Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Catrice laki za nohte

Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. okt 2011 14:49
Povezava do prispevka
Citiram v ustreznejšo temo iz splošne teme o Catrice dekorativi:
 
ursYY je napisal/av mb v europarku v mullerju sem takoj po otvoritvi trgovine videla lake catrice, zdaj pa jih ni več za videt, sem bila kar razočarana...
 
estelle je napisal/av mb v europarku v mullerju sem takoj po otvoritvi trgovine videla lake catrice, zdaj pa jih ni več za videt, sem bila kar razočarana...
UrsYY kje pa si jih iskala? So bili tam med Bourjois in Maybelline dolgo časa na tistem stojalu za Catrice lake. Drugače pa imajo dekorativo tudi tam, ko prideš notri in greš na desno (kjer so parfumi ipd.). Sem ravno prejšnji teden videla novo Artdeco LE tam.
Pa ne vem če niso Catrice lake imeli tam ko prideš notri, v tistih prozornih plastičnih posodah, kjer so običajno akcijske stvari. Mogoče se pripravljajo na celo Catrice stojalo, kjer bodo tudi novi laki (novi jesenski asortiman).


Slučajno sem odkrila njen blog, super je videti. Thumbs Up
 
Hrca je napisal/aDupe za Black pearl naj bi bil Captain Sparrows Boat. V bistvu logično, že po imenu

image file name: 2k691fee9a59.png
vir: frauhaesinsbeautyrummel.blogspot

image file name: 2kad0c910e80.png
vir: frauhaesinsbeautyrummel.blogspot

image file name: 2k82cbb77c96.png
vir: frauhaesinsbeautyrummel.blogspot

 
Pulcina je napisal/aA morda katera ve, če se pri nas dobi tale lak, Black Beauty?


polishtopia.blogspot.com
 
Akasha je napisal/aMeni to izgleda kot LE...
 
Pulcina je napisal/aJa, meni tudi, samo nimam pojma katera LE.
 
estelle je napisal/a
Pulcina, sicer ne vem če so bili LE ali ne, so pa to stari Catrice laki (Nail Couture linija), v stari embalaži. Tako da po mojem ga lahko dobiš le preko kakšnega swapa, ali pa mogoče na eBay.de, če bi si ga tako zelo želela.
 
kokola je napisal/a
a je še katera opazila,da imajo laki drugačen čopič kot so ga imeli prej? ne vem ali sem jaz naletela na slab čopič,samo je res obupen..
 
estelle je napisal/a
Hmmm, imam Marilyn&Me in se mi je čopič zdel enak (če ne še boljši). Ozek, ploščat in lepo se je razprl. Če si dobila kakšnega "cvetočega", zna biti slaba roba.
 
Martina01 je napisal/a
Imam Captain Sparrow's Boat in se mi zdi, da čopič ni bistveno nič drugačen od tistih starejših. Se mi je pa že zgodilo, da sem kupila lak brez čopiča.
 
teycha28 je napisal/aV Avstriji imajo po novem tudi v DMu celotno Catrice stojalo! Nisem pa ne v Müllerju ne v DM našla ta novega bleščečega rdečkota
 
Baucek je napisal/a
Misliš Marilyn? Jaz ga namreč imam. Če ga ne boš našla drugje ...
 
kokola je napisal/a
jaz sem v MS videla prejšnji vikend vsaj enih 5 Marylinčkov Wink Če bi vedla, bi jih nakupila za Vas Smile
 
Alena je napisal/a
Kaj se dobijo novi odtenki lakov tudi tam kjer imajo le stojala za lake? Bi rada Marylin dobila, pa je bilo v torek le malo stojalo lakov in nobenega novega.
 
