- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stilZadnje novice
Najbolj brano
- Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvo
23. dec 2015 11:09
Ker imam bolj zahtevno kožo, sem zamenjala že kar nekaj pudrov in kot večina, me tudi ta ni pretirano navdušil. Prekrivnost je srednja, hitro se začne svetiti in to kljub pudru v prahu in dejstvu, da sploh nimam mastne kože. Odtenek je v redu, lahka tekstura, kože ne izsuši, vonj je prijeten, embalaža všečna, prav tako cena. Kljub temu pa nakupa najverjetneje ne bom ponovila, ker rabim nekaj bolj prekrivnega.
20. mar 2013 10:19
pred nakupom tega pudra sem bila zelo skeptična. moje prijateljice so ga kar pohvalile, tukaj pa so ocene mešane.
najbolj me je bilo strah, ker sem brala, da ni ravno najbolj prekriven in da se hitro svetiš, če imaš mastno kožo. in res je, prekrivnost ni ravno popolna, ampak jaz nanesem dve tanki plasti, čez najbolj problematična območja pa še korektor. dobim srednjo prekrivnost, ki izgleda zelo naravno in je popolna za vsakdanji videz. tudi odtenek mi popolnoma ustreza, kar se mi ni zgodilo še pri nobenem drugem pudru. ali sem presvetla, ali, večinoma, pretemna. puder vedno zmatiram, ker imam res mastno kožo, čez dan pa puder v prahu nanesem večkrat. svetiti se začnem po kakšnih 4h, 5h urah, kar je zame kar sprejemljivo.definitivno priporočam nakup tega pudra, tudi sama ga bom kupila še večkrat.20. jan 2011 10:30
puder sem kupila pred časom,in ga še vedno uporabljam,čeprav morem priznati,da z njim nisem popolnoma zadovoljna.
sicer imam neproblematično kožo in od pudra ne pričakujem drugo kot to,da mi ne izsuši/masti kože, da mi zdrži cca 10 ur in to, da mi uniformira polt..pri prvi točki nimam pripomb, pri drugi in tretji pa affinitonu naloga ne uspeva najbolje.dejansko je pri obeh nalogah srednje uspešen,tako da bi težko rekla,da je puder slab,ampak definitivno ni najboljši.vsekakor je primeren le za nezahtevne uporabnice,ki ne rabijo nekih posebnih koristi od pudra-pa še te vprašanje če bodo zadovoljne.embalaža je ok,nič posebnega,luknja je prave velikosti (ne prevelika ne premajhna).cena okoli 10evrov - dobi se ga v dm,millerju ipd.1. jul 2010 0:07
Sem zelo svetlopolta, zato zelo težko najdem primeren puder zase. Pravzaprav moj obraz niti ni tako svetel, težava je v tem, da je moj vrat skoraj papirnato bele barve in moram zato prilagoditi puder barvi vratu. In tako posegam le po tistih pudrih, ki imajo v svojem razponu odtenkov tudi zelo svetle. No, tale še vedno ni tako zelo svetel, kupila sem ga pa v naglici, ker sem nujno potrebovala puder, pa nisem nikjer našla ustreznega. Zaradi ne previsoke cene sem se odločila za tega - dokler ne najdem ustreznejšega.
Sam puder ni zelo prekriven, vendar tega tudi ne potrebujem, saj nimam težav z mozolji. Kakšen se prikaže le občasno, takrat pa na tistem mestu puder bolj obilno nanesem in je problem rešen. Zagotovo pa ne bodo zadovoljne s tem pudrom tiste, ki imajo bolj problematično kožo in potrebujejo dobro prekrivnost. Kar se obstojnosti na obrazu tiče sem zadovoljna, manj pa sem zadovoljna s tem, da pozimi puder ostaja na vseh oblačilih z višjim ovratnikom (jakne, plašči, bunde …), zato obvezno za vratom nosim kakšen šal ali ruto, da oblačila niso takoj umazana.Puder se zlahka nanaša in se ne suši prehitro, tako da ni težko delati naknadnih popravkov. Se lepo vpije in da lep izgled kože. Vendar pa ne za dolgo, po nekaj urah se je moj obraz začel nekoliko svetiti, tako sem morala odvečno maščobo popivnati z robčkom. Puder je sicer lahek in se skoraj ne čuti na koži, vendar pa je ob vročih poletnih večerih meni še vedno pretežek in takrat raje uporabim mineralnega.Embalaža je lična, s srebrnim pokrovčkom, luknjica za iztis pudra pa ni ne prevelika ne premajhna in omogoča precizno iztiskanje pudra. Cena pa (kot sem že omenila) je za takšen puder dokaj ugodna, se pa natančno ne spominjam cene (mislim, da giblje okrog 10 evrov).5. jun 2010 14:23
Lepo mazljiv, prilagaja se koži, moti me ker pušča sledi....in ne prikrije mi ravno rdečih predelov na koži....hitro se izbriše, kot da bi izginil s kože....vpije se. Malček se tud svetim....Ta puder uporabljam "za doma"...Ne vem če ga bom še kupila...puder je za tiste, ki imajo že lepo kožo, ker je puder lahkoten in za poletje idealen.
Give your skin a radiance boost and leave it looking flawless for up to 16 hours! Bourjois’ new ...
Kamuflažni tekoči puder & korektor 2v1 Lepotna partnerja: tekoči puder in korektor. tekstura ...
Takojšnja popolna prekrivnost, ki daje izjemen občutek udobja, ki traja cel dan. Brezhibno in ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...