Jaz mislim, da se je tukaj naprej treba vprašati, zakaj in kako je lahko 1 ženska sama lahko sprehajal 4 takšne močne pse. Mislim, da bi bil čas, da se končno uvedejo psihotesti za ljudi, ki si želijo imeti takšne pasme za katere se ve, da so lahko potencialno nevarne.
Zdaj ni treba narediti gonjo na vse take pse, ampak se je treba zavedati, da ni vsaka pasma za vsakega človek in okolje. Česar se pa veliko ljudi, žal, ne zaveda! Za nekatere je pes statusni simbol. In zaradi takšnih grozljivih dogodkov pride do tega, da se ogromno ljudi še bolj bojijo kot je mogoče treba.
Jaz osebno imam zelo rada pse. In všeč so mi in mastifi, dobermani, rotvajlerji..... vem pa, da za "kaj več" kot retriverje (labradorce) nisem. Pač, nisem toliko "psihično stabilna" da bi lahko imela "bolj nevarne pasme".