Hrca je napisal/aZdaj so dobili del novih lakov, ki so seveda nametani v košari od Essence stojalu. Tako da mogooooče se teoretično kaj premika. Čeprav dvomim, ker Miss sporty še kar veselo polnijo.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2011 16:54
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:
 
Blazy84 je napisal/aZa Catrice lakce bom torej morala v LJ oz. KP, rada pa bi imela vsaj 4 odtenke (200, 220, 280, 230...)
Kako je torej z lakom London's weather forecast, je ukinjen ali ne, kot je ena planetka omenila? Samo ta ali še kateri iz te linije?
 
kokola je napisal/aLondončka ni več.. Mu je pa en Essence dokaj podoben - you're a heartbreaker.Če te zanima-zs Smile
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
Blazy84
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2011 18:46
Povezava do prispevka
kokola, hvala za namig...
po spodnji sliki sodeč mi je Catrice dosti bolj všeč, Essence zgleda da ima bolj grob shimmer (načeloma mi shimmrasti laki niso všeč, razen izjem) in povleče bolj na zelenkasto, LWF je meni dosti lepši siv odtenek.
image file name: 2kcc1fd122ba.jpg   image file name: 2k6ce6ccd373.jpg
Vir: nihrida.com


Skratka škoda ga je , berem, da tudi Lost in mud in From dusk to dawn nista več ista v novi liniji, čeprav ime ostaja enako. Pa ravno ta dva sta bila tudi na moji WL. Ja, obožujem taupe, sive ipd. odtenke.

Ima nova linija mogoče kakšen lep mauve-taupe odtenek s krem finišem?
Nazadnje urejeno 4. nov 2011 15:48; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
greti
Starost: 38Pridružen: 6. dec 2010Prispevkov: 587Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2011 21:47
Povezava do prispevka
Na tej slikci catrice zelo sivo zgleda... a nima kar veliko zelene v sebi?

A pri Misslyn pa ni nobenega podobnega?
0
Nazaj na vrh
Lunča
Starost: n/aPridružen: 14. mar 2006Prispevkov: 1075Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2011 23:29
Povezava do prispevka
Blazy84 je napisal/aSkratka škoda ga je , berem, da tudi Lost in mud in From dusk to nista več ista v novi liniji, čeprav ime ostaja enako. Pa ravno ta dva sta bila tudi na moji WL. Ja, obožujem taupe, sive ipd. odtenke.


Tadva odtenka (če misliš v creme taupe izvedbi, dupe za particulere) se sigurno še dobi v kaki manj prometni tuš drogeriji.... (mislim, da sem jih mogoče dva tedna nazaj videla v Domžalah, je pa tudi v Kamniku menda ena tuš, kjer je catrice), bi rekla da se ti splača pogledat.

Mislim, da sem jih videla kakšen teden nazaj še v Müllerju BTC, verjetno če malo pobrskaš nebi smela biti problem. Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2011 23:31
Povezava do prispevka
Jaz lahko pogledam med svojimi, mislim da bi vsaj enega od teh dveh morala imeti, če se prav spomnim, nisem pa sigurna (ZS ;).
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
cveti
Starost: 39Pridružen: 22. apr 2008Prispevkov: 70Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. nov 2011 23:34
Povezava do prispevka
Ta srebrn Chanel pa Catrice sta pa praktično identična 
0
Nazaj na vrh
kokola
Starost: 23Pridružen: 13. feb 2008Prispevkov: 3747Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2011 9:02
Povezava do prispevka
Blazy84 je napisal/akokola, hvala za namig...
po spodnji sliki sodeč mi je Catrice dosti bolj všeč, Essence zgleda da ima bolj grob shimmer (načeloma mi shimmrasti laki niso všeč, razen izjem) in povleče bolj na zelenkasto, LWF je meni dosti lepši siv odtenek.Skratka škoda ga je
 
Malenkost. LWF je res lepši, a kaj ko ga žal ne prodajajo več, tako da mislim, da boš prej našla kak dupe kot pa imela srečo kje naletet na LWF.Lahk pa daš oglas,da ga iščeš.. Wink

All I've learned from my mistakes is that I can't stop repeating them.
0
Nazaj na vrh
ninnna
Starost: 39Pridružen: 18. jan 2006Prispevkov: 2123Kraj: pod kovtromStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2011 13:27
Povezava do prispevka
Bom pogledala popoldne, če še imam LWF v škatli za prodajo, poročam.
How come Barbie never got pregnant? Ken always came in another box
0
Nazaj na vrh
Blazy84
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2011 15:44
Povezava do prispevka
Danes sem čisto slučajno odkrila Catrice lakce v eni Tuševi drogeriji (planetke z Goriške - v Tolminu), kamor običajno ne zahajam, danes pa sem po dolgem času hodila po trgovinah v mojem domačem kraju in poglej ga zlomka - bila nadvse presrečna.Nisem jih niti najmanj pričakovala v Tušu... sem pa že mislila v Muller v LJ samo za to.

