Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Lakiranje nohtov

Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14
Blondie
Starost: n/aPridružen: 14. dec 2005Prispevkov: 324Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. apr 2011 20:00
Povezava do prispevka
Punce, a pred nanosom G2G počakate, da se barvni lak posuši ali kar na "mokrega" nanesete?
 
Jaz vedno počakam, da se lak vsaj na pol posuši, pa šele pol dam G2G...
 
G2G sem pa nazadnje kupila v Londonu, ker je bil precej ceneje...
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. apr 2011 15:17
Povezava do prispevka
Jaz ga dam takoj, ko končam z zadnjm prstom druge roke. In začnem G2G nanašat na 1. prst prve roke. Vmes se lak že nekoliko posuši, pa tudi, če se ne, ga nanesem takoj.
0
Nazaj na vrh
Tinchka
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2007Prispevkov: 770Kraj: CaliforniaStatus:Offline
Objavljeno: 5. apr 2011 15:28
Povezava do prispevka
Jaz isto. Itak ne uporabljam kakih lakov, ki bi se neskončno dolgo sušili, tako da se tudi meni ko sem na zadnjem prstu druge roke prvi prst prve roke že (skoraj) posuši.
 
Jaz sem Essie lake gledala v Novi Gorici, kamor jih tudi čarodejka uvaža in so bili dražji kot na internetu. Ravno takrat pa G2G niso imeli v tej naši drogeriji, tako da za tega konkretno ne vem, sem vidla samo cene za barvne lake. Tako da pomoje al ga kupiš v fizični trgovini ali prek spleta je zaradi poštnine cena verjetno tam tam.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2011 14:02
Povezava do prispevka
Tinka je napisal/aHvala.
Drugače linija sploh ni čisto ob kožici, je malo prostora vmes, samo se na slikah slabo vidi. Uporabljam pa metodo čiščenja oz. popravljanja linije z mini čopičem, pomočenim v aceton, o kateri se je nekoč nekje pisalo na PL.

magrateja, res krasen nanos in seveda nohti, barva ... vse . A prosim lahko natančneje poveš, kateri čopič uporabljaš? Morda v ustrezni temi, da ne bova OT.

Pri lakiranju pazim, da se mi lak ne razlije pod kožico. Če slučajno kaj pobegne, hitro obrišem z nohtom (s tem namenom si vedno palce nazadnje nalakiram). Ko končam z vsemi plastmi in je približno suho vse skupaj, pa popravim linijo z mini Ecotools čopičem (dobijo se v kompletu 6ih enakih), namočenim z acetonom (Afrodita Oliva). Tukaj je opisana ta metoda, s tem da moje "before" stanje niti slučajno ni tako lepo in natačno kot pri njej, hehe.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2011 18:56
Povezava do prispevka
magrateja, hvala za tole.
Ampak očitno sem jaz ekstra štorasta, ker si s tem čopičem ne znam kaj dosti pomagati. Pa imam točno te, 6 mini Ecotools. Meni se zdi premehak. Bom pa naslednjič spet poskušala.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2011 18:59
Povezava do prispevka
Pazi, da imaš dovolj močan odstranjevalec in dovolj namočen čopič - je potem že rahel poteg dovolj. No, še vedno pa lahko poiščeš kakšen drug čopič, ki ti odgovarja, lahko tudi kak tanek slikarski ipd.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 28. jul 2011 15:57
Povezava do prispevka
magrateja je napisal/aKo končam z vsemi plastmi in je približno suho vse skupaj, pa popravim linijo z mini Ecotools čopičem (dobijo se v kompletu 6ih enakih), namočenim z acetonom (Afrodita Oliva).

Kateri čopiči so to in kje v LJ se jih dobi (ali pa če mi katera, ki jih ima, enega proda)?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 28. jul 2011 16:11
Povezava do prispevka
Tako izgledajo:

image file name: 2ka4bca5dd09.jpg

fashionfreak-out.blogspot.com

Dobijo se v Tuš drogerijah. Jaz sem žal ostala na dveh, ker sem ostale podelila in pustila v Bosni, da ne nosim vsakokrat s seboj.
Se pa ne spomnim točne cene, ampak so dokaj poceni. In ni odveč, če poudarim, da so trpežni, ker jih jaz uporabljam s čistim acetonom, pa sploh niso uničeni.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 28. jul 2011 16:13
Povezava do prispevka
Hvala, KM!
Hm, samo takole so mi metlice videti kar velike. Se da s tem sploh natančno počistiti, ali bi bilo bolje, da bi bile manjše

(V LJ pa sploh ni Tuš drogerij, če se ne motim?)
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jul 2011 16:22
Povezava do prispevka
V Plavi Laguni in na Zaloški sta Tuš drogeriji. Za kakšne druge ne vem. Po moje morajo na spletu imeti seznam vseh drogerij.
Tanja, mogoče bom jaz šla v soboto v to drogerijo, če bom imela čas in ti lahko nabavim. Cel paket ali bi le enega?
 
Moram tudi jaz to probat, če bo šlo.
 
So pa čopiči kar majhni, meni se ne zdijo veliki, če jih v živo vidim.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 28. jul 2011 16:23
Povezava do prispevka
Alena je napisal/aV Plavi Laguni in na Zaloški sta Tuš drogeriji.

Aaaa, točno! Hvala, Alena! Bom šla danes pogledati in če ne dobim, te bom prosila. Hvala za prijaznost.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jul 2011 16:25
Povezava do prispevka
Zmenjeno. Kar piši mi, če ne dobiš.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 28. jul 2011 16:29
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aHm, samo takole so mi metlice videti kar velike. Se da s tem sploh natančno počistiti, ali bi bilo bolje, da bi bile manjše

Res niso najmanjši čopiči, ampak so idealno kompaktni in ščetine dovolj čvrste, da čopič nič ne cveti ob dotiku z obnohtno kožico. Zelo precizno se da odstraniti odveč lak.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
teycha28
Starost: 34Pridružen: 5. jul 2010Prispevkov: 440Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jul 2011 19:07
Povezava do prispevka
Uf, sliši se obetavno. Jaz bi imela samo enega ali dva. Če slučajno katera odstopi, takoj odkupim! 
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 29. jul 2011 16:58
Povezava do prispevka
Alena je napisal/aZmenjeno. Kar piši mi, če ne dobiš.

Mislim, da ne bo treba, mi je ena Planetka nadvse pisala in se ponudila, da mi odstopi, ker ima še 4.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Lakiranje nohtov
Stran 11 od 14
Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Raziskovalci so našli več dokazov, da ima suhi post (postenje brez hrane in tekočine) izjemen vpliv na splošno zdravje.