- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stil - Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvo
10. nov 2011 18:55
Curaprox ščetke so se mi vedno zdele tako neugledne, navadna palčka, nobenih ultra gibljivih vratov in šestnajst različnih vrst dlakic in vse ostale navlake, ki jo reklamirajo za druge znamke zobnih ščetk. Ravno zato sem bila toliko bolj presenečena, ko je zobozdravnica priporočila sestri Curaprox ščetko in ko sem videla, da ima na KMMju najboljše ocene. Pa sem jo za hec kupila. In zdaj je ne menjam več.
Zobe očisti neverjento dobro, dejansko je bila očitna razlika med bivšo Aquafresh ščetko in Curaprox - sploh pri zadnjih zobeh. Je mehka, tudi lepo se prilega roki, enostavni obliki navkljub.24. apr 2011 20:46
Tole ščetko uporabljam že kar nekaj časa. Sicer je na pogled čisto navadna, ampak meni ful odgovarja (še posebej tista najmehkejša) ker mi ni še nikoli ranila dlesni. Pri vseh ostalih ščetkah se mi je to pogosto dogajalo, zdaj pa nikoli več ne krvavim. Zobe očisti dobro, vzdržljiva je pa tudi
12. jul 2010 17:23
Tole je preprosto najboljša zobna ščetka, saj odkar sem dobila prvo, ne kupim več nobene druge. Ščetka je zelo nežna in mehka, hkrati pa odlično očisti zobe. Na izgled je zelo preprosta, v različnih barvah, na videz deluje čisto navadna, a učinek je res zelo dober. Malce me moti precej visoka cena, vendar sem mnenja, da se za tako dober izdelek splača odšteti kakšen evro več. Definitivno jo bom kupovala še naprej.
18. jul 2008 12:30
Zaradi pohval te ščetke sem se tudi jaz odločla zanjo. Sprva sem mislila, da preveč mehke ščetke so dobre za dlesni, sam kako bodo očistile zobe kakšna zmota, pa ta mehka ščetka spolira zobe in kar mi je še najljubše, da zaradi majhne glave pridem do zadnega zoba okrog in okrog...enkratno!!! Cena je primerna mislim, da tu nek 4 eure, sigurno jo bom ponovno kupila Priporočam.
29. feb 2008 21:44
Moja naljubša zobna ščetka! Zelo lepo očisti zobe in dlesni in jih ob tem ne poškoduje saj je zelo mehka. Navdušena sem nad kvaliteto ščetke, saj sem pričakovala, da jo bom zaradi mehkosti ščrtin takoj uničila, ampak komot zdrži tri mesece, mogoče še dlje, ampak jaz jo po treh menjam. Všeč mi je ker je na voljo toliko različnih barvnih kombinacij in mam lahko vedno drugačno. Cena ni pretirana za to kvaliteto. Priporočila sem jo tudi vsem znancem in vsi so zadovoljni z njo. Priporočam!
Zobna pasta Splat Professional Green Tea zagotavlja popolno nego vaših zob in dlesni. Čisti zobne ...
Splat Biocalcium zobna pasta je namenjena obnavljanju sklenine in vsebuje bioaktivni kalcij ter ...
Zobna krema brez mineralnih olj, silikonov in sintetičnih vonjav. 75 ml INCI: Hydrogenated ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...