Nimajo velikega izbora barv, so pa rekli, da jih bodo naročili še. LWF, Clay-ton, My Hero in Lost in mud niso imeli, From dusk to dawn pa mi v živo ni bil všeč, čeprav mi je na sliki čudovit.

Itak pa zdaj ugotavljam, da je Lost in mud dokaj podoben Most wanted od Essence, ki pa ga imam, tako da se lahko malo potolažim

image file name: 2kf2983a1637.jpg vir: madamemaquillage.blogspot.com

image file name: 2ka65f5370c0.jpg vir: nailjunkie.com


Vzela sem Plum play with me in Pool party at night.

ninnna - LWF mi je že ponudila ena prijazna planetka, hvala vseeno

Kako se pa vidi, ali gre za staro ali novo linijo - razlika v embalaži, ime linije?




Nalaganje slik s potencialno konkurenčnih spletnih strani ni dovoljeno. Prosim, da si prebereš pravila za nalaganje slik in navajanje virov, ki so objavljena na vsakem podforumu.
Hvala,
Tanja

edit: ni bil moj namen, sicer pa mi to, katere so konkurenčne strani, še vedno ni povsem jasno
Nazadnje urejeno 4. nov 2011 19:21; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
ninnna
Starost: 39Pridružen: 18. jan 2006Prispevkov: 2123Kraj: pod kovtromStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2011 16:19
Povezava do prispevka
Tako, LWFja imam, manjka 4 mm in Claytona tudi, ga manjka manj kot polovica.

Lahko ti ju podarim.

edit: šele sedajle videla, da lwfja že imaš...
How come Barbie never got pregnant? Ken always came in another box
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2011 19:04
Povezava do prispevka
Blazy84, Plum Play With Me je tako leeep, boš videla! Zaenkrat je še vedno moj najljubši, sem pa ga ravno porabila do konca, tako da nujno rabim novega!
0
Nazaj na vrh
Blazy84
Starost: n/aPridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2011 19:33
Povezava do prispevka
Izgleda, da imam ta lakec (Plum...) v novi verziji, ker je glede na swatche na netu moj nekoliko drugačen - ni tako močno vijola odtenek, ampak bolj umirjen, toplejši, temnejši... je možno, da je spremenjen?
0
Nazaj na vrh
Barbye
Starost: n/aPridružen: 9. avg 2006Prispevkov: 310Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2011 10:08
Povezava do prispevka
Se vklapljam v razgorov Smile Jaz imam pa samo Catrice rumen lak, pa se mi sploh ne dopade.
Pri nanosu sem komaj spravila prvi nanos gor, pri drugem sem že obupala (sem mislila da sem imela le slab dan, a sem probala še 3x pa vedno isto Unhappy )
 
Tako da, če katera potrebuje rumeni lakec (Bye,bye birdy) naj me kontaktira na ZS
Vse kar prebereš je napisano z razlogom
0
Nazaj na vrh
Hrca
Starost: 34Pridružen: 22. okt 2010Prispevkov: 863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2011 10:11
Povezava do prispevka
Ja, ta lak je grozen. Meni uspe priti skozi z 2 slojema, če se RES potrudim, drugače 3 obvezno. Ampak to je pač lastnost rumenih lakov, da znajo biti muhasti pri nanšanju, ostali Catrice laki so superduper. 
There are clubs you can't belong to, neighbourhoods you won't live in, schools you can't get into. But the roads are always open.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Catrice laki za nohte
Stran 11 od 22
Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.