Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kavitacija

Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
K89
Starost: n/aPridružen: 13. maj 2011Prispevkov: 4Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. maj 2011 17:43
Povezava do prispevka
Res hvala za odgovor. Sem bila že skoraj čisto odločena da grem. Če ima katera še kakšen predlog glede salona v Ljubljani kjer so usposobljeni in imajo ugodne cene se priporočam Smile
0
Nazaj na vrh
K89
Starost: n/aPridružen: 13. maj 2011Prispevkov: 4Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. maj 2011 0:31
Povezava do prispevka
Ima katera izkušnje v FEE STUDIU v bljižini Celovške ceste???
0
Nazaj na vrh
summertime
Starost: 34Pridružen: 6. sep 2009Prispevkov: 628Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jul 2011 17:39
Povezava do prispevka
Mene pa zanima kako je s kovinskimi vsadki v telesu? Imam namreč zobni implantant, to je verjetno kontraidnikacija kajne? 
0
Nazaj na vrh
vodika
Starost: n/aPridružen: 4. jan 2007Prispevkov: 52Kraj: ljStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2011 15:33
Povezava do prispevka
Ali ima katera izkušnje s salonom Lotus v okolici Ljubljane. Opažam , da imajo dostikrat akcije na inernetnih straneh s popusti. Njjihove cene so zelo nizke, zato me zanima, če ima katera izkušnje. Skrbi me namreč strokovnost kozmetičark.
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. feb 2012 18:44
Povezava do prispevka
Citiram iz druge teme:
 
angel30 je napisal/a
Pozdravljene, zanima me če ima katera izkušnje s kavitacijo na rokah. Meni so jo odsvetovali.
Prosim za informacije
0
Nazaj na vrh
veronica307
Starost: 48Pridružen: 8. sep 2011Prispevkov: 277Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 11. mar 2012 13:25
Povezava do prispevka
Pozdravljene,
zanima me če ima katera od vas izkušnje z salonom VITTA v Kranju. Imajo precejkrat popuste in ugodnosti pa me zanima če se splača pri njih vzeti tretmaje (4xkavitacija, 4x radiofrekvenca, 4x Body Wrapping) v smislu ali so usposobljeni oz. če pravilno izvajajo kavitacijo, da nebi metala denarja v smeti.
Hvala
 
 
dodajam:
za menoj je prvi tretma kavitacije(pa ne vakumske-da ne bo nesporazumov). Sem šla v zgoraj omenjen salon. Po prvem tretmaju se mi nič ne pozna manjši obseg trebuha(pa imam kar šlaufek) na žalost upam, da bodo rezultati po naslednji treh tretmajih.
"She smelled the way the Taj Mahal looks by moonlight." Raymond Chandler
0
Nazaj na vrh
armyBITCH
Starost: 38Pridružen: 17. maj 2006Prispevkov: 1678Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2012 9:31
Povezava do prispevka
Punce a je še kaj novega na temo zdravja in kavitacije?Brskam po netu, pa nič kaj pametnega ne najdem (beri: same reklamne članke kako je to oh in sploh fajn Smile ) Jaz bi šla na ene tri tretmaje zaradi trebuha, ampak ne na račun zdravja....
Life begins at the end of your comfort zone
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 12. jun 2012 11:23
Povezava do prispevka
mislim, da sem že v parih temah med vrsticami pisala kakšna je bila moja izkušnja s kavitacijo, ki mi sicer sploh nikoli ni šla po glavi. potem sem se pa po spletu okoliščin kar naenkrat "znašla" na kavitaciji Big smile

in tudi jaz sem do tedaj slišala same pohvale in kako je to fajn, da škodit že ne more Big smile no potem pa mi je ravno škodilo. sicer se nisem poglobila kaj točno je šlo narobe oz. kaj je bil problem, ampak lahko povem, da sem se po kavitaciji počutila izjemno slabo.

delala mi je na spodnjem delu trebuha, zgornji del pa sem imela po postopku kot okamenel, slabega počutja sploh ne znam z besedami opisat, grozno sem se počutila. potem je do konca tedna nekako počasi pominilo, potem sem šla pa spet, ker nisem bila povsem prepričana, če je to samo prva reakcija, ali je pa slučajno časovno sovpadalo s prvim postopkom kavitacije in me je mučilo kaj drugega.

no, po drugem postopku sem bila deležna povsem enakih težav Confused potem pa nisem šla več. naj še povem, da kljub povsem pravilni prehrani nisem v teh 14 dneh med kavitacijo shujšala niti grama in to se je nadaljevalo še približno teden po tem, ko sem bila tam zadnjič. zdaj mi gre končno spet vse po starem (preteklih 8 dni, danes je 9. dan po tem, ko sem spet začutila normalno, dobro počutje).

mislim, da to ni tako nedolžen postopek in tako oh in sploh fajn v vseh okoliščinah in za vsako telo. ne vem pa kako bi se človek drugače prepričal, ali mu ustreza ali ne, kot da proba Smile
0
Nazaj na vrh
veronica307
Starost: 48Pridružen: 8. sep 2011Prispevkov: 277Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2012 9:30
Povezava do prispevka
Živjo,
jaz imam za seboj 4 tretmaje (zgoraj omenjene) in lahko zame potrdim, da je bilo neuspešno vse skupaj žal  in kavitacije ne bom več ponovila. Problemov nisem imela.
Sem pa naročena na posvet v Lineasnella, bomo videli, kaj mi bodo rekle. Gre se mi samo za zmanjšanje obsega trebuha.
 
