Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Modni nasvet - 2. del

Pojdi na stran 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41
Lexie
Starost: 34Pridružen: 10. okt 2010Prispevkov: 41Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 20:14
Povezava do prispevka
Teatime jz sem zraven dala Catrice Plum play with me in mi zgleda super. Ker je nekako ista barva, samo drug odtenek.
Ali pa tisti Opi, ki je njegov "dupe", ne spomnim se imena ampak se mi zdi, da je iz Shrek kolekcije.
0
Nazaj na vrh
gita
Starost: 41Pridružen: 28. nov 2004Prispevkov: 17636Kraj: t.Status:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 20:34
Povezava do prispevka
ja, na vijola grejo taupe barve odlično, sem ravno včeraj ugotovila Smile
 
opi - over the taupe
vir: moja slika
 
ali pa sephora by opi - metro chic
vir: moja slika
 
z drugimi, intenzivnejšimi, celo vijola odtenki bi morala pa kar lepo ujet vsaj topel/hladen odtenek - glede na obleko, če ne je boljše izbrat povsem drug odtenek, npr. kakšno sorodno barvo - mogoče bo livvy predlagala kakšno Wink
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 20:34
Povezava do prispevka
Lexie: U super, hvala za idejo! Bom poskusila tudi to kombinacijo, še celo imam ga doma in lahko preizkusim kako pride . Saj sem se tako na daleč tudi nanj spomnila, ampak ne vem zakaj sem imela v spominu, da je bolj topel odtenek .

Gita: Mmm ! Itak se mi ob tvojih swatchih vedno sline cedijo . Problem je, ker morem upoštevati še barvo čevljev zraven, ki je takšna:  

image file name: 2k40d0329009.jpg

in potem brskam po swatchih in se mi na koncu že vse zdi enak odtenek. Se mi pa zdi, da je pri tej kombinaciji dusty vijola mauve in peščeno taupe (ojoj, ne znam manj zakomplicirano opisati ) treba biti še posebej pazljiv, ker je lahko takoj par čisto različnih nians oz. odtenkov in je potem vse čisto nametano .

Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 20:45
Povezava do prispevka
Teatime, za kakšno priložnost pa gre? In kako zadržana si pri barvah?
Omenjene možnosti se slišijo zelo dobro, še posebej všeč so mi popolnoma prekrivne taupe/nude variante. Čeprav bi bila bolj navdušena nad presenetljivimi odtenki lakov - živo rumena, petrolej , temno zelena, klasična rdeča, kraljevsko modra, koralna. Nekaj, kar bi poživelo nevtralne dodatke in precej zamolklo barvo obleke, ki je btw krasna.

Sporočilo bom pustila v tej temi, ker je edina še primerna tema, Kombiniranje barv, namenjena bolj kombiniranju oblačil. Tukaj se mi zdi, da potrebuješ ravno modni nasvet, ne teorije, kako in zakaj dve barvi pašeta skupaj. 
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 20:55
Povezava do prispevka
KrvavaMeri, hvala ! Sem vedela, da sem pozabila najpomembnejši podatek - gre za poroko, zato se mi zdi najprimerneje res nekaj bolj zadržanega oz. umirjenega (čeprav se mi kraljevsko modra ali petrolej sliši krasno). Potem je najbrž res najbolje, da razmišljam v taupe/nude smeri (itak obožujem takšne odtenke ), ker že glede čevljev nisem povsem prepričana, če sploh pašejo zraven (ker imajo drugačen podplat) in ne želim biti all-over-the-place. Ali pa si bom umislila kakšne preprostejše, enobarvne in bo vse skupaj malo lažje. Ojoj, mislim, da se mi malo vrti .
Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 21:14
Povezava do prispevka
A čevlji so Tommyjeve taupe espadrillke? Kolikor se spomnim, ni ravno najenostavnejša taupe za skombinirati.
Jaz po zadnjih podatkih navijam za petrolej lak.  
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. jul 2011 22:39
Povezava do prispevka
Ja, točno te! Saj sem vedno manj prepričana, če jih bom res obula, ker imam pomisleke kako bi vse skupaj izpadlo... Sem namreč najprej imela čevlje, nato nagledano obleko, ki bi bila popolna za zraven (in, ki je - seveda - nikjer ni bilo več ), nato sem videla to zdajšnjo in se zaljubila vanjo, jo impulzivno kupila in šele doma pomislila, da jo bo morda težko skombinirati na že obstoječo obutev (da raje sploh ne začnem o razmišljati o tem, da potrebujem še clutch in kakšnen kos nakita ). Mogoče pa bi iskala kaj temno modrega - v barvi podplata? Mnjah.. Kakorkoli že - hvala vam vsem za ideje in nasvete
Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 14. jul 2011 23:31
Povezava do prispevka
Jaz bi dala poleg živo rdeč lak za nohte, brez dvoma. Če ne, se mi zdi, da bo vse skupaj preveč mrtvo, pusto in enobarvno.
(in poroka ni pogreb, da bi morale biti barve umirjene ali da rdeča ne bi prišla v poštev)
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
emchy
Starost: 34Pridružen: 11. feb 2009Prispevkov: 816Kraj: niham med ptujem in ljubljano:)Status:Offline
Objavljeno: 15. jul 2011 0:03
Povezava do prispevka
Jaz imam bolj kot ne majhno dilemo...je ta oblekca s primernimi dodatki primerna za večerni izhod?Nič gala, samo navaden žur...

image file name: 2kb05bda6505.jpg

Vir: hm.com
0
Nazaj na vrh
Janamari
Starost: 53Pridružen: 19. jun 2007Prispevkov: 3064Kraj: MBStatus:Offline
Objavljeno: 15. jul 2011 7:38
Povezava do prispevka
Gita, hvala za odgovor . Čevlji na sliki res zgledajo nekoliko "obautni". Jih grem danes še enkrat gledat .
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jul 2011 8:11
Povezava do prispevka
Emchy, za samo navaden žur sredi poletja se meni zdi oblekca popolnoma ok.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2011 15:00
Povezava do prispevka
Kaj pravite na tole torbico:
vir: ebay.com
 
vir: ebay.com
 
Naj kupim ali ne? Sem pa mislila kombinirati z črno in rjavimi detajli (pas, čevlji).
Je pa kar velika, nekje 38 cm v dolžino.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 4. avg 2011 15:20
Povezava do prispevka
Jaz sicer nisem fan animal printov, oblika mi je pa zelo všeč. Thumbs Up
 
Meri kombiniranje rjave in črne gotovo ne bo všeč. Big smile
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2011 16:35
Povezava do prispevka
^^ Me prav zanima...
 
Pa hvala za mnenje.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2011 16:49
Povezava do prispevka
Javljam se na dolžnost. 

Ja, res nisem fanica kombinacije torbice in ostalih stvari v črni barvi, ampak sicer mi ne zgleda zgrešeno (čeprav ne maram živalskih vzorcev). Všeč mi je, ker je enostavna, da tudi vzorec ni over the top.   Imaš moj blagoslov. image file name: 2k87ffd878dc.gif
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Modni nasvet - 2. del
Stran 36 od 68
Pojdi na stran 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.