Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Avene Diacneal

Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 30. maj 2010 13:41
Povezava do prispevka
Za nevšečen videz kože po tenirani kremi je lahko kriva tudi krema, ne nujno koža. Sama nimam zelooo izrazitih por, pa se mi včasih kakšen puder ali krema tako usedeta v njih, da izgledajo kot kraterji in ne pore.  Če želiš uporabljati puder, priporočam kakšen primer/bazo za kožo pred nanosom samega pudra. Omogočajo lažji nanos pudra in bistveno lepši finiš. Več v tej temi, klik.

Je mogoče, da je koža hrapava zaradi pomanjkanja vlage ali hranilnih snovi v ostali negi? Diacneal lahko pomaga do nekatere mere pri hrapavi koži, vendar je potrebno nadaljevati s primerno nego glede na potrebe kože. Kaj pa sicer uporabljaš? Poleg Diacneala.

Brez skrbi, nekaj se bo že našlo za tvojo kožo.

mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
anna55
Starost: 68Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 127Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. maj 2010 15:18
Povezava do prispevka
KM,tvoje spodbudne besede so kot melem za mojo dušo.Res sem ti hvaležna, da se ubadaš z mano in si vzameš čas. 
Uporabljam čistilno mleko od Alverde/divjo vrtnico, Schellerjev gel granatno jabolko,Cadea Vera tonik s salicilno in Diacneal, zjutraj pa gel, tonik, Sophyto polifenolne kapljice, SD za mastno kožo in Eucerin 50.Pa še za okrog oči imam CV z Q10.Nikoli nisem imela toliko vsega.Res bi pa enkrat za vselej rada našla prave stvari zase in se tega držala.Rabila bi pa res nasvet in potrditev, da je to, to.Nekako nikoli nisem dovolj prepričana vase, če sem se prav odločila.Še en krat hvala za pomoč in čaroben ostanek dneva ti želim.
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 30. maj 2010 15:32
Povezava do prispevka
Tanja bo znala bolj strokovno povedati, ali je tvoja nega ustrezna.  In ali je smiselno vztrajati pri Diacnealu (z drugačno ostalo nego) ali rajši zamenjati s čim drugim.

Če nimaš prav mastne kože, ti mogoče tonik zvečer ni dovolj in bi potrebovala kakšno vlažilno kremo za noč. To so samo moja razmišljanja na glas.

Malenkost. Če le lahko kakor koli pomagam, mi je v veselje.
Hvala, tudi jaz tebi želim čudovit preostanek vikenda.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
anna55
Starost: 68Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 127Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. maj 2010 19:15
Povezava do prispevka
Tudi jaz upam še na Tanjino mnenje.Seveda, če bo utegnila.Mogoče si spregledala, po toniku dam zvečer še Diacneal.Zdaj pred in med dopustom bom pa dala namesto njega polif.kapljice, zjutraj bo pa SD zadosti in zaščita.Po dopustu pa bi rada spet nekaj z kislinami in retionidi, kot mi je svetovala Tanja.Vse dobro 
0
Nazaj na vrh
goldfish
Starost: 33Pridružen: 11. feb 2009Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jun 2010 18:27
Povezava do prispevka
Rabim nasvet Smile Imam milijon majhnih ogrcev, trenutno tudi kar nekaj mozoljev, koža se pridno masti. Nanašam Diacneal vsak večer ali je dovolj vsak drugi? Bolje čez tonik ali brez tonika? Pa tudi pri količini nimam občutka, verjetno čisto malo ane? Čez dan pa seveda Avene 50+  Smile
0
Nazaj na vrh
anna55
Starost: 68Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 127Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jun 2010 20:14
Povezava do prispevka
Goldfish, če si komaj začela z uporabo Diacneala, potem za začetek uporabljaj  14 dni vsak drugi večer.Potem, če ti bo OK,  pa vsak večer. Lahko po toniku.Jaz sem ga v začetku tudi čisto malo uporabljala, da sem ga komaj razmazala, potem pa mi je Tanja svetovala, da se mora normalno razmazat.Takšno količino vzameš, da se normalno razmaže.Gut?LP
0
Nazaj na vrh
goldfish
Starost: 33Pridružen: 11. feb 2009Prispevkov: 996Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jun 2010 20:15
Povezava do prispevka
Gut! Hvala Smile
0
Nazaj na vrh
jurejarh
Starost: 40Pridružen: 24. avg 2007Prispevkov: 1012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 31. okt 2010 15:57
Povezava do prispevka
se dobi pri nas kaj podobnega diacnealu z vec glikolne in kateri izdelek je to
 
