- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stil - Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvoZadnje novice
Najbolj brano
21. jan 2009 18:06
Moram priznati, da mi je ta maskara še vedno najbolj všeč, pa čeprav sem probala že veliko drugih.
Moti me edino, da ko naneseš beli del, moraš takoj nanesti črnega, ker če se beli preveč posuši, dobiš packarijo ;(. Vendar, ko se postopka navadiš, so trpalnice v nulo :). Lepo ji podaljša, naredi volumen..... Prva liga10. jan 2006 21:53
Po ne vem kakšnem in čigavem prepričanju sem bila mnenja, da bo to resnično "tisto pravo", izkazalo pa se je, da je to prava katastrofa od maskare.
Ne vem ali sem imela to smolo, da sem prinesla domov že staro, posušeno maskaro, (čeprav v trgovini, ko sem jo odvila in preverila krtačke ni dajala takšnega vtisa...) ampak že prvi nanos "belega" dela, ni dal popolnoma nikakršnega učinka. Sploh se mi na trepalnicah poznalo bore malo belega nanosa; probam še "črno" stran... in ker sem očitno malenkost predolgo oklevala (si ogledovala "to čudo" in premišljevala ali naj sploh še nadaljujem) se je "bela" plast na trepalnicah hitro poslušila. Potem sem imela probleme še z nanosom črnega dela maskare.Bolj sem se trudila, bolj katastrofalne so bile moje trepalnice. Na koncu je bil zakluček tak, da sem imela konice trepalnic bele...In še to - kakšen XXL volumen?? Trepalnice so mi štrlele naravnost kot kakšne prekle in to na vsaka 2mm en šop...Kakorkoli - kljub nizki ceni (2 ali 3 tisoč) je to zame popolnoma stran vržen denar; mar bi si raje šla po sladoled za 2k in vse sama pojedla...:)17. dec 2005 19:15
Nobenega volumna! Čisto povprečna ali celo podpovprečna mascara.
11. dec 2005 15:00
Zares poden od podna. Kupila sem jo v paketu z Garnier Essentials nežnim odstranjevalcem očesnega make-upa in sem prav šokirana, kako bedna maskara je tole.
Meni je že od samega začetka delovala kot da je suha (črni del) in se res ful težko maže. Trepalnic popolnoma nič ne priviha, o podaljšanju ni ne duha ne sluha, volumen pa je tudi samo senca željenega.Vsekakor zelo zgrešen nakup.11. dec 2005 11:36
Se popolnoma strinjam s predhodnicama, podpovprečna maskara, nobenega volumna, malo obarvanja, nobenega privihanja. Trepalnic sicer ne zlepi, obstojna je tudi kar dobro. Sploh mi ni jasno, kako jim je uspelo narediti tako neučinkovito dvofazno maskaro, ker je učinek bistveno manjši, kot če pri neki običajni maskari naneseš dve plasti. Primer je očitno neuporaben. Ovojnina bolj pri grdih, sicer nanos preprost. Cena je bila nekje med 2000 in 3000, ko je bila maskara novost, pred slabim letom torej. Proč vržen denar.
This top mascara’s special bodybuilding formula covers and thickens every single lash, whilst ...
Long lasting - volume & curl Mascara The ultimate weapon of seduction, Cils d’Enfer defines and ...
A charming trump card and an irresistible weapon of seduction... Maxi Lash dresses up, intensifies ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...