Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kozmetometer - 3. del

Pojdi na stran 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63
soncnica19
Starost: 122Pridružen: 9. dec 2007Prispevkov: 596Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. nov 2010 17:16
Povezava do prispevka
Tanja hvala za nagrado.
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2010 0:24
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aMim, nisi ti že na srečanju vzela? Morala namreč bi.
(99,5 točk za Banovce)

Aja, jaz sem razumela, da je tisto za "najbolj zaslužne člane", za naj KMM pa zdaj posebej  Ampak je bila itak tista nagrada huda za oboje, tako da res ni treba nič drugega, samo zaskrbelo me je, če imamo res kakšnega tatinskega poštarja na delu! Pliz dount ben mi =)
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
skyle
Starost: n/aPridružen: 22. jun 2006Prispevkov: 246Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2010 10:26
Povezava do prispevka
Hvala za darilce! Big smile
0
Nazaj na vrh
jessyca
Starost: n/aPridružen: 20. sep 2008Prispevkov: 484Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. nov 2010 17:09
Povezava do prispevka
Hvala tudi z moje strani Wink
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. nov 2010 16:19
Povezava do prispevka
Ravnokar sem predlagala balzam Balea Professional Repair Spülung kot šampon.
Ekskuiz mi
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. nov 2010 18:35
Povezava do prispevka
Tudi z moje strani hvala za lepo presenečenje!
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. nov 2010 21:03
Povezava do prispevka
http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=11603

fotka je za obrnit, ker kvari obliko strani
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. nov 2010 10:36
Povezava do prispevka
Z veseljem, punce!

Tnx, Mim, bomo uredili.

Prekmurka85 je napisal/aNe vem, kaj delam napačno, da ne morem objavit svoje ocene pri izdelkih na kozmetometru. Ko že vse napišem, hočem potrditi oceno, mi napiše, da je geslo ali uporabniško ime nepravilno. Pa saj to je isto geslo, kot za stran Planet Lepote? Kaj potem delam narobe?
Drugače sem nad stranjo in vsemi ocenami navdušena, res lahko zdaj najden ta boljše izdelke. Rada bi edino prispevala še svoje mnenje.


glista je napisal/ati si pa carica! tvoj prvi post in že vnašaš v kozmetometer! 

eno temo nižje je tema, kamor punce pišejo, kake težave imajo pri vnašanju izdelkov. malo pobrskaj, prav gotovo so tak tip težave že reševale.
pa dobrodošla!  


Prekmurka85, pozdravljena in dobrodošla tudi od mene.
Sicer bi vse moralo delovati brez težav, saj ostale lahko nemoteno ocenjujejo ampak bomo skušali ugotoviti, zakaj imaš težave.
Je možno, da narobe vneseš geslo?

Katere izdelke točno pa si želela oceniti?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Prekmurka85
Starost: 38Pridružen: 24. nov 2010Prispevkov: 5Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. nov 2010 10:47
Povezava do prispevka
Poskusila sem oceniti že dva izdelka - Oriflame Question Giordani Gold Colour Jewels Brush in
Alverde Augen Make-up Entferner Calendula neue rezeptur pa mi pri nobenem ni uspelo. Oba izdelka sta drugače še brez ocene.
Nemogoče, da bi vnesla napačno geslo ali uporabniško ime, ker sem poskusila že nekajkrat in tik pred tem se prijavim na Planet Lepote, kjer prijava uspe, pri ocenjevanju ne.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2010 21:57
Povezava do prispevka
Orly laki so zdaj Big 3 Free, zato spremenjene sestavine:

Sestavine: Butyl Acetate, Ethyl Acetate,Isopropyl Alcohol, Nitrocellulose,Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer,Triphenyl Phosphate,Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate,Stearalkonium Bentonite, Ethyl Tosylamide, Tosylamide/Epoxy Resin, Sucrose Acetate Isobutyrate,Stearalkonium Hectorite, Etocrylene, Benzophenone-1,Citric Acid,Acetyl Tributyl Citrate, N-Butyl Alcohol, Calcium Sodium Boroscilate, Dimethicone, Polyvinyl Butyral, Silica, Styrene/Acrylates Copolymer, Tin Oxide, Trimethylsiloxysilicate, Polyethylene Teraphtalate and Propyl Acetate.
May Contain: Aqua, Synthetic Fluorphlogopite, Cl 77000 (Aluminium Powder), CI 15850 (Red 6), CI 15850 (red 7), CI 15880 (Red 34), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1), CI 60725 (Violet 2), CI 73360 (red 30), CI 77019 (Mica), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77491 (Red Iron Oxide), CI 77499 (Black Iron Oxide), CI 77510 (Feric Ferrocyanide), CI 77510 (Ferric Amonium Ferrocyanide), CI 77891 (Titanium Dioxide).

