Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kaj vas je prineslo na PL in prepričalo, da ste ostale?

Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17
perlica
Starost: 41Pridružen: 23. apr 2007Prispevkov: 291Kraj: vsepovsodStatus:Offline
Objavljeno: 4. maj 2010 10:17
Povezava do prispevka
Pridružena že 3 leta nazaj, pa še vedno se počutim popolni začetnik  to bo verjetno zato, ker sem vmes malo spala. Pridružila sem se zaradi nakita, ki ga izdelujem...zdaj pa obdelujem skoraj vse teme...tu pa tam pa še kaj napišem, če mislim da imam kaj pametnega za povedat. Trenutno razmišljam o novi temi mini eko ideje za dom...take eno in lične, če mi bodo moderatorke dovolile Smile
0
Nazaj na vrh
Braunkopf
Starost: 37Pridružen: 13. apr 2006Prispevkov: 602Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 5. maj 2010 12:46
Povezava do prispevka
Jaz sem prišla sem zgolj pokukat, potem sem se pa odločila "ostat", večinoma zaradi Kozmetometra, forum sam po sebi mi pa ni preveč pisan na kožo, tako da ne pišem veliko.
0
Nazaj na vrh
glista
Starost: n/aPridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 6141Kraj: Na vrhu!!!Status:Offline
Objavljeno: 5. maj 2010 12:48
Povezava do prispevka
pa je vseeno fajn kdaj mal kokodakat in se smejat tak na izi. ;) 
PL POWER!
0
Nazaj na vrh
JustCavalli
Starost: 37Pridružen: 17. dec 2009Prispevkov: 186Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. maj 2010 13:11
Povezava do prispevka
Sem že enkrat napisala, zakaj mi je PL všeč, pa vseeno bi dodala še nekaj, čeprav se bom ponavljala.
- Všeč mi je, ker je pravilo na forumu da se piše slovnično pravilno, velike začetnice ipd.
- Fino je, ker je vzdušje naravnano na zdrav način življenja
- Super je, ker do sedaj še nisem zasledila kakšnih otročjih prerekanj o tem zakaj je nekomu Ceca všeč, drugemu pa ne (zgolj primer) in nasplošno ni provokativnosti
- Popredalčkane teme! Red vlada svet Big smile super!
0
Nazaj na vrh
Angellina
Starost: 34Pridružen: 14. jan 2004Prispevkov: 6907Kraj: celjeStatus:Offline
Objavljeno: 5. maj 2010 13:27
Povezava do prispevka
Na PL sm od svojega, hm, uf.... 13 leta? In če sem takrat še bila otročja in nekaj časa glumila, da sem stara 20, sem sedaj zares, haha.
Tukaj sem se prvič seznanila s pomenom sestavin v izdelkih in začela razmišljati z lastno ( no, in s Tanjino Wink ) glavo, ne pa na slepo verjeti reklamam in napisom na izdelkih.
 Spoznala sem tudi nekaj krasnih ljudi, to pa je nenadomestljivo.
Normalnost je relativna.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2010 22:36
Povezava do prispevka
Kaj vse najdeš, ko iščeš eno specifično temo ... pa me je vprašanje kar premamilo, da odgovorim. Na forum sem prišla zaradi tegob pri izbiri in nanosu pudra, ki je še kar moj strahec ko pride do m-uja, potem pa začela malce firbcat naokoli po forumu in odkrivat zanimive zadeve (zakaj se moramo pa o sestavinah kozmetike pogovarjat? - in tako naprej :D), občudovala fotke m-uja in manikure ipd. Ko sem končno odkrila še članke, je bilo to to. Odločila sem se ostati, ker je Planet lepote postal nenadomestljiv vir uporabnih podatkov ko pride do kozmetike in make-upa (kako sem bila jezna kar nekaj dni skupaj na kozmetičarje in prodajalce ko sem prebrala članke, joj prejoj, štela denar za nazaj za kozmetiko, ki mi je škodila, joj prejoj, pustimo to :))  in ker se z obojim pač rada ukvarjam in igram in ker planetke delate forum domač in zabaven. Smile In mi je všeč, da dobiš na vprašanje odgovor, da se ljudem da še tebi miljonič razložit, zakaj je nekaj pomembno, drugo pa ne, dobiš občutek dobrodošlosti in izgubiš tisti "tega-pa-ne-smem-vprašat-da-si-ne-naredim-sramote" strah. Smile Pa seveda sama urejenost portala in foruma. Imela sem milijardo vprašanj (resno, več sem brala, več vprašanj je bilo), pa se da do večino odgovorov prit na forumu brez večjih težav. Taka urejenost pri tako ogromnem forumu si zasluži VELIKO pohvalo. Pa da ne omenjam, da je kozmetometer najboljša pogruntavščina ever. Smile Skratka, ustvarjalke in moderatorke planeta lepote, bravo in hvala. Smile

