Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kateri šampon uporabljate?

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8
marakeech
Starost: 36Pridružen: 10. jan 2011Prispevkov: 20Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2011 14:09
Povezava do prispevka
Jaz iscem cim bolj blag sampon, ki je namenjen pogostemu umivanju las. Imam grozne lase, vcasih mi gre kar na jok. Zato me zanima, kaj priporocate.
Imam poskodovane lase, s suhimi konicami, lasisce pa se hitro zmasti. Zadnje case uporabljam Johnsons&Johnsons baby sampon ampak nevem, ce je to to. Fitoval mi ni pomagal cisto nic. Mogoce kapsule, pa se pri teh sem zasledila najvec ucinka pri nohtih. Ne mislim pa v nedogled jesti teh prehranskih dopolnil saj me malo skrbi njihov ucinek za ledvica (?).
Malo mi pomaga tudi kis razredcen z vodo, ki baje raztaplja vodni kamen. Ker nisem ravno ekspert na podrocju kozmetike, bi vas prosila, ce mi lahko priporocate kaksen sampon naj uporabljam za moje sracje gnezdo Unhappy

Naj dodam se to, da sem svojim lasem najvec skode naredila z barvami za lase in fenom (oboje nikoli vec ne bo imelo kontakta z mojo galvo PRISEZEM). Po kaksne pol leta susenja las na zraku se mi zdi, da se situacija sicer pocaaaassiii ampak vztrajno popravlja, potrebujem samo se en blag sampon. Vsi fructisi, schaume, gossi ipd. komercialna navlaka odpade.
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2011 14:19
Povezava do prispevka
Meni ustreza Alverde žajbelj (za občutljiuvo lasišče, res dobro očisti, brez silikonov itd.). Je pa pri tem šamponu, kakor pri katerekmkoli drugem glede na tvoje lase, obvezna uporaba (dobrega) balzama, tako da priporočam, da še glede tega pokukaš v ustrezno temo.
0
Nazaj na vrh
marakeech
Starost: 36Pridružen: 10. jan 2011Prispevkov: 20Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2011 14:26
Povezava do prispevka
Magrateja hvala, bom sprobala. Jutri grem v soping Smile Kupila enega od teh: Alverde zajbelj, Murnauer Totes Meer Salz ali Alkmene Teebaumol. Bom malo pogledala v trgovini potem pa se bom odlocila. Sicer mi je skoda dat 15evrov za sampon, ce mi potem ne bo ustrezal ampak bom sprobala.
0
Nazaj na vrh
Sydelle
Starost: 33Pridružen: 3. dec 2008Prispevkov: 1752Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2011 14:28
Povezava do prispevka
Mogoče najdeš kakšen predlog za šampon v tej, tej ali tej temi. Če ti ni škoda dati malo več, sta ena izmed boljših verjetno Eucerin in Allergenics.

Za prav poškodovane konice ni druge rešitve kot škarje, potem ko se razcepljenih ali polomljenih konic znebiš, je pa v primeru, da imaš suhe lase, fajn uporabljat kakšen silikon ali olje - tukaj je veliko predlogov, zame sta bila najboljša gliss kur haarspitzenfluid in orofluido. Če uporabljaš kakšen dober balzam/masko pa samo pazi, da ne pride na lasišče - to tudi meni povzroči celo štalo.

P če se ti lasišče hitro zmasti, pazi, da res dobro spereš šampon (in balzam) - ostanki povzročijo še hitrejše mastenje, meni tudi srbečico.
0
Nazaj na vrh
Jonna
Starost: -14Pridružen: 3. feb 2011Prispevkov: 18Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2011 16:32
Povezava do prispevka
Sem jih poskusila že skoraj vse in na koncu ugotovila, da mi super paše Alverde marelica in limonina trava, pa Schauma 7 Krauter (zanimivo, sem opazila da ga množično hvalite Big smile tudi meni je res super, edino kar me "moti" je malo dolgočasna embalaža).
Razni Loreal šamponi so mi lase zmastili in sploh ni bilo občutka, da sem jih oprala. Res da nisem potrebovala balzama, ampak vseeno mi niso všečni.
 
Saj ne vem, da ne bom izpadla smešna - a ima Alverde linija tudi šampon za barvane lase? (Za rjave vem da ga ima, ampak mi obupno smrdi in me to odvrača od nakupa  )
 
Balzam pa imam trenutno Garnierjev temnordeči, z arganovim oljem in brusnicami, za barvane lase. Dokler ne najdem kaj boljšega (bi kupila Tigi, pa ne vem katerega - sem izpostavila problem v drugi primernejši temi), mi ta kar paše.
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 2. mar 2011 14:37
Povezava do prispevka

Citirano iz teme Paž:

bubica10 je napisal/aEn majhen OT - kateri šampon in balzam uporabljaš?