Pa še nova slika, da ne bo tista ena steklenička tako osamljena. Smile

image file name: 2kff389013de.jpg

Kaj pa kolaž swatchev članic za sliko? Kolikor se spomnim, je šlo nekaj Orlyja čez NOTD temo ...

Predlog: kaj če bi se pri lakih zreducirali pri sestavinah na to, ali so brez velikih treh (oz. štirih, če štejemo še Formaldehyde resin) ali jih vsebujejo. Ker vse ostalo se mi zdi blazno nepomembno pri laku za nohte, ni krema za obraz. Ker sem zdajle zgubila 45 minut in verjetno kakšen % dioptrije pridobila, ko sem poskušala razbrati iz mikronalepkice vse sestavine laka, ker jih na internetu nisem našla in zdaj enostavno nimam več časa za pisanje ocene, pa se mi zdi škoda, ker se mi pri lakih razen teh nevarnih sestavin ostale ne zdijo tako ključne, da bi pisale to klobaso.
No, samo misel. Smile


People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 8:37
Povezava do prispevka
Manhattan X-treme Last Automatic Eyeliner
.
Na uradni strani ga ni več.

Nadomestil ga je X-treme Last Eyeliner. Grem podat predlog.

Dodajam:

Pri Balea krauter šamponu je ocena od soncnice19 primerna za Balea Vitamin šampon.

Balea Vitamin šampon

Šampon za umivanje las s sadnim kompleksom in vitaminom B3.

Sestavine: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride,
Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Sodium Benzoate,
Citric Acid, Hydroxylpropyl Guar, Pyltrimonium Chloride,
Potassium Sorbate, Niacinamide, Limonene,
Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4,
Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Carica Papaya Fruit Extract,
Ananas Sativus Fruti Extract, Ficus Carica Fruit Extract,
Cl 47005, Cl 16035

image file name: 2k2a6c8d6b1b.jpg



Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 15:44
Povezava do prispevka
Prekmurka85, mislim, da je prišlo do napake (vsaj pri čopiču) in sicer si podajala oceno pri podajanju predloga izdelka. Tole je namreč obrazec, kjer se predlaga izdelek, če še ni vnesen na KMM, tule pa se poda oceno, ko je izdelek že vnesen.
Če ti geslo deluje tu, bi moralo tudi tam - daj prosim ponovno poskusi. Po KMM pa brskaš po kategorijah. Če ne bo šlo, pa prosim naredi print-screen, kaj ti javi, in ga pošlji na naslov urednistvo'at'planet-lepote.com.

Aralyn, če je toliko sestavin, je res brez zveze, sploh če jih ni na netu. V tem primeru lahko tako predlagate kot si predlagala.

katkoc je napisal/aManhattan X-treme Last Automatic Eyeliner
Na uradni strani ga ni več.

Nadomestil ga je X-treme Last Eyeliner. Grem podat predlog.

Hm, meni se zdi, da gre za isti izdelek, le embalaža je zamenjana in malo spremenjeno ime. Morda katera kaj več ve?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 15:48
Povezava do prispevka
Možno. Imam samo novo verzijo tako, da ne bi vedela.
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
Tejko
Starost: 34Pridružen: 19. okt 2010Prispevkov: 53Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 16:25
Povezava do prispevka
Nevem kam to spada, pod to temo ali kam drugje, a če pod to temo ne spada mi lahko prestavite na ustrezno temo.

Ok, predlagala bi, da bi uporabnice izdelka na kmm začeli napisati, kje so jih kupili in koliko je stal. Ker vedno, ko en izdelek na kmm hočem kupiti, pa moram iti v Dm pol v mullerju in na koncu pa izvem, da se prodaja le na netu Confused
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 16:38
Povezava do prispevka
To bi bilo priročno, ampak včasih se kdaj kaj pozabi. In ponavadi je v prvih ocenah nekega izdelka napisano, kje je kupljen. Sploh, če ni najbolj znan. 

Priporočam ti, da poiščeš na Planetu Lepote ali Googlu kaj o znamki izdelka, ki ga želiš kupiti, pa boš nedvomno našla kakšno informacijo, kje se ga dobi.  
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kozmetometer - 3. del
Stran 58 od 100
Pojdi na stran 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.