Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Tuje spletne trgovine s kozmetiko

Pojdi na stran 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33
cebelcka
Starost: 35Pridružen: 7. jan 2008Prispevkov: 29Kraj: DomžaleStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2011 9:56
Povezava do prispevka
Punce, mene pa zanima če katera pozna kakšno tujo trgovino kjer prodajajo opremo za kozmetike (pedikurni stol, lupa, voski, obloge ...)? Mal si opremljam doma salonček, pa slovenčki nimamo zalog 
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2011 10:54
Povezava do prispevka
Kopiram iz teme Tekoči pudri:

AngelEye je napisal/aMoram povedati, da sem si naročila na cheapsmells najsvetlejši odtenek MF Age renew, poročam, ko pride in kdaj pride. Ima katera s to spletno strajo izkušnje? Malo sem pobrskala pa nisem našla nič konkretnega.


mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
cokoladaa
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2004Prispevkov: 591Kraj: kamnikStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2011 11:34
Povezava do prispevka
rabim pomoč, al pa nasvet, če lahko katera kaj pametnega svetuje...
 
14. decembra so mi iz cherry culture poslali paket (vrednost skupaj z poštnino nekaj čez 15EUR).
paketa še do sedaj nisem dobila. kontaktirala sem prodajalca, ki mi je odgovoril, da je pošiljka verjetno zadržana na carini. kaj več da mi pa ne morejo pomagati, ker nisem naročila pošiljanja z sledljivo številko (tracking number).
klicala sem na carino in na pošto, paketa ni nikjer.
 
če se je zadeva izgubila  - ali imam sploh možnost povračila denarja (pritožba preko paypala) oz., da mi ponovno pošlejo paket?
ali je imela že katera tako izkušnjo?
 
ps; naj še povem, sem na cherry culture že naročala in je bilo vedno vse ok.
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2011 14:48
Povezava do prispevka
cokoladaa, jaz sicer nisem naročala na isti strani, sem imela pa zelo podobno izkušnjo. Že pred tabo sem nekaj naročila, pa je paket prišel šele pred malo več kot tednom dni. Mislim, da je bil problem, ker si naročila sredi decembra, ko so pošte prenasičene s pošiljkami in se vse zavleče, lahko pa tudi pozabi/spregleda/izgubi  na poti do sem.

Jaz bi optimistično počakala še kakšen teden na tvojem mestu, potem pa še enkrat kontaktirala prodajalca in se poizkušala zmenit za rešitev; če ne bo šlo, pa itak nimaš drugega, kot da res kontaktiraš paypal.
0
Nazaj na vrh
cokoladaa
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2004Prispevkov: 591Kraj: kamnikStatus:Offline
Objavljeno: 25. jan 2011 14:57
Povezava do prispevka
hvala za odgovor!
 sicer mi ni problem počakati, ampak 45 dni od poslane pošiljke je rok za pritožbo na paypal. to se pa izteče v četrtek...
upam, da je res samo predpraznična gneča.
0
Nazaj na vrh
cokoladaa
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2004Prispevkov: 591Kraj: kamnikStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2011 12:28
Povezava do prispevka
no, paket na katerega sem čakala precej časa, je končno prispel. očitno je bilo preveč praznične pošte, tako kot je zgoraj zapisala cheeks...
 
