Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Derma E

Pojdi na stran 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 6. jun 2012 20:14
Povezava do prispevka
Ninaaka, kot jer že Bubica predlagala - krema piknogenol, če bi rada tudi delovanje proti nečistočam, pa s čajevcem.

Snapi, 'navadne' dnevne kreme, ki bi nudila zadostno UV zaščito, žal ni. Zato vse uporabljamo kreme za zaščito pred UV sevanjem na morju. Za dovajanje antioksidantov lahko spodaj naneseš kakšen lahek serum ali tonik.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
SNAPI
Starost: 46Pridružen: 3. jun 2012Prispevkov: 12Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 20:34
Povezava do prispevka
Aha, ja to mi ni bilo nikoli jasno..torej se kreme lahko "mesajo" med sabo oz dam svojo" kremo in cez kremo za soncenje..
Potem je ubistvu tista glavna nega(hrana za kozo) Smile obraza zvecer?
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 6. jun 2012 20:38
Povezava do prispevka
Najbrž ti bosta 2 kremi ena čez drugo - sploh v poletni vročini - preveč, zato je bolje, da spodaj naneseš le kak kakovosten tonik. Smile
Zaščita z antioksidanti pa je potrebna non stop, še zlasti čez dan, ko je koža izpostavljena radikalom onesnaženja, UV sevanja ipd.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
SNAPI
Starost: 46Pridružen: 3. jun 2012Prispevkov: 12Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 20:47
Povezava do prispevka
Estee L. day wear uporabljam drugace... Samo najbrz te kreme za soncenje ne vsebujejo antioxidantov ? Sorry k tok sprasujem 
hvala ti....danes si narocim izdelke Derma E  Smile

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 6. jun 2012 20:52
Povezava do prispevka
SNAPI je napisal/aEstee L. day wear uporabljam drugace... Samo najbrz te kreme za soncenje ne vsebujejo antioxidantov ?

Ne vem - najbolje, da napišeš vse sestavine, pa bomo videli.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
London
Starost: 30Pridružen: 4. feb 2011Prispevkov: 48Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 16:06
Povezava do prispevka
Živjo planetke! Smile
Zanima me, kaj mi bolj priporočate, Eveny Radiant Overnight Peel ali Vitamin A Pore Refining Gel? Kakšne so razlike, zdi se mi da je gel z vitaminom a bolj nežen, imam prav?
Moja koža je mešana, ponoči uporabljam piknogenol gel (po potrebi dodam kremo Ester C), čez dan pa zaenkrat še TS SPF 15 (še v lovu za dobro kremo z višjim faktorjem za čez poletje, tudi tu lahko priskočite na pomoč).

Hvala Embarrassed
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 7. jun 2012 19:34
Povezava do prispevka
Imaš kakšne nečistoče, pigmentne madeže ...?

Pore Refining Gel je načeloma primernejši za mastno in/ali nečisto kožo, Radiant za normalno/suho in/ali pigmentne madeže. Smile
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
London
Starost: 30Pridružen: 4. feb 2011Prispevkov: 48Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 21:17
Povezava do prispevka
Ja, Tanja, naenkrat približno 2-5 mozoljčkov, ogrce po nosu in kar nekaj madežev starih mozoljev na čelu in bradi. Confused
0
Nazaj na vrh
ninaaka
Starost: n/aPridružen: 5. maj 2012Prispevkov: 32Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2012 18:59
Povezava do prispevka
Odlocam se med dnevno kremo derma e pycnogenol kremo ali pycnogenol gelom...imam pa mesano, zaradi upoeabe differina izsuseno povrhnjico, mocno nagnjena k masenju por...zato se bolj nagibam h gelu, saj se mi zdi sestavinsko bolj ustrezen kozi nagnjeni k mozoljem.kaj pravita?:-) sedaj uporabljam tudi tonik pycnogenol ampak me mika tudi tusti s hialuronsko kislino...nekako se mi zdi sestavinsko prav tako boljsi...kaksni nasveti?
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2012 20:58
Povezava do prispevka
Od mene žal ne. Embarrassed Obe liniji se mi dopadeta. Koža je krasna. Mozoljčkom podobne zadeve se mi delajo ne glede na izdelek...torej je zdaj moj zaključek tak, da razlog tiči drugje in ne v negi. Ogrci se mi pa ne delajo (no...minimalno - kakšen sem ter tja, kar je zanemarljivo).

