Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kopalke 2013

Pojdi na stran 1 , 2
Eowyn
Starost: 40Pridružen: 8. jan 2005Prispevkov: 1214Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 14:47
Povezava do prispevka

Ste opazile kje kak tak model kopalk:

vir: www.lyst.com

Ali pa kaj takega, kot je v tem članku.

0
Nazaj na vrh
Merika19
Starost: 32Pridružen: 23. maj 2011Prispevkov: 626Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 15:43
Povezava do prispevka

Jaz sem podobne kot iz tistega članka lani našla v Calzedoniji smiley tako da mogoče tam pogledaš.

0
Nazaj na vrh
Casandra
Starost: 34Pridružen: 7. nov 2010Prispevkov: 529Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 16:46
Povezava do prispevka

Hmm, vidim da ste vsi  tako zadovoljni z Calzedonijo... me zanima kakšne številke spodnjih delov pa kupite (če smem zvedit)? Ker meni je pri njih vse premajhno .. smiley

0
Nazaj na vrh
Merika19
Starost: 32Pridružen: 23. maj 2011Prispevkov: 626Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 17:21
Povezava do prispevka

Če se ne motim imam jaz številko spodnjega dela S, pa mi vredu stojijo. Narejene pa so tako, da imajo ob strani za zavezat, tako da si pač reguliraš tako kot ti ustreza smiley

0
Nazaj na vrh
Casandra
Starost: 34Pridružen: 7. nov 2010Prispevkov: 529Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 17:45
Povezava do prispevka

Uf, suhica Smile Všeč mi je na drugih da se zaveže  s strani, samo tak model ful preveč razkriva ( hočem skrit čimveč sprednjega pregiba in zadnjice - ureznine od britja, mozoljčki in podobno)... Ravno nekaj vmes rabim, ker boxer hlačke me naredijo pa še bolj veliko kot dejansko sem. Zato imam kr težave ker mi hlačke št 44 (večjih črnih hlačk pa nikoli ni, vse pobrano..) niso prav v Calzedonii, pa drugače nosim perilo 38...

0
Nazaj na vrh
Merika19
Starost: 32Pridružen: 23. maj 2011Prispevkov: 626Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2013 18:06
Povezava do prispevka

Sploh nisem suhica, ampak se mi tako zdi, da bi ta velikost dejansko lahko ustrezala bolj M kot S, ker niso tako zelo male smiley  Tudi meni boxer hlačke ne pašejo  smiley zdi se mi, da te boxer hlačke le redkim pašejo smiley kaj pa v H&M kopalke? ponavadi imajo lepe, nisem pa še dejansko nobene probala, vem samo da mi tam noben moderc ne ustreza smiley

0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2013 14:02
Povezava do prispevka
Casandra je napisal/a

Zato imam kr težave ker mi hlačke št 44 (večjih črnih hlačk pa nikoli ni, vse pobrano..) niso prav v Calzedonii, pa drugače nosim perilo 38...

Pri meni je enako. Hlačke sem probala L (njihova 4, če se ne motim) in so mi bile premajhne, modrc mi je pa prav št. 1. Pa drugače sem tudi št. 38.

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
vermilion
Starost: n/aPridružen: 29. apr 2007Prispevkov: 1181Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 9:58
Povezava do prispevka

Ali imajo v calzedoniji tudi C košarico in majhen obseg?

Sama imam namreč precej problemov, da najdem moderček, ker imam 36C in mi je ponavadi vse preširoko ali pa so košarice premajhne. 

Nikakor mi niti niso prav kopalke, ki se kupujejo v kompletu, čeprav imam za moje pojme precej skladno postavo. smiley

Včeraj sem bila v Nancy, modrčke imajo samo v B (vsaj tisto kar je meni všeč) ....cene pa itaq smiley Pa še, če bi jih hotela vzeti bi mi morali jih ožati, potem pa nisem ziher, da bi dobro stale. 

Pa še glede teh "bandeu" moderčkov... a to res stoji gor in ne pade dol?!? ...jst sem kar malo skeptična smiley

 

 

 

You’re a dragon. Be a dragon.
0
Nazaj na vrh
Casandra
Starost: 34Pridružen: 7. nov 2010Prispevkov: 529Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 10:38
Povezava do prispevka

Hmm.. meni že samostoječi modrčki delajo težave, tako da tudi za kopalke malo sumim da bodo res stale na miru, sploh če imaš  večje oprsje.. sama ga nimam, košarica 75B, pa mi modrček nagaja, sem probala tudi take kopalke, pa ko so suhe bi še šlo, sam se bojim ko bodo enkrat polne vode in bom plavala, da se mi bo modrček enostavno odrolal dol za pas XD

H&M sem šla letos že ene 5x pogledat, pa nimajo dobrih modelov ki bi pasali name... Dejansko kopalke rabim za max 2 do 3 dni na poletje ali še to ne, tako da nočem dat veliko denarja za njih pa sem upala da jih bom ujela kje bolj cenovno ugodno, zaenkrat še neuspešen lov. Ne upam si pa tega naročat  prek spleta ker kopalke pa res moraš probat...

0
Nazaj na vrh
meme
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2011Prispevkov: 1393Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 12:25
Povezava do prispevka

vermilion: Calzedonia ima modrčke C in tudi manjše obsege (ali pa kupiš take, da se zadaj zavežejo na štrikec, pa ni problema s tem). Sama imam namreč podoben problem, tako da sem jih lani dobila prav v Calzedoniji, spredaj je kot navaden modrček, kost, malo podložen (res ful lep dekolte naredijo), zadaj pa na štrikce, tako da so prilagodljive smiley
(za modtček + hlačke pa mislim da sem skupaj dala 50€)

0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 12:49
Povezava do prispevka

Mogoče katera ve, če imajo v Calzedoniji že kaj popustov? 

Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kopalke 2013
Stran 2 od 2
Pojdi na stran 1 , 2
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.