Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Šampon za mastne lase

Pojdi na stran 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26
Katjuschka
Starost: n/aPridružen: 21. apr 2009Prispevkov: 113Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. okt 2009 22:24
Povezava do prispevka
Jaz sem nabavila Alverde Birke/salbei. Upam, da mi bo odgovarjal. Če ne bo, bom šla na lov za novim šamponom 

Anisja je napisal/aPo dobrem letu boja proti mastnim lasem lahko poročam, da mi je najbolj pomagal Lushov šampon Jumping juniper.

Na Lushevi strani sem videla, da je to trdi šampon. Kakšna je uporaba, zanima me predvsem praktičnost nanosa. Ne deluje mi najbolj praktično. Niti trdih mil ne uporabljam, ker so mi tekoča mila bolj praktična, tako da ne vem, kako bi bila navdušena nad trdimi šamponi Sicer pa bi bila pripravljena potrpeti tudi s trdimi šamponi, če bi delovali

linkica je napisal/aJaz lahko zase recem, da sem isto imela tezave z mastnimilasmi, suho, srbeco kozo na lasiscu, prhljajem in voila - resena sem...Pomagal mi je pa sampon LAVERA - limonino mleko in pa mandljevo mleko.Poleg tega pa se mi lasje se bolj svetijo in so videti lepse.

Jih nabavljaš preko neta? TM Shop?
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2009 8:57
Povezava do prispevka
A Jumping Juniper nič ne draži lasišča (glede na to, da vsebuje Sodium Lauryl Sulfate)?
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Tuilwen
Starost: 44Pridružen: 24. jun 2008Prispevkov: 245Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. okt 2009 21:11
Povezava do prispevka
Sem malo brskala po Kozmetometru in se navdušila nad Lush šamponom Rehab. Potem sem šla pogledat še komentarje na njihovo stran in šampon naj bi na lasišče deloval zelo čistilno (da kar zadiha ), medtem ko neguje boge lase. To je točno to kar rabim!

Sem malo razmišljala....saj lasje ne morejo biti zdravi in bleščeči, če je lasišče celo zapackano in zamaščeno
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 24. feb 2010 12:20
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

Rubika je napisal/aImam pa še eno "težavo". Lasje se mi zelo hitro mastijo ob lasišču, konice pa so suhe in krhke. Kateri šampon, balzam, oblogo naj uporabljam?
Lasje mi tudi zeloooo počasi rastejo.


Vesela bom vsakega mnenja in predloga.

In tema o rasti las1 in št. 2.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 9:04
Povezava do prispevka
Moj trenutni favorit za mastne lase je Lush Big, res temeljito razmasti lasišče in naredi nekaj volumna. Aj lajk Thumbs Up Konice mi sicer malo izsuši, zato zraven priporočam kakšno dobro masko/balzam.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 22:59
Povezava do prispevka
Jaz si preprosto umivam lase vsak drugi dan, sicer se mi ne zdijo izjemno mastni, ampak vsekakor potrebni umivanja (lasišče postane razdraženo, lasje ob lastišču se namastijo). Z volumnom si ne delam skrbi, ker ga imam načeloma preveč. Alverdejev šampon, ki ga je omenila Mimika (predlani, hehe), pa pri meni ni nič pomagal. Uporabljam balzam in maske, vendar mi načeloma tudi to masti lase, saj imam kratke in se je nemogoče izogniti lasišču.
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 13:41
Povezava do prispevka
Tudi jaz si umivam lase vsak 2.dan, včasih tudi vsak dan (zaradi telovadbe). Tanki, svilnati lasje, ki zelo hitro zgubijo volumen. Že nekaj časa uporabljam šampon Syoss Volume Lift for Fine, powerless hair in moram reči, da mi ustreza. Prej sem uporabljala Alverde Birke-Seibel in mi je bil tudi dober.
Je pa dejstvo, da tudi če ne bi imela mastnih las, bi si jih verjetno umivala vsak 2.dan. Z leti se pa tudi sprijazneš, da so tanki in ravni lasje pač nagnjeni k maščenju. IMHO poleg nege pomaga tudi dobro striženje (da ne bo čudno izpadlo: lasje se bodo tudi po dobrem striženju mastili, samo volumen ne bo tako nikakav)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 14:14
Povezava do prispevka
mimika je napisal/aMoj trenutni favorit za mastne lase je Lush Big, res temeljito razmasti lasišče in naredi nekaj volumna. Aj lajk Thumbs Up Konice mi sicer malo izsuši, zato zraven priporočam kakšno dobro masko/balzam.

Najbrž vsebuje s. lauryl sulphate?
Sicer si lase v vsakem primeru (tudi če sem bolna ali karkoli) umijem vsak drugi dan, včasih tudi pogosteje, ker imam pač tanke, svilene, relativno hitro se mastijo (ampak ne prenesem niti pikico mastnih, ker mi je to bljak) + športam, čemur seveda spet sledi umivanje.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 14:44
Povezava do prispevka
Tanja, ne, tale nima lauryl sulfata (sicer ga jaz najverjetneje sploh ne bi kupila ;)), samo laureth, vsebuje pa precejšnje kose soli.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 14:53
Povezava do prispevka
Na spletni strani piše, da vsebuje natrijev lauril sulfat. A je to isto? 

Tudi jaz lase umivam vsak drugi dan in sem že prav naveličana Kaj bi dala, da bi se vrnili tisti osnovnošolski časi, ko sem si umila lase 1x na teden 
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 14:54
Povezava do prispevka
Na KMM ga ni med sestavinami, mogoče so jih pa spremenili Dead Bom doma preverila, kaj piše na mojem.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 19:44
Povezava do prispevka
Madeira, res je, v osnovni šoli je bilo zadosti umivanje las le enkrat na teden, a ni bilo fajn...
Jaz veliko plavam in si vsaj dvakrat na teden umijem lase na bazenu, tako da si jih itak ne bi mogla več umivati enkrat na teden. Včasih pa sem lena in jih pustim tri dni in je skoraj za znoret!
0
Nazaj na vrh
dalichka
Starost: 40Pridružen: 15. jun 2007Prispevkov: 554Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 22:01
Povezava do prispevka
mimika je napisal/aMoj trenutni favorit za mastne lase je Lush Big, res temeljito razmasti lasišče in naredi nekaj volumna. Aj lajk Thumbs Up Konice mi sicer malo izsuši, zato zraven priporočam kakšno dobro masko/balzam.


Pri meni je stalnica že več kot pol leta in sem super zadovoljna. Moti me edino to, da ni tako dostopen v Lushu - že več kot mesec dni čakam, da pride zaloga iz VB, pa nič Unhappy

Joj, izgleda, da se bom morala začet sestavine preučevat, ampak kaj ko se mi to tako ne da in nimam veselja do tega Unhappy
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2010 9:35
Povezava do prispevka
Evo, preverila, dobra novica: Big ne vsebuje lauryla, ampak laureth sulfate. Tako tudi piše na UK strani, na slovenski pa je očitno prišlo do napačnega prevoda. 
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
dalichka
Starost: 40Pridružen: 15. jun 2007Prispevkov: 554Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2010 10:32
Povezava do prispevka
No super Smile Hvala Mimi. Zdaj pa naj Lush končno dobavi. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Šampon za mastne lase
Stran 21 od 29
Pojdi na stran 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.