Glede na tvojo izsušeno povrhnjico morda hiaulornska krema ali gel. Mogoče...? Wink




Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
ninaaka
Starost: n/aPridružen: 5. maj 2012Prispevkov: 32Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2012 22:01
Povezava do prispevka
Pomoje se bom odlocila za pycnogenol gel..tale s hialuronsko kislino se zdi dobra, vendar me je malo strah, da mi ne bi masila por saj ima na 6,7 mestu ze pitencialno komedogene sestavine...

Imam pa eno vprasanje za TANJO Smile 1 Glede tonika pycnogenol...na drugem mestu je glycerin...ki naj bi bil komedogen, razen ce ni rastlinski ( imam prav? ) nikjer med njihovimi izdelki ne najdem tonika, ki na vsaj prvih 5,6 mestih ne bi imel glycerina ali ce nima te pa ima kaksno drugo, zame neustrezno- komedogeno- sestavino...ali se pa motim in glycerin v konkretnem toniku( pycnogenol) ni potencialno komedogen...hvala za info...
0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2012 22:18
Povezava do prispevka
Danes sem prvič uporabila gel z glikolno in salicalno, ampak sem imela nekaj težav pri nanosu... Zato me zanima, koliko "pumpic" porabite za celoten obraz? Jaz sem morala stisniti kar ene parkrat, pa se mi zdi, da je to malo pretirano... Mogoče rabim samo malo prakse, da se navadim nanašat ta tekoči gel?

Kupila sem si tudi Evenly Radiant nočno luščilo... Zdej me pa zanima, kako naj to kombiniram z gelom? Naj uporabljam izmenično vsak večer in izdelek, ali naj nekaj časa uporabljam enega in potem drugega?

Hvala za odgovore! Smile
0
Nazaj na vrh
Mariposa07
Starost: 34Pridružen: 30. avg 2006Prispevkov: 246Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2012 23:05
Povezava do prispevka
Katera pa je dobra krema z antioksidanti? (saj vem da bi lahko malo pobrskala po PL, ampak res nimam časa Unhappy :)  )
0
Nazaj na vrh
ninaaka
Starost: n/aPridružen: 5. maj 2012Prispevkov: 32Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2012 23:05
Povezava do prispevka
Po mojem mnenju ne smes pretiravat z nanosom gela, torej namazi na tanko, izogibaj se predelom okoli oci...kar se pa tice tistega pilinga pa mislim, da bi ga lahko uporabljala 1 krat 2 krat na teden namesto gela. Skratka moj nasvet je, da si z izdelki skromna, mazi na tanko, ne pretiravaj. Pa ne pozabi na zascitni faktor cez dan!


 
Mariposao07... Kaksno kozo pa imas, suho, normalno, mastno, obcutljivo? Sem kar prestudirala kozmetiko zadnje casi in tudi jaz se pridruzujem vsem odvisnikom derma e :-)
 
 
 
 
 
Zaporedni sporočili združeni.
Iza
 
 
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2012 14:35
Povezava do prispevka

Mariposa07 je napisal/aKatera pa je dobra krema z antioksidanti?

Vse so OK, bogate z AOK. Se mi zdi, da nobena ni težka (z izjemo Avocado & E kreme, ki je za malo bolj suho kožo in seruma iz linije TS), tak da če imaš normalno/mešano kožo, z nobeno ne boš zgrešila.

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Derma E
Stran 72 od 100
Pojdi na stran 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.