitro vpije. Kožo sicer ne matira, kot obljubljajo pri Lushu a meni je vseeno super. Zjutraj sem se rahlo bolj svetila na t-predelu kot pri Vichy kremi a mislim da bo mi za zimske dni super odgovarjala. Testerje se da dobit, ampak moraš ful lepo prosit in se najprej pol ure pogovarjat s trgovko o tej kremi. Smile :) Vprašaj, meni sicer niso dali, so pa dali moji kolegici. Smile
Glede sestavin pa mislim da je edina Lusheva krema brez kakavovega masla in da je zato toliko bolj primerna za bolj mešano kožo. Za mastno se mi mogoče še vedno zdi pretežka. Pač vsakemu drugače ustreza.
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 19. nov 2008 18:44
Povezava do prispevka
 
Jaz imam Vanishing Cream na preizkušanju, jo bom tudi ocenila. Sicer prijetna, bolj lahka (me ne bi motilo, če bi bila še malo bolj) ... to, da matira, ni res (kot je že omenila sillyblond). Mene edino moti malo preveč močan (vsaj zame, no) vonj sivke.
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
birka
Starost: n/aPridružen: 16. feb 2007Prispevkov: 88Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2008 19:18
Povezava do prispevka
Sem šibala danes na bankomat na LB in nič "hudega" sluteča naletim na LUSHEVO trgovinico v Mariboru. Sem bila kar fino presenečena. Odprli so jo baje ta ponedeljek, nahaja pa se v ulici med Limonijem in Ljubljansko banko. Se mi je malo zbledlo od vseh teh vonjav, pa sem na hitrico kupila bombačno vrečo iz Fair Trade trgovine z njihovim logotipom, mi je bla ful simpatična. In zdaj mi cela soba diši po Lushu, se je sirota navzela vseh vonjav 
Bonbon
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2008 19:34
Povezava do prispevka
Ooo, to pa je res super novica! Končno dobivamo te trgovinice tudi v Mariboru Smile Samo denarnica bo v nevarnosti
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 28. jan 2009 17:58
Povezava do prispevka
mene pa zanima če je katera morda že preizkusila lushevo Paradise Regained Moisturizer
z zaščitnim faktorjem?

http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=8939

na KMM ni še nobene ocene, mene pa predvsem zanima če so UVA in UVB filtri pri Lushu zanesljivi?
Na kremici je sicer nalepka, da je testirano na japoncih ...ne vem ali jim je za zaupat?

Imam sicer v mislih še eno njihovo kremico z ZF - Ultra Light. to sem že imela pa mi ni napačna za čez zimo, ampak si nisem na jasnem ali je zanesljiva zaščita ali ne.


"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 17:39
Povezava do prispevka
lilja4ever je napisal/a
 
Jaz imam Vanishing Cream na preizkušanju, jo bom tudi ocenila. Sicer prijetna, bolj lahka (me ne bi motilo, če bi bila še malo bolj) ... to, da matira, ni res (kot je že omenila sillyblond). Mene edino moti malo preveč močan (vsaj zame, no) vonj sivke.
 
Kako ste kaj zadovoljne s to vanishing kremico? Na MUA je zelo pohvaljena in predvsem tiste s kombinirano kožo so nad njo navdušene.
Jaz bom probala dobit kak tester te kremice.Namreč vse naravne kreme so mi premastne, ali pa se mi zdi kot da se nebi namazala.Se mi pa zadnje čase koža nenormalno masti po čelu.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 17:50
Povezava do prispevka
Bi se kateri dalo prepisat sestavine od te Vanishing? 
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. feb 2009 18:44
Povezava do prispevka
Na netu so tile:

LUSH vanishing cream

Linseed Infusion (Linum usitatissimum) , Water (Aqua) , Rose Water (Rosa centifolia) , Lavender Honey Water (Lavandula augustifolia) , Organic Grapeseed Oil (Vitis vinifera) , Honey , Stearic Acid , Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis) , Witch Hazel Extract (Hamamelis virginiana) , Fair Trade Shea Butter (Butyrospermum parkii) , Cetearyl Alcohol , Triethanolamine , Camellia Oil (Camellia japonica) , Lavender Oil (Lavandula augustifolia) , Neroli Oil (Citrus amara) , Geranium Oil (Pelargonium graveolens) , Glycerine , Tincture of Benzoin (Styrax benzoin) , *Geraniol , *Limonene , *Linalool , Perfume , Methylparaben , Propylparaben

Uf tile zadnji mi sploh niso všeč.
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2009 21:12
Povezava do prispevka
Sem testirala tole kremico.Je super lahka in se hitro vpije.Mene malo spominja na Sukijevo velvet cream.Me pa je skoraj kap,ko sem videla njeno ceno.Stane skoraj 30evrov.Za tak denar in glede na sestavine imam raje Suki kot tole kremo,ki sploh ni popolnoma naravna.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2009 9:07
Povezava do prispevka
Hvala, Baby.  Mislim, da bom ostala pri preverjenem. V teh zimskih razmerah ne bi tvegala z nečim, kar lahko dodatno draži.
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 13. mar 2009 12:49
Povezava do prispevka
ali je do sedaj katera že preizskusila kremo Lush Paradise Regained Moisturizer
?

jaz sem preizkusila tester pa mi je kar o.k. ne morem se pa odločiti ali je sukijeva velvet morda boljša? edino kar me moti pri sukijevi je, da je za mojo suho kožo, vsaj v tem času, premalo, ne vem pa kako bo poleti? je morda katera preizkusila obe in bi mi znala svetovati?

Sestavine Lusheve so pa naslednje:
Green Tea Infusion (Camelia sinensis), Organic Almond Oil
(Prunus dulcis), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Water (Aqua), Stearic
Acid, Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Butyl
Methoxydibenzoylmethane, Fresh Green Grapes (Vitis vinifera),
Glycerine, Fresh Pineapple (Ananas sativus), Fair Trade Organic Cocoa
Butter (Theobroma cacao), Sandalwood Oil (Santalum album), Cedarwood
Oil (Juniperus virginiana), Rose Absolute (Rosa centifolia), Olibanum
Resinoid (Boswellia carterii), Triethanolamine, Cetearyl Alcohol,
Geraniol, *Citronellol, *Limonene, *Linalool, Perfume, Methylparaben,
Propylparaben.

teli parabeni na koncu niso ravno neka sreča.

"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
GlamShine
Starost: 42Pridružen: 7. maj 2008Prispevkov: 166Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jul 2009 9:15
Povezava do prispevka
Obnavljam temo Smile

Predkratkim sem naročila Lush Grease Lightning, ki naj bi bil odličen za aknasto kožo. Zanima me, če ga je katera že preizkusila, če ne pa lahko pokomentirate sestavine, zanima pa me tudi, če je komedogen. Na nekem drugem forumu je ena rekla, da bi grape juice znal mašit pore.

Sestavine: Thyme; Rosemary and Tea Tree Infusion (Thymus vulgaris;
Rosmarinus officinalis and Melaleuca alternifolia), Organic Aloe Vera
Gel (Aloe barbadensis), Sea Water, Grape Juice (Vitis vinifera),
Lavender Oil (Lavandula angustifolia), Witch Hazel Extract (Hamamelis
virginiana), *Limonene, Perfume, Methylparaben
* Occurs naturally in Essential Oils
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Lush kreme za obraz
Stran 2 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.