LP
"She smelled the way the Taj Mahal looks by moonlight." Raymond Chandler
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2012 12:56
Povezava do prispevka

Veronica, za manjši trebuh oz. obseg pasu priporočam zeleno kavo v kombinaciji z gibanjem in zdravo prehrano. Smile





Citiram v ustrezno temo:
 

Ronya je napisal/aPo kavitaciji je pomembno, da se greš v roku 6 ur gibat, pa da piješ kakšne čaje (kopriva, breza) in pred kavitacijo narediš čistilno kuro za jetra s pegastim badljem. Kakšne težave ste pa imele? Slabost al kaj? Enkrat sem nekje brala, da je občutek, kot, da bi se čist preveč najedel in ne moreš nič. Verjetno zaradi preobremenjenih jeter.


gita je napisal/ajaz sem imela obutečk kot bi imela kamen v želodcu, izredno slabo počutje nasploh. gibala pa sem in pila, ampak očitno je bila zame še vedno prevelika obremenitev.
Nazadnje urejal/a PlanetLepote 4. maj 2017 11:37; skupaj popravljeno 2 krat
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Ronya
Starost: 37Pridružen: 3. jul 2012Prispevkov: 60Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2012 12:57
Povezava do prispevka
Jst pa hvala bogu nisem čutila nobene slabosti po kavitaciji, sem pa googlala in prebrala, da je po kavitaciji skoraj obvezna limfna drenaža, ki pomaga odplakniti maščobo iz telesa. Lahko si jo ubistvu tudi same delamo in sicer, da z rokami potiskamo/masiramo noge od spodaj na gor in na rokah od zapestja do rame. Pa reden piling kao tud pomaga, čeprav ne vem, meni se zdi več kot na 2 tedna že pretirano
Aja, pa velik tekočine je dobr spit, že prej in po posegu + miganje ofkors.
 
 
 
Združeni zaporedni sporočili. Če želiš kaj dodati, prosim, če uporabiš funkcijo Popravi/Izbriši to sporočilo. Hvala.
bubica10
0
Nazaj na vrh
BarbaraH
Starost: 33Pridružen: 1. sep 2012Prispevkov: 2Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 23. dec 2012 15:42
Povezava do prispevka

Živjo!

Se opravičujem, da vlačim staro temo ven, ampak saj je še aktualna Smile

Mene pa zanima, če ma katera izkušnje s kavitacijo in ostalimi tretmaji v salonu SPA Organic Babšek v Ljubljani, ker majo večkrat ponudbe na teh straneh s kuponi Smile

Pa lepe praznike! Wink

0
Nazaj na vrh
mateja11
Starost: 58Pridružen: 27. maj 2014Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. maj 2014 19:38
Povezava do prispevka

Sem poskusila kavitacijo pa ni bilo nekih opaznih rezultatov, edino kar da rezultate je LPG, poišči na googlu "lpg odpravljanje celulita"

0
Nazaj na vrh
Iiiines
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2016Prispevkov: 3Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. maj 2016 19:53
Povezava do prispevka
BarbaraH je napisal/a

Živjo!

Se opravičujem, da vlačim staro temo ven, ampak saj je še aktualna Smile

Mene pa zanima, če ma katera izkušnje s kavitacijo in ostalimi tretmaji v salonu SPA Organic Babšek v Ljubljani, ker majo večkrat ponudbe na teh straneh s kuponi Smile

Pa lepe praznike! Wink

 

Bila v omenjenem spaju lani. Naredila sem terapijo 9x kavitacija in 9x dodatni tretma za spodbujanje nastajanja kolagena. Z reziltatom sem bila zelo zadovoljna, končno sem imela lepe noge , manj so meme bolele pri delu, velikos tojim, manj zatekale v vročih poletnih dne... Letos grem urejati tudi roke
. Definitivno bom ostala redna stranka saj imajo tudi zelo znosne cene, kar je zame še kako pomembno saj imam boleznesko stanje lipoedem, abnormalno kopičenje maščom, ki ga zdravstvo ne krije in tako strošek ostaja na mojih plečih.
Sama si zakupim kupone in tako dam kor 20e na trtema.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kavitacija
Stran 16 od 16
Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.