Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Paž

Pojdi na stran 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2012 17:38
Povezava do prispevka
Zaščito sem vedno uporabljala, ampak očitno ni bila dobra (ali imam pa res tako občutljive lase). Zdaj se že kakšni dve leti sploh ne feniram. Letos poleti sem si jih zlikala po DOLGEM času za krst sestričen in sem dobesedno uničila vsaj zadnjih 3-5cm las (uporabila zaščito) Ouch
Khm, v katero temo se naj preselim? Embarrassed
moonchild
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 1. nov 2012 17:46
Povezava do prispevka
kakšen likalnik pa imaš? in pa koliko časa stojiš z njim na enem mestu? to je res čudno, da bi se ti lasje tako hudo uničili. in seveda ob enem zelo neprijetno Unhappy
0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2012 17:50
Povezava do prispevka
Remingtonovega, čisto navadnega. Pred kakimi štirimi leti sem dala okrog 20, 25e. Dokaj hitro potegnem, ker mi takoj polika. Smo enkrat s kolegicami se skupaj urejale za ven in sem jaz imela svoj likalnik s sabo in so bile vse čisto šokirane, kako je zlikal, sploh niso znale delati z njim (čeprav si sicer likajo lase). Mogoče je pa premočen/prevroč?
moonchild
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2012 17:53
Povezava do prispevka
Sem ali sem.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
flafi
Starost: 35Pridružen: 31. okt 2005Prispevkov: 2017Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2012 19:17
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
Flafi, kaj pa likanje ali vsaj ravnanje z električno krtačo? Slednja ne uniči las.


Likala ne bi, električno krtačo bom pa preizkusila, hvala za nasvet! Če bo učinkovita, se morda končno res odločim za paž. Ali je med kodralnikom in električno krtačo kakšna razlika? Google mi nič ne koristi pri tem, ker mi vztrajno meče ven samo električne krtače za govedo. Ne vem kaj namiguje
Everything you’ve ever wanted is on the other side of fear.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2012 19:37
Povezava do prispevka
Jaz imam tole in si z njo lahko kar precej zravnam kodre, niso pa lasje taki, kot polikani z likalnikom, ampk takih niti nočem. Gre bolj za oblikovanje oz. usmerjanje npr. "na noter". Uporabljam pa skoraj samo debelejšo krtačo, tanjša je za res kratke.

Krtača na vroč zrak Remington AS700 Dry&Style
vir: mimovrste
0
Nazaj na vrh
Srebrna
Starost: 53Pridružen: 7. mar 2012Prispevkov: 182Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 12:31
Povezava do prispevka
Jaz sem že skoraj celo življenje v paž frizurci..krajši, daljši varianti(kakšnih 2x mi je celo pasalo ;). Imam tanke lase ,ki se hitro trgajo, zdaj se ne sušim več z okroglo krtačo ampak z bolj ploščato(vmes so naravne ščetine)
Stanje je precej boljše, lase lepo zgladi tako da ne rabim likalnika in izognem se temu da sem taka ko fuzbal žoga v glavo (beri: preveč na okroglo,imam tudi okrogel obraz).
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 14:02
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aPa saj če bi imela paž ali daljše takoj, ne po pol leta do letu preraščanja in enako časa kretenskem videzu, bi še šlo, ne pa da poskusiš, si 1 leto videti butelj in nato (spet) ugotoviš, da to ni to.
A se ti ne zdi, da se marsikatera ženska nikoli ne postriže na kratko ravno iz tega razloga? Če imaš sicer kratko frizuro, se lahko kadarkoli postrižeš nazaj na kratko, obratno pa ne gre, ko gredo lasje enkrat stran, morajo leta in leta rasti nazaj. In butelj izgledaš veliko dlje.

Sicer mi je pa smešno slišat, da je tista slika brezvezna. Frizura je daljši paž z resicami in fru-frujem na stran, lasje so krasni, gladki. Kaj pa ji manjka? Ne razumem obsesije s teksturo in volumnom las, ki so na otip čisto hrapavi in se zatikajo od vseh packarij. Dead Sploh pa, a niso ravno krajši lasje brezvezni, ker so prekratki, da bi se sploh karkoli z njimi dalo naredit? Daljši paž še vedno omogoča kodre, spenjanje na vrhu glave ali na strani in podobno.

Sicer kaj pa nekaj takega:

image file name: 2k4b4e227390.jpg

Vir: Fanpop.com
Meni sicer sploh ni všeč, ampak to bi bila neka prehodna oblika med kratko frizuro in pažem.
Nazadnje urejeno 3. nov 2012 18:02; skupaj popravljeno 2 krat
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 15:19
Povezava do prispevka
No, leta in leta ravno ne, vsaj ne pri normalni rasti las.

Ja tista frizura je meni (pod)povprečna, brezzvezna, dolgočasna in take nisi slučajno ne bi imela. Vsi ostali nalepljeni paži so mi bolj všeč.

Glede ostalega pa no comment, sem že vse v zvezi s tem povedala (pa ne le jaz) na temi kratki lasje. Tudi brezzvezno je (očitno) relativno, a ne? Tako, kot je meni tista frizura 'kr neki', so tebi najbrž (vse) kratke. Še dobro, da imamo različne okuse, če ne bi bilo presneto dolgočasno.

Slike se pa ne vidi.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 17:50
Povezava do prispevka
Zdaj bi se moralo videt. Tudi prej se je, ne vem, kaj se je potem zgodilo.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 17:55
Povezava do prispevka
Ne vidim.
(Ostale vidite?)

Magari mi pošlji na mail in bom jaz naložila.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 17:58
Povezava do prispevka
Ne, ne vidim slike.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 18:03
Povezava do prispevka
V Safariju se je čisto normalno videlo. Sem v Firefoxu zdaj naložila sliko, pa povejte, če se vidi.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 18:05
Povezava do prispevka
Ja, zdaj pa je OK.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2012 18:07
Povezava do prispevka
Zdaj se pa vidi.

Ja, cute, ampak na mladih, šlank in luštnih itak vse izpade lepo. Pobrito, v preraščanju, kratko, dolgo ali brez.

Zdaj pa se selim v temo kratki lasje, ker tu bom OT.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Paž
Stran 8 od 11
Pojdi na stran 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.