Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

UGODNO prodam kapsule za hujšanje Chitosan& Lcarnitine - Body vit za samo 9,90eur

Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2013 13:27
Povezava do prispevka

Pred 3 meseci sem si kupila paket kapsul za hujšanje, ki mi jih ni uspelo še porabiti, zato jih prodajam. 

Imam še dve steklenički kapsul za hujšanje in zato ju prodajam po ceni 9,90eur. Rok trajanja je še en mesec.

Lahko pokličete 040 21 49 21 ali preko sms, ali na zasebno sporočilce.

Več o izdelku si lahko preberete tukaj: http://trgovina.xxxxx/vsi-izdelki/hujsanje/chitosan-lcarnitine-body-vit/

Opis izdelka:

Chitosan & Lcarnitine - Body vit

Chitosan je naravna snov oziroma polisaharid pridobljen iz hrustanca morskih živali, najpogosteje iz hrustanca rakovic in jastogov. Za naš organizem je neprebavljiv in ima zgradbo podobno prehranskim vlakninam. Chitosan deluje kot magnet za maščobe v črevesju in tako preprečuje njihovo absorbacijo in nalaganje v telesu, kar pomeni hitrejše izgubljanje odvečne teže.

L-carnitin je naravno prisoten v našem organizmu, v glavnem pa ga najdemo v skeletnih mišicah, v srčni mišici, v jetrih in ledvicah. V našem organizmu je L-carnitin potreben predvsem pri procesih pridobivanja in izkoriščanja energije, zato se kot prehranski dodatek pogosto priporoča osebam, ki se redno ukvarjajo s športom oziroma z različnimi fizičnimi aktivnostmi.

L-carnitin pospešuje izgorevanje maščob. Če v telesu primanjkuje L-carnitina, le-to ne more pravilno izkoristiti maščob in zato prihaja do njihovega nalaganja, kar lahko povzroča številne nevšečnosti, bodisi estetske bodisi zdravstvene.

Vsebina: 90 kapsul

 

 

 

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
UGODNO prodam kapsule za hujšanje Chitosan& Lcarnitine - Body vit za samo 9,90eur
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Visoko občutljivim osebam je soočanje z vsakodnevnimi izzivi precej težje kot "navadnim" ljudem.