sedaj me pa zanima ali bi se mi katera pridružila pri nakupu z spletne strani www.lilylolo.co.uk, da si razdelimo stroške poštnine?
0
Nazaj na vrh
Keks
Starost: 33Pridružen: 28. jan 2010Prispevkov: 988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 12:57
Povezava do prispevka
Kaj se je zgodilo z HQhair? Skoraj nič več nimajo kozmetike . Nič več NARS-a, nekaj malega še imajo od Benefita in Urban Decay. Ali bodo počasili ukinili HQhair?
Forget what has hurt you in the past, but never forget what has taught you.
0
Nazaj na vrh
Bonanza
Starost: n/aPridružen: 11. feb 2007Prispevkov: 1084Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 20:17
Povezava do prispevka
HQhair je razglasil insolventnost (vir).
0
Nazaj na vrh
dalichka
Starost: 40Pridružen: 15. jun 2007Prispevkov: 554Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 21:43
Povezava do prispevka
Žal sem ena tistih, ki je naročilo oddala pred 15. januarjem 2011. Bonanza, če prav razumem, se zdaj lahko pritožim kontaktu je je posredovan na strani in je v angleščini? Ker ne razumem dobro nemško, težko informacijo umestim v kontekst. Jaz nisem prejela paketa, ki je vreden 55€ Unhappy Ima katera kak nasvet? Do sedaj sem pisala na HQhair, nato pa sem se obrnila na Pay Pal.
0
Nazaj na vrh
Bonanza
Starost: n/aPridružen: 11. feb 2007Prispevkov: 1084Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2011 17:48
Povezava do prispevka
Blogerka piše o tem, da je posredovala informacijo, kakor hitro je zanjo izvedela, da pa na našem mestu v danem trenutku ne bi več tvegala z naročili. Je pa post objavila 14.1., mejni datum pa je dan pozneje, tako da je post objavljen dokaj pozno. Piše tudi, da jim je pisala in da čaka na odgovor. Daje pa tudi link, na katerem je razvidno, da so iz strani umaknili Customer Service.

Mislim, kaj se ti grejo?!

Ja, zdaj se lahko pritožiš kontaktu, ki je napisan v angleščini, čeprav zgoraj piše, da ne morejo posredovati pri nakupih, opravljenih pred 15.1.

Po moje je pametno, da si se obrnila na PayPal, po mojem ti trenutno kaj drugega niti ne preostane.
0
Nazaj na vrh
Marjanca25
Starost: 38Pridružen: 22. dec 2010Prispevkov: 15Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2011 23:05
Povezava do prispevka
Ponovno se odločam za nakup kozmetike preko ebay-a, iz glave si ne morem izbiti Diorskin (sculpt ali forever)..Čudno je, da pri naročilu izdelkov Dior ne privarčujem neke omembe vredne cifre, saj me s poštnino stane koraj enako, kot da bi ga nabavila v Mullerju 
Pri nakupu pudra Estee Lauder sva s kolegico privarčevali skoraj 20 €, pri Diorju pa.....
0
Nazaj na vrh
Bonanza
Starost: n/aPridružen: 11. feb 2007Prispevkov: 1084Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 16. feb 2011 20:23
Povezava do prispevka
nikapika je napisal/a
Pozna kdo?


To tudi mene zanima. Je že katera naročala? Kako ste bile zadovoljne?
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. feb 2011 13:10
Povezava do prispevka
Kopiram iz druge teme, ker bo verjetno še komu prišlo prav:

Nasvet za kupovanje na strawberrynet.com: pri izbiri države označi "Others", ne Slovenije, ker ti potem pusti cene v dolarjih, kar je preračunano opazno ceneje, kot so cene v evrih. V vsakem primeru bo poslano iz Hongkonga.
(Pri trenutnem tečaju se za izogib DDV držite zneskov pod 29$.)
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. feb 2011 12:37
Povezava do prispevka
Je katera že kaj kupovala na beautybay.com? Imam nekaj ogledano ...
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
magrateja
Starost: n/aPridružen: 19. okt 2008Prispevkov: 2577Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2011 19:54
Povezava do prispevka
Aischa je napisal/a
No, odločila sem se, da si bom rekonstruktor naročila na feelunique, ker je pač bolj ugoden kot strawberry, 1000ml, ki jih ponujajo na FD pa mi je malo preveliko pakiranje, sploh za prvič, ko še niti ne vem kako bo stvar funkcionirala na mojih laseh.
Me pa še nekaj zanima, preden naročim. Torej, kako je s poštnino/carino? Če namreč prav razumem, naj bi bila že vključena v ceno in bi me torej vse skupaj moglo stat 15,94€.


Vse skupaj te pride točno toliko, kot piše na spletni strani, s tem da, če se prav spomnim, so cene v evrih na FU samo informativne, in boš glede na trenutni tečaj plačala 15€. Če ne, si pa sama nastavi na funte, je ceneje.
Ker je ta trgovina iz VB, torej znotraj EU, ni nobene dodatne carine ali davka.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Tuje spletne trgovine s kozmetiko
Stran 28 od 45
Pojdi na stran 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.