- Nega obraza &
telesaZadnje novice
Najbolj brano
- Make up &
ličenje - Moda &
stil - Rekreacija &
hujšanjeZadnje novice
Najbolj brano
- Zdravje &
odnosiZadnje novice
Najbolj brano
- Nosečnost &
starševstvo
3. apr 2008 21:31
Meni je tale BB kokos super izdelek. Vonj ima za moj okus čudovit. Predhodnica (mislim da Lai Ming) je napisala, da bi se ga mogoče lahko naveličala ob vsakodnevni uporabi. To bi tudi pri meni kar držalo, ker če vsak dan isto vohaš se prej ali slej naveličaš, zato imam v uporabi več izdelkov. In vedno znova sem navdušena nad tem vonjem, ko potem soba še nekaj časa diši po kokosu.
Ta BB je precej trd in vsaj js ga težko razmažem po telesu, če ga prej ne "zmehčam" med rokami. Po tem z mazanjem ni problema. Vpija se počasi, tako da za jutranje mazanje ni. Še nekaj časa po uporabi je na koži tanek filter. Vonj na koži se obdrži nekaj ur, do jutra skoraj izgine, voha se samo še na pižami ali na posteljnini. Za mojo kožo, ki je nekje med normalo in suho, je super. Jo fajn navlaži in neguje, občutek zjutraj je prijeten in ne čutim potrebe po ponovnem nanosu izdelka (kot pri nekaterih drugih podobnih izdelkih). Cena je 2,91 eura, kar ni veliko za tako kvaliteten izdelek. Embalaža ni nič posebnega, mi je pa vseeno simpatična in je praktična. Drugače kot iz lončka bi bilo zelo težko zajemati to precej trdo maslo.15. jan 2008 17:16
Tale BB sem kupila pred časom in sicer zaradi zelo meni vščene sestave (karitejevo maslo), vendar me je razočal prevsem zaradi vonja.
Sicer je sestavinsko super, sploh zaradi že prej omenjenega karite masla, ki meni zelo lepo nahrani suho kožo. Konsistenca bi bila za moj okus lahko malo bolj trda, suha, saj imam raje BB-je, ki se raztopijo v stiku s kožo.Vonj je za moj okus katastrofa, zelo umeten in nagnusen, kljub temu, da sem sicer velika ljubiteljica kokosa, vendar pri Balei tega vonja ne znajo producirati, saj vsi njihovi kokosovi izdelki dišijo podobno nagnusno.Embalaža klasičen lonček za BB, estetsko ni ravno za okras, je pa povsem spodobna za tako ceno. Pokrovček je na navoj.Vsebina zadostuje za nekaj časa, čeprav iz prve roke tega ne morem potrditi, saj sem svoj lonček oddala naprej.Na splošno sicer, če prebavite tale smrdljiv vonj, zadeva precej OK in zagotovo vredna svoje nizke cene, ki pa se je žal ne spomnim (mogoče 2 evra).15. dec 2007 11:15
Tole je res krasno maslo za telo. Diši po kokosu, nevem kakšne probleme so imele z vonjem predhodnice, ker na koži res lepo diši ja gost in nadvse kremast, vpije se hitro in popolnoma, koža pa je po uporabi lepa, mehka, navlažena, nahranjena in dišeča. Je pa res, da se ga porabi kar precej. Pri vsakodnevni uporabi ga meni zmanjka v manj kot enem mesecu, ampak ker ni drag (manj kot 3 €) mu to oprostim. Embalaža je klasična za masla za telo, lep lonček iz trde plastike, lep na pogled, v koksastih barvah in lepo služi namenu. Sestavine masla so za to ceno res uaaaau, saj so na čistem vrhu sestavin kokosovo maslo, karitejevo maslo in kakavovo maslo, kar je super! Priporočam za suho kožo po telesu in tistim ki imate rade vonj po kokosu.:)
24. nov 2007 16:22
Kljub nekako deljenim ocenam in mnenjem, sem zaradi izredno suhe kože vseeno želela preizkusiti tale BB, čeprav sem bila opozorjena, da je vonj jako specifičen Samo ime vam morda daje misliti, da gre za maslo z vonjem kokosa, vendar temu ni čisto tako ... Vonj kokosa ni ravno podoben "pravemu" kokosu, gre za nekakšno zmes le-tega in še kakšnih drugih sestavin, tako da če povlečemo črto - gre za zanimiv, nekoliko sladkoben kokosast vonj, ki pa bo prave ljubiteljice kokosa malce razočaral. Zaradi specifičnosti samega vonja se kaj hitro lahko tudi zgodi, da se ga ob vsakodnevni uporabi naveličate in se vam morda celo "zagabi", vendar ob pazljivosti in izmenjavanju izdelkov za nego telesa, do tega ne bo prišlo.
28. okt 2007 21:05
Tale body butter je sicer res odličen za suho kožo, ker jo navlaži in nahrani, celo pomiri. Hitro se vpije v kožo, jo naredi mehko in gladko. Edina stvar, ki me moti, je vonj. Na začetku sicer res lepo diši po kokosu, vendar sem se vonja hitro naveličala, še preden sem porabila polovico embalaže. Morda bi bilo bolje, če bi bil body butter na voljo v 50 in 100 ml embalaži. Ravno zaradi tega dajem izdelku le dve zvezdici pri embalaži. Ne bom ga več kupila, priporočam pa ga resničnim ljubiteljicam krem z vonjem po kokosu. Cena je seveda ugodna, tipično za Baleo.
Fragrant cacao butter enriched with minerals and vitamins A, B, D and E – STYX cacao body cream ...
NIVEA Soft je izjemno učinkovita, vlažilna krema za vsakodnevno uporabo. Lahka formula z ...
Krema za grobo, zadebeljeno kožo na petah, komolcih ali kolenih, 100 g, 42 EUR Močno izsušena ...
Balea BEAUTY EXPERT kremni gel za telo vsebuje 5 ...
Šampon za lase Elseve Extraordinary Clay je ...
Intenzivno vlažilna in hranilna krema z ureo, ...
S 5 % UREA regeneratorja in učinkovine proti ...
Lahkoten gel serum za prefinjeno polt Z ...