Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

MAC negovalna kozmetika

kajcheeka
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 83Kraj: s sončKiii mojmii :)Status:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 11:17
Povezava do prispevka
Toliko se govori o MAC dekorativi .. oh in sploh kvalitetna & tri četrt Planetovk jo obožuje Smile .. Pa mi je kapnilo, da o negovalni pa ne duha ne sluha. Če je že dekorativa tako waau, bi mogla bit pa tut negovalna, ane?
 
Je katera že kaj sprobala? Sestavine?
Fashion is not simply the matter of clothes. It's in the air, born upon the wind.
0
Nazaj na vrh
majckena
Starost: 40Pridružen: 13. jul 2005Prispevkov: 1791Kraj: Daleč od oči, daleč od srcaStatus:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 13:34
Povezava do prispevka
Jaz še žal ničesar nisem poskusila, pa nimam niti nekega namena, saj mi "naše" negovalne linije dobro služijo za precej manj denarja. 
Sicer pa natančno ne vem kaj vse imajo: vem da obstajajo neki toniki, kreme za obraz pa še nekaj, tako da ne morem konstruktivno komentirati. ;)  
0
Nazaj na vrh
kajcheeka
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 83Kraj: s sončKiii mojmii :)Status:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 15:52
Povezava do prispevka
Ja saj isto sem rekla jaz - je naše dovolj dobro Tongue
samo potem te ta MAC tako pritegne, da bi imel vse.. in mi ne da miru negovalna.. še posebej zanimivi so mi fixers-i .. ene kar čez MU pošpricaš  zlo zanimivo zveni, pa me prav prsti srbijo .. če je MAC tako ali tako ne bi usekala mimo
 
No, ve katera druga kaj več? (Kakšno moxy bi rable, ane :P)
Fashion is not simply the matter of clothes. It's in the air, born upon the wind.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45017Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 15:58
Povezava do prispevka
Mislim, da je MAC negovalna hudoooo uboga po sestavinah.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
kajcheeka
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 83Kraj: s sončKiii mojmii :)Status:Offline
Objavljeno: 26. jul 2008 20:03
Povezava do prispevka
Res? Kje se pa da videt sestavine?
Dobroo, bomo pa pri naši ostali Smile
Fashion is not simply the matter of clothes. It's in the air, born upon the wind.
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jul 2008 17:08
Povezava do prispevka

Ja, sem enkrat gledala sestavine njihovih krem in mi niso bile všeč (predvsem zato ker se izogibam parabenov če se la da, MAC jih ima pa v vseh kremah). Sicer se ne spomnim kje sem jih našla, mislim da je bil nek tuj forum...
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
kajcheeka
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 83Kraj: s sončKiii mojmii :)Status:Offline
Objavljeno: 27. jul 2008 22:59
Povezava do prispevka
Ahaa ..
Če gre katera punca v MAC-a, bi se ji dalo malo poštrefit po sestavinah? Tongue
Fashion is not simply the matter of clothes. It's in the air, born upon the wind.
0
Nazaj na vrh
offo
Starost: 122Pridružen: 30. jan 2007Prispevkov: 2298Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jul 2008 23:04
Povezava do prispevka
Hm, tudi mene to zanima... Imam namreč možnost dobit MAC za vsaj -30% redne cene, tako da sem razmišljal, da bi kaj poskusil...
Kakšen predlog?
"I don't think, I just walk." (Paris Hilton)
"Če ti, povem po pravici, sploh ne vem kaj bi in kok bi kej mazal." (neznani avtor)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45017Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 11. nov 2008 16:12
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

kiiiara je napisal/aMene pa zanima, če katera uporablja kremo za obraz od
MAC-a? Kakšne so izkušnje? Imam mešano kožo in me zanima katera krema
bi mi ustrezala. Sedaj uporabljam kremo Clinique superdefense
combination oily to oily pa se mi zdi da mi je malo premalo
vlažilna. 



Potem spodaj naneseš vlažilni serum, ni ti treba menjati tako fantastičnega izdelka za podpovprečnega (za najbrž celo višjo ceno).
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
MAC negovalna kozmetika
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.