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
candy
Starost: 42Pridružen: 27. avg 2004Prispevkov: 11856Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2010 23:53
Povezava do prispevka
Aralyn Malo pozno a vseeno lepo dobrodošla... Zelo lepo napisanoin se popolnoma strinjam z vsem navedenim. Uživaj na Planetu Lepote!
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2010 15:38
Povezava do prispevka
Hvala! Smile Na Planetu pa uživam že zdaj, namesto, da bi tičala za knjigami.  Prevroč dan za učenje. ;) 
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2010 18:57
Povezava do prispevka
Uiii, kako lepo Aralyn
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. jun 2010 20:36
Povezava do prispevka
JustCavalli, Angie, Aralyn in ostale, hvala
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 13. jul 2010 14:18
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

nessi je napisal/a
Hotela sem samo nekje izrazit svoje mnene glede Planeta lepote. Neizmerno sem vesela, da
sem ga odkrila in od takrat zaupam samo temu lepotnemu portalu. Kajti na začetku sem
pregledovala tudi druge lepotne forume in čeprav kopirajo iz strani Planeta lepote je razlika
očitna!
Noben portal se ne more primerjati z vami in to se hitro ugotovi. Sedaj
drugi portalov, forumov sploh ne gledam več, ker mi gre včasih na jok
včasih na bruhanje kako
polni blefiranja so.
Res hvala še enkrat, in prosim vztrajajte za nas, ki prepoznamo izvirnost in kvaliteto.
 
Lp
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 7. sep 2010 13:29
Povezava do prispevka
Sprva me je pritegnila velika količina kakovostnih informacij, podanih na preprost in kulturen način. Zelo mi je bila všeč "čistost" foruma in njegova urejenost, nivo jezika in prijaznost članic.
Ko sem sama začela aktivno sodelovati (pisati), so me članice lepo sprejele, moderatorke pa so bile (in so še vedno) zelo potrpežljive in prijazne.
Ko sem pa spoznala nekaj članic, sem vedela, da sem doma.  
 
Še posebej moram pohvaliti moderatorke, ki so me prijazno sprejele medse  in ki svoj čas namenjajo urejanju foruma in urednico Tanjo, ki svoje znanje nesebično deli z ostalimi ter brez katere Planeta Lepote ne bi bilo. 
 
 
I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 8. sep 2010 14:05
Povezava do prispevka
MeiMei, kako lepo si napisala. Hvala ti.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 8. sep 2010 14:29
Povezava do prispevka
Za PL sem sicer vedela že kar nekaj časa, ker poznam Akasho.  Zadnja leta se vedno bolj zanimam za kozmetiko (sestavine sem sama brala že pred PL :P), lake za nohte in podobno, tako da sem se potem odločila še sodelovat tule - in forum je res fajn, veliko uporabnih informacij. Kozmetometer pa sploh, skoraj ne upam nič kupit, ne da bi prej pogledala ocene, hihi.  Sicer postov ne pišem prav pogosto, ampak berem pa PL skoraj vsak dan - v tujini je včasih dolgčas, pa je fajn brat kak dober in zanimiv slovenski forum.
Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
glista
Starost: n/aPridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 6141Kraj: Na vrhu!!!Status:Offline
Objavljeno: 8. sep 2010 14:37
Povezava do prispevka
ouyeaaah, finska, the land of metal! image file name: 2kba2e9fc8ec.gif
PL POWER!
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kaj vas je prineslo na PL in prepričalo, da ste ostale?
Stran 16 od 17
Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo