- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stil - Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvo
29. avg 2009 15:00
Krema je verjetno zelo primerna za mastno kožo, na mojo mešano pa nima praktično nobenega učinka. =)
Po uporabi se mi število mozoljev ali ogrcev niti ne zveča niti ne zmanjša, kože ne navlaži, a je tudi ne namasti. Prej bi rekla, da nekoliko matira.Štorasta je edino embalaža, saj je tubica bolj primerna za nanašanje zelo majhnih količin kot za kremo za obraz.23. okt 2007 20:26
Krema je odlična za mešano in mastno kožo, je odlična podlaga za puder, ne povzroča mozoljev, pa še fajn diši. Embalaža je super - 40 ml tubica - higiensko in natančno doziranje. Kremo bom vsekakor še kupila.
17. avg 2007 9:20
Po naklučju in tudi zaradi PL-ja sem tole kremico zagrabila v Mullerju, ker sem mela res kožakatastrofa dan. Ta lahka kremica mi je kar fino očistila pore (očitno salicilna na 7 mestu vseeno deeeela:)) oz. ogerc na nosu je prilezel ven sam od sebe:)torej na koži učinkuje in pomiri izbruhe vulkanov na obrazu.
Konsistenca same kreme je fina, lahka, poletna, za zimo verjetno premalo, ampak do zime o temu ne bomo razmišljali:) Tudi vonj ni preveč grozen, po kumarični solati pač. Cena je superduper ugodna, mislim da nekaj čez 5 evrov in če zraven dobiš še tester od SD, kot sem ga jaz, je nakup več kot ugoden. Definitivno bo postala stalnica na moji polički19. feb 2006 10:35
Opomba: na tretjem mestu je alkohol, vendar mu je oproščeno saj krema vredu opravi svojo funkcijo odpiranja por, jaz jo nanesem občasno namesto differina ali kar direkt na mozolj in je super, saj se prav vidi da tisti zaprti mozoljčki postanejo bolj odprti in se vidi konec, krema je zelo svežega vonja, vpijanje je instant, ne porabi se je veliko. Tubica je super! Ni mi všeč to da me občasno malo peče, tako da z količino ni za pretiravati.
13. okt 2005 15:23
Kremica mi je kar všeč. Primerna je za tiste, ki imajo mešano do mastno kožo in probleme z mozoljčki in ogrci. Meni se ne zdi agresivna in moja koža jo je dobro prenašala. Emabalaža mi je zelo všeč, ker je tbica ni prevelika in je zato primerna za "na pot". Tudi vonj mi je všeč (spominja me na sveže kumare).
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, olivnim oljem, karite maslom in oljem grozdnih ...
Lahka vlažilna krema z niacinamidom, 40 ml. INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, ...
Hranjiva krema za kožo z vidnimi znaki staranja. 30 ml INCI: Aqua, Caprylyl Caprylate/Caprate, ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...