 
 
hvala







Citirano v ustrezno temo Alfa in beta hidroksi kisline (AHA in BHA), ker je ta namenjena izključno Diacnealu in ne vsem izdelkom z AHA kislinami.
KrvavaMeri

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2011 12:54
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

neferati je napisal/aNe zivim v Sloveniji. V nasih lekarnah ni vec Diacneal, menda je namesto tega TriAcneal.
Sestavine so si zelo podobne, ampak ne vem, ce ima TriAcneal iste ucinke.
Prosim za oceno:

Sestavine TriAcneal:
Water, Cetyl Alcohol, Cyclomethicone, Polysorbate 60, Glycouc Acid, Avene thermal spring water, Sd Alcohol 39-C (alcohol denat), Polymethyl methacrylate, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol Arginine HCL BHT, Ceteareth-33, Dimethiconol, Parfum, Potassium sorbate, Red 33, Retinal Undecyl Rhamnoside
.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2011 13:16
Povezava do prispevka
Citriam v ustrezno temo:


Travica je napisal/a
V lekarni sem prosila za Diacneal. Menda tega ni vec, sedaj je TriAcneal.
 
Jaz sem si pa ravno včeraj nabavila Diacneal. Kaj ga res ne bo več?

Punce, zakaj panika, če niti še ne veste, ali so spremembe na boljše ali slabše? TriAcneal je nova in izboljšana verzija Diacneala, dodano ima sestavino, ki zmanjšuje iritacije kože, sicer pa so sestavine ostale skoraj enake - aktivne pa sploh.
Zdaj naj bi ga tudi bolj občutljive kože bolje prenašale.


A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Dominika
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2009Prispevkov: 1020Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2011 17:49
Povezava do prispevka
Super novica! Me prav veseli ta sprememba, kajti Diacneal je bil zame za redno uporabo ( ki pa je v mojih letih edino smiselna) preveč dražeč. Je pa res, da spadam med super občutljivokožce.
0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2011 20:45
Povezava do prispevka
Tanja, zakaj misliš, da je panika?
Zato, ker se je do sedaj še vsak izdelek, ki sem ga uporabljala, spremenil na slabše. Ali pa sploh izginil s prodajnih polic.
Saj veš, človek, ki ga piči kača, se boji še zvite vrvi!
 
Hvala ti za razlago!
Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2011 22:36
Povezava do prispevka
Travica je napisal/aTanja, zakaj misliš, da je panika?
Zato, ker se je do sedaj še vsak izdelek, ki sem ga uporabljala, spremenil na slabše.

To imaš pa prav, ja. Ali - še bolje - so ga kar ukinili.

Dominika, glede na to, kako ekstremno občutljiva je tvoja koža, jaz vseeno ne bi preveč računala tudi na uporabo izboljšane verzije. Seveda pa držim pesti, da bi ti ustrezal.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
neferati
Starost: n/aPridružen: 27. feb 2010Prispevkov: 90Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2011 13:08
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aPunce, zakaj panika, če niti še ne veste, ali so spremembe na boljše ali slabše? TriAcneal je nova in izboljšana verzija Diacneala, dodano ima sestavino, ki zmanjšuje iritacije kože, sicer pa so sestavine ostale skoraj enake - aktivne pa sploh.
Zdaj naj bi ga tudi bolj občutljive kože bolje prenašale.


Tanja hvala za odgovor.
Na spletni strani Avene imajo ze TriAcneal namesto Diacnel. Me je skrbelo, da so sestavine slabse (ponavadi spreminjajo na slabse), tako da super, da so koncno en izdelek izboljsali




Odstranjeni nepotrebni citati, saj se z njimi poslabšuje preglednost foruma.
Tanja

0
Nazaj na vrh
Dominika
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2009Prispevkov: 1020Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2011 6:33
Povezava do prispevka
Hvala za opozorilo Tanja. Bom v lekarni prosila za testerje in sprobala.
Sedaj uporabljam že pol leta od Avona Planet SPA Mediterranean Olive Oil serum, ki vsebuje glikolno in mi zelo odgovarja, saj ga moja koža v vseh ozirih prav lepo prenaša. Sem prav hvaležna Aleni, da nas je seznanila s tem serumom. Po polletni uspešni uporabi sem v bližnji prihodnosti tudi sama dolžna napisati oceno.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Avene Diacneal
Stran 11 od 12
Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.