Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Chilly - intimna nega

magic girl
Starost: 38Pridružen: 27. jan 2007Prispevkov: 507Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2007 8:48
Povezava do prispevka
živjo
Mene pa zanima če je že kera probala CHILLY(milo za intimno nego)? Pa zanima me če mi lahko kdo pove če so sestavine primerne za intimno nego!
 
Citiram kar piše na izdelku:
Chilly Delicate Formula je novo hipoalergensko* intimno milo obogateno z naravnimi izvlečki Aloe in Hamamelisa.Chilly Delicate z novo pomirjevalno in blažilno formulo je namenjen vsakodnevni intimni negi najobčutljivejših delov sluznice. Primeren je tudi v primeru vnetij in nadraženosti ter vedno,ko je zaželen pomirjevalen učinek brez spremembe vrednosti pH.
*formula z minimalno možnostjo povzročanja alergij
 
Sestavine:Agua,PEG-80,Hydrogenated Glyceryl Palmate,Cocamidopropyl Betaine,Mafnesium Laureth Sulfate,PEG-120,Methyl Glucose Dioleate,Polysorbate 20,Disodium Laureth Sulfosuccinate,Aloe Barbadensis,Hamamelis Virginiana,Lactic Acid,Triclosan,Parfum,Butylene Glycol,Pentylene Glycol,Disodium EDTA,Propylene Glycol,Phenoxy-ethanol,Methylparaben,Ethylparaben,Propylparaben,Butylparaben,Methyl-cloroisothiazolinone,Methyl-isothiazolinone.
 
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. mar 2007 14:08
Povezava do prispevka
Nisem gledala sestavin, samo meni je modri zelo v redu, pa sem drugače velik občutljivec.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 4. apr 2007 20:17
Povezava do prispevka
Magic girl, tale je videti ok, sem pa zadnjič preverjala sestavine in tisti, na katerem piše "Fresh" (mislim, da je zelen), vsebuje derivat mentola. Zraven pa je nalepka, da priporoča slo. združenje ginekologov in porodničarjev ali nekaj takega ... no comment, po mojem se jim niti sanja ne, kaj ena sestavina na spisku pomeni!
 
Še en dokaz o NEzanesljivosti takšnih trditev ...
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. apr 2007 22:16
Povezava do prispevka
Sem preverila sestavine na modrem in je OK. Saj če ne bi bil bi jaz imela hitro težave, ampak ziher je ziher. Modri vsebuje antibakterijske sestavine ki naj bi bile naravne, kar je pomoje mumbo jumbo, ampak ne vidim nič škodljivega. Diši nekoliko sterilno po moškem parfumu, tak prijeten - nežen medicinski vonj.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
cokolina
Starost: 38Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 726Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 24. jul 2007 13:22
Povezava do prispevka
jaz sem kupila antibakterijskega..pa me zanima če je kaj narobe če ga uporabljam vsakodnevno celo leto, glede na to da j epriporočen med nosečnostjo itd itd

katere pa so te antibakterijske učinkovine?
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jun 2011 21:41
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
Magic girl, tale je videti ok, sem pa zadnjič preverjala sestavine in tisti, na katerem piše "Fresh" (mislim, da je zelen), vsebuje derivat mentola.


Jaz sem ravnokar uporabila zelene robčke Chilly Fresh. Itak nisem gledala kaj je noter, ker sem jih dobila v DM vrečki. Groza Ne vem kaj jim ni jasno, da dajo mentol noter. Na sluznico! Nenenene.
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
sweet666
Starost: n/aPridružen: 20. nov 2009Prispevkov: 477Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2011 8:31
Povezava do prispevka
Podpis! Res ne vem, kaj so mislili


0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jun 2011 21:39
Povezava do prispevka
Hvala za opozorilo!
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Veronika11
Starost: n/aPridružen: 15. nov 2011Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. feb 2012 18:39
Povezava do prispevka
Sem kupila zeleno milo Fresh in ga uporabljala parkrat po teku. Občutek je čuden, tisti mentol not je kot po pranju zob, tako zelo "frišno", skoraj "vetrovno". Zame preveč agresivno in tudi težave sem imela pol. Zdaj mam tistega roza barve in je v redu.
0
Nazaj na vrh
malalumpa
Starost: 36Pridružen: 21. okt 2010Prispevkov: 212Kraj: na lepšem :)Status:Offline
Objavljeno: 23. mar 2012 13:56
Povezava do prispevka
Mentol dajo noter? Pa sej niso normalni, se opravičujem ampak resno, adijo pamet. To ziher peče na sluznici kot hudič.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Chilly - intimna nega
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.