 
Balzama ne uporabljam, ker se mi lasje prehitro zmastijo (enkrat na mesec si naredim oblogo z olivnim/avokadovim oljem).
 
Moji v Franciji odkriti najljubši šamponi pa so znamke Klorane - sem že pred časom odprla temo - bom napisala svoje izkušnje in dodala na KMM.
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
goodiva
Starost: 36Pridružen: 7. mar 2011Prispevkov: 125Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2011 9:59
Povezava do prispevka
Sicer sem nova na PL, ampak mogoče bo komu moja izkušnja pomagala. Imela sem suhe konice, lasje so zgledali obupno, lasišče pa se mi je kar hitro zmastilo (na 2 dni sm si umivala lase) pa sm po tukajšnjih priporočilih kupila Fitoval za poškodovane lase (rdeč) in mi je super. Lasje mi zdržijo celo kakšen dan več, zgledajo bolj zdravi in mehkejši so. Balzama sploh ni treba uporabit. Sem pa pred tem poskusila res svašta, vsak teden sm privlekla kaj domov (tudi Alverde, Tigi, Joico, itd), tole pa mi je res najboljše do zdaj.
0
Nazaj na vrh
LiliMarlen
Starost: n/aPridružen: 29. nov 2008Prispevkov: 576Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. mar 2011 23:19
Povezava do prispevka
Jaz uporabljam Alverde šampon za mastne lase proti prhljaju. Sem zaenkrat zelo zadovoljna z njim.
0
Nazaj na vrh
DiLeMa
Starost: 37Pridružen: 2. okt 2005Prispevkov: 1218Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2011 10:34
Povezava do prispevka
Jaz sem si ga pa ravno včeraj kupila, mi je takoj padel v oči, me res zanima kakšen bo. Nima nobenih ''tapravih'' antimikotikov (kot so npr. selenov disulfid, piroctone olamine, cinkov pirition in podobni), vsebuje pa dosti tiste zdravilne prsti, ki je glavna sestava v njihovi Heilerde liniji za nečisto kožo, ter glino. Pomoje bo super za tiste, ki imamo hitro mastno lasišče. Izgleda pa tako, kot malo razredčena Heilerde krema za umivanje obraza.

image file name: 2k036151eb13.jpg
candy-striped.blogspot.com
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.
0
Nazaj na vrh
Himawari
Starost: 122Pridružen: 3. mar 2006Prispevkov: 280Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. mar 2011 22:53
Povezava do prispevka
trenutno mi najbolj odgovarja spodnja kombinacija:

image file name: 2k848e8652a1.jpg   image file name: 2kbb869261b4.jpg

vir: loreal-paris.co.uk
0
Nazaj na vrh
jagoda007
Starost: n/aPridružen: 21. mar 2007Prispevkov: 1216Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. mar 2011 8:08
Povezava do prispevka
goodiva je napisal/a
Sicer sem nova na PL, ampak mogoče bo komu moja izkušnja pomagala. Imela sem suhe konice, lasje so zgledali obupno, lasišče pa se mi je kar hitro zmastilo (na 2 dni sm si umivala lase) pa sm po tukajšnjih priporočilih kupila Fitoval za poškodovane lase (rdeč) in mi je super. Lasje mi zdržijo celo kakšen dan več, zgledajo bolj zdravi in mehkejši so. Balzama sploh ni treba uporabit. Sem pa pred tem poskusila res svašta, vsak teden sm privlekla kaj domov (tudi Alverde, Tigi, Joico, itd), tole pa mi je res najboljše do zdaj.
 
Bomo probali!
0
Nazaj na vrh
FemmeFatale
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2009Prispevkov: 378Kraj: in his heartStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2011 9:40
Povezava do prispevka
poskusila sem ogromno šamponov, a sem zadnje čase zvesta syossu, za volumen.
0
Nazaj na vrh
jagoda007
Starost: n/aPridružen: 21. mar 2007Prispevkov: 1216Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. mar 2011 12:24
Povezava do prispevka
Trenutno sem pri koncu tega:
image file name: 2k90c98ee91d.jpg
 
Naslednjega sem pa kupila:
image file name: 2kd5a32e1222.jpg
0
Nazaj na vrh
goodiva
Starost: 36Pridružen: 7. mar 2011Prispevkov: 125Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. mar 2011 18:49
Povezava do prispevka
Kako pa diši ta Alverde grozdje-avokado? Bolj po grozdju ali...?
0
Nazaj na vrh
Ineya
Starost: n/aPridružen: 9. sep 2010Prispevkov: 2012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 13. mar 2011 21:35
Povezava do prispevka
Loreal Elseve 
Recept za srečno življenje si moramo napisati sami.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kateri šampon uporabljate?
Stran 